<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.6.2019 - 10:20) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.03 11.00
2 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.61 9.00
3 142 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.25 7.00
139 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
143 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.6.2019 - 10:20) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.83 8.00
2 132 Kmec MartinKmec Martin 061018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.79 6.00
3 126 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.71 5.00
4 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.83 4.00
5 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.91 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Hnatko TobiasHnatko Tobias 061226 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.03 11.00
2 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.61 9.00
3 146 Smoleň DanielSmoleň Daniel 070910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.83 8.00
4 142 Pillár MatúšPillár Matúš 060509 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.25 7.00
5 132 Kmec MartinKmec Martin 061018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.79 6.00
6 126 Dzubák JakubDzubák Jakub 070123 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.71 5.00
7 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.83 4.00
8 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.91 3.00
139 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 061017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
143 Priščák ViliamPriščák Viliam 061113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.52 11.00
2 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.54 9.00
3 158 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 12.59 8.00
4 89 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.00 7.00
5 15 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 13.61 6.00
6 20 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 14.40 5.00
7 210 Jassová NatáliaJassová Natália 080101 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 15.07 4.00
Celkom 7 pretekárov