<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

100 m - Juniori

(so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 12.09
2 150 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 12.11
3 179 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.25
4 127 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 010331 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 12.76
MS 63 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.34
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.92 QA
2 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.17 QA
3 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.38 qA
4 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.45 qA
5 104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 13.78 qA
6 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel 031211 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.99 qB
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.01 QA
2 181 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.21 QA
3 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.67 qA
4 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.42 qB
5 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.77 qB
108 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.92 QA
2 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 12.01 QA
3 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.17 QA
4 181 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.21 QA
5 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.38 qA
6 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 13.45 qA
7 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.67 qA
8 104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 13.78 qA
9 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel 031211 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.99 qB
10 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 14.42 qB
11 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 15.77 qB
108 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 11:50) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 11.72 11.00
2 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11.74 9.00
3 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.00 8.00
4 181 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.14 7.00
5 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 031031 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.31 6.00
6 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco 031227 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 13.35 5.00
7 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex 030813 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 13.52 4.00
104 Jusko KevinJusko Kevin 031227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.6.2019 - 11:50) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel 031211 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 13.91 2.00
2 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 14.60 1.00
3 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 15.67
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.35 QA
2 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.53 QA
3 200 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.63 qA
4 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.25 qA
5 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.73 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.6.2019 - 10:50) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.33 QA
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.45 QA
3 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.86 qA
4 201 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.40 qA
5 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 14.53 qB
MS 33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 13.07
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 13.07
2 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.33 QA
3 192 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.35 QA
4 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.45 QA
5 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 13.53 QA
6 200 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.63 qA
7 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.86 qA
8 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.25 qA
9 201 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.40 qA
10 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 14.53 qB
11 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.73 qB

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 1.6.2019 - 12:00) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.07 11.00
2 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.39 9.00
3 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 13.54 8.00
4 200 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.87 7.00
5 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.10 6.00
6 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.28 5.00
7 201 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 14.58 4.00
66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.6.2019 - 12:00) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 14.53 2.00
2 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.67 1.00
Celkom 2 pretekári