<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)
60 m - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 08.15
2 122 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.27
3 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.64
60 m - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 57 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 070511 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.02
2 121 Baran MatejBaran Matej 070418 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.36
3 61 Puzder ĽubomírPuzder Ľubomír 060623 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.46
60 m - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 060122 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.36
2 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.39
3 97 Vaňová EmaVaňová Ema 070616 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.61
60 m - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
2 197 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.61
3= 159 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.77
3= 199 Semančíková HanaSemančíková Hana 070623 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.77
100 m - Juniori (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 103 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 12.09
2 150 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.11
3 179 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.25
100 m - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 100 Sokol PeterSokol Peter 030326 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 11.72
2 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.74
3 182 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.00
100 m - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel 031211 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.91
2 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.60
3 209 Mrúz MichalMrúz Michal 041227 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 15.67
100 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 36 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 14.53
2 188 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.67
100 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 192 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.07
2 184 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.39
3 71 Rohályová DianaRohályová Diana 021108 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 13.54
200 m - Juniori (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 2 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.79
2 56 Hudy JozefHudy Jozef 010130 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.86
400 m - Juniori (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 2 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.81
2 56 Hudy JozefHudy Jozef 010130 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 55.41
3 179 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 58.13
400 m - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 175 Haják JurajHaják Juraj 040222 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 59.06
400 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 183 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 66.87
2 189 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 69.53
600 m - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 60 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1:54.65
2 137 Kuchcík SamuelKuchcík Samuel 071120 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:56.41
3 4 Sokira OliverSokira Oliver 070719 07 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2:00.43
600 m - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 102 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1:57.65
2 84 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 060913 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1:58.44
3 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2:00.12
800 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 76 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:33.12
2 201 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:41.82
1000 m - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 11 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3:09.99
3000 m - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 189 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12:39.64
2 191 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14:05.69
60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 74 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.52
2 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 060720 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.54
3 158 Kožlejová MichaelaKožlejová Michaela 060306 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.59
100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 187 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.53
2 29 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 14.63
3 186 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.05
Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 208 Štefan Simon JozefŠtefan Simon Jozef 060225 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12:47.02
2 8 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 13:15.32
3 10 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 14:43.34
Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:44.23
2 95 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:51.12
3 15 Demková NelaDemková Nela 071106 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 14:27.74
4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 145 Mihalčin, Richvalský, Pillár, Čech-Gut Mihalčin, Richvalský, Pillár, Čech-Gut ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.32
2 42 Korfant, Miko, Mruz, Babuščák Korfant, Miko, Mruz, Babuščák Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 38.21
3 135 Kolcun, Gajdoš, Babuščák, Kuchcík Kolcun, Gajdoš, Babuščák, Kuchcík ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.44
4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 166 Pillárová, Poperníková, Jakubášeková, Chromová Pillárová, Poperníková, Jakubášeková, Chromová ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.15
2 48 Katočová, Gajdošová, Kucáková, Červenáková Katočová, Gajdošová, Kucáková, Červenáková Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 35.27
3 169 Šoltésová, Guláková, Lešková, Mačejovská Šoltésová, Guláková, Lešková, Mačejovská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.33