<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 07.28 07.0306.9806.9107.0307.2806.5707.06
2 8 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 07.12 05.9206.7206.3606.7207.1206.9206.11
3 10 Smutný ErikSmutný Erik
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 06.65 06.3106.1906.6506.6506.2806.1305.96
4 12 Viszlay FlóriánViszlay Flórián
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 06.43 04.7106.2105.8206.2105.7306.4306.05
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 11 12.82 11.9712.3112.1012.31x11.9412.82 11.00
2 101 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 10 12.57 11.5211.4711.9411.9412.5711.7311.38 9.00
3 3 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
04 04 9 11.20 11.1511.1911.0211.1910.3310.5011.20 8.00
4 27 Jacková Anna NatháliaJacková Anna Nathália
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
02 02 8 10.27 x10.27x10.2710.2509.6909.69 7.00
5 162 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 6 09.08 08.5808.8209.0809.0809.0808.5609.08 6.00
6 187 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 7 08.15 08.1507.35x08.15x07.6807.47 5.00
7 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 08.09 08.0807.6207.7508.0807.6308.0308.09 4.00
8 160 Kvietková ViktóriaKvietková Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 2 07.86 07.7107.8507.7107.8507.7107.8607.58 3.00
9 198 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 07.76 x06.7007.7607.76 2.00
10 185 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 07.66 07.6607.0207.3207.66 1.00
11 178 Homová IvanaHomová Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 06.24 06.2406.2105.5806.24
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 06.73 05.5705.6505.3605.6505.7406.7306.08
2 14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 06.10 06.1005.41x06.1005.3105.0604.98
3 17 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 06.09 05.3304.8905.5505.5505.7606.0906.02
4 21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 05.29 03.9704.8603.8704.8604.1504.9205.29
5 25 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 05.08 05.0804.8804.5805.0804.6804.04x
6 18 Gregušová VivianGregušová Vivian
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
07 07 04.38 03.68x03.1103.6803.1204.3803.80
7 24 Takács AnnaTakács Anna
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 02.71 x01.88x01.8800.5602.7102.36
Celkom 7 pretekárov