<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.22 QA
2 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.68 qA
3 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.10 qA
4 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.31 qB
5 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.82 qB
MS 207 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.69
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 070713 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.50 QA
2 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.98 qA
3 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.22 qB
4 180 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.82 qB
MS 120 Baláž ŠimonBaláž Šimon 060730 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.01
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19 QA
2 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.47 qB
3 177 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.17
4 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid 060708 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.32
MS 62 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.00
139 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2019 - 11:00) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.93 QA
2 145 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.13 qA
3 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.77 qB
4 121 Baran MatejBaran Matej 070418 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.95 qB
5 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.00 qB
6 79 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.22 QA
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.50 QA
3 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.68 qA
4 207 Ismajli EkremIsmajli Ekrem 060819 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.69
5 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.93 QA
6 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.98 qA
7 62 Rojček JakubRojček Jakub 050825 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.00
8 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.10 qA
9 145 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.13 qA
10 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19 QA
11 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.22 qB
12 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.31 qB
13 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.47 qB
14 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.77 qB
15 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.82 qB
15 180 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.82 qB
17 121 Baran MatejBaran Matej 070418 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.95 qB
18 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.00 qB
19 177 Kafka LukášKafka Lukáš 081105 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.17
20 124 Dreveňák EgidDreveňák Egid 060708 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.32
21 79 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.76
22 120 Baláž ŠimonBaláž Šimon 060730 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.01
105 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik 070713 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
139 Macej MárioMacej Mário 070408 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 12:10) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.15 11.00
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.27 9.00
3 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.64 8.00
4 40 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.65 7.00
5 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.90 6.00
6 128 Fignár TobiasFignár Tobias 061216 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.22 5.00
7 145 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 060209 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.22 4.00
8 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.27 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.6.2019 - 12:10) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.02 2.00
2 121 Baran MatejBaran Matej 070418 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.36 1.00
3 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.46
4 134 Kokinda SamuelKokinda Samuel 071017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.73
5 129 Gajdoš MartinGajdoš Martin 080517 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.75
6 180 Petrov BorisPetrov Boris 081103 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.81
7 82 Miščík ŠimonMiščík Šimon 070817 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.98
8 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 060930 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.16
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.37 QA
2 199 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.76 qB
3 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.79 qB
4 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.90 qB
5 89 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.52
6 14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.77
7 116 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.06
8 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 10.26
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.64 QA
2 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.97 qB
3 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.18 qB
4 158 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.34
5 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.12
6 13 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.90
MS 53 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.60
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.45 QA
2 110 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.02 qB
3 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.71
4 15 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.88
5 193 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.02
109 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
114 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 060619 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.96 QA
2 166 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.30
3 112 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 070329 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.53
4 96 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.54
5 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.86
6 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.71
23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 205 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.56 QA
2 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.76 qA
3 70 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.18
4 157 Kašperová DominikaKašperová Dominika 070115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.56
5 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.76
6 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.58
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.95 QA
2 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24
3 6 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 5 09.25
4= 102 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.62
4= 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 060214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.62
6 169 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.77
7 25 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.69 QA
2 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.02 qB
3 155 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.02 qB
4 86 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.61
5 161 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.94
6 93 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.77
7 113 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.09
118 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.37 QA
2 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.45 QA
3 205 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.56 QA
4 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.64 QA
5 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.69 QA
6 199 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.76 qB
6 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.76 qA
8 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.79 qB
9 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.90 qB
10 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.95 QA
11 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 08.96 QA
12 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 08.97 qB
13 110 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.02 qB
13 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.02 qB
13 155 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.02 qB
16 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.18 qB
16 70 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 070227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.18
18 48 Katočová RebekaKatočová Rebeka 070606 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.24
19 6 Varanaiová KarinVaranaiová Karin 070211 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 5 09.25
20 166 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 070223 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.30
21 158 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.34
22 89 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.52
23 112 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 070329 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.53
24 96 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.54
25 157 Kašperová DominikaKašperová Dominika 070115 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.56
26 53 Smolková ViktóriaSmolková Viktória 051109 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.60
27 86 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.61
28 102 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.62
28 87 Kovalčíková SandraKovalčíková Sandra 060214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.62
30 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 080422 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.71
31 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra 070409 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 09.76
32 14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 09.77
32 169 Šoltésová LíviaŠoltésová Lívia 080108 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.77
34 49 Katočová RomanaKatočová Romana 091130 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.86
35 15 Demková NelaDemková Nela 071106 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 09.88
36 161 Lešková DanielaLešková Daniela 080227 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.94
37 193 Kukuruďová EmaKukuruďová Ema 070921 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.02
38 116 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 070116 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.06
39 22 Nagyová XéniaNagyová Xénia 060831 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.12
40 211 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 080627 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 10.26
41 25 Valkayová BettinaValkayová Bettina 080104 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 10.33
42 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 070619 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 10.58
43 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana 070116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.71
44 93 Pavljuková EmmaPavljuková Emma 080504 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.77
45 13 Bartalošová BoženaBartalošová Božena 080308 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 10.90
46 113 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 070115 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.09
109 Babjaková LauraBabjaková Laura 070618 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
114 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 060619 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 060629 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 5 DNS
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela 090502 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
118 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 12:20) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.36 11.00
2 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39 9.00
3 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.61 8.00
4 205 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.66 7.00
5 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 060619 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 08.82 6.00
6 156 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 060830 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.89 5.00
7 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.22 4.00
8 19 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 09.76 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.6.2019 - 12:20) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.52 2.00
2 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.61 1.00
3= 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.77
3= 199 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.77
5 110 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.95
6 155 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.98
7 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 08.99
8 196 Malecová ViktóriaMalecová Viktória 060619 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.02
Celkom 8 pretekárov