<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 136 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 165
1= 140 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 165
3 174 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 160
Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 10 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 130
1= 12 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 130
1= 8 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 130
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 72 Sedláková SonjaSedláková Sonja 050916 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 145
2 73 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 040308 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 140
3 75 Terezková LilianaTerezková Liliana 050703 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 130
Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 21 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 130
2 167 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 070416 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 125
3 74 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 125
Skok o žrdi - Juniori (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 64 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 392
Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 59 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 352
Skok do diaľky - Muži (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 99 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír 980807 98 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 643
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 176 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 638
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 123 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 554
2 100 Sokol PeterSokol Peter 030326 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 542
3 174 Gonda RóbertGonda Róbert 031113 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 513
Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 151 Vrabec JánVrabec Ján 070718 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 424
2 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 402
3 83 Solár MatejSolár Matej 060626 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 383
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 29 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 521
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 501
3 186 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 491
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 449
2 16 Gállová DanielaGállová Daniela 060825 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 426
3 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 423
Trojskok - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Lacková JulianaLacková Juliana 020518 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.39
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Kollár MatejKollár Matej 070304 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 07.28
2 8 Kepes PeterKepes Peter 080103 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 07.12
3 10 Smutný ErikSmutný Erik 060108 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 06.65
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 28 Lenková DenisaLenková Denisa 020114 02 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 12.82
2 101 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 12.57
3 3 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 040923 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.20
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 060411 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 06.73
2 14 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka 070414 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 06.10
3 17 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 06.09
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 13.16
2 98 Dadej KamilDadej Kamil 021219 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 11.06
3 173 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.73
Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 127 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel 010331 01 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.29
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 147 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.46
Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 26 Feďová AndreaFeďová Andrea 980211 98 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 33.97
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Lacková JulianaLacková Juliana 020518 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.66
2 198 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 050127 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.61
3 160 Kvietková ViktóriaKvietková Viktória 040810 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.30
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 173 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.27
2 98 Dadej KamilDadej Kamil 021219 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 20.25
3 133 Kmecik SamuelKmecik Samuel 031211 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.59
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 119 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 070926 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.40
2 132 Kmec MartinKmec Martin 061018 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 41.41
3 9 Kollár MatejKollár Matej 070304 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 40.46
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Svatová LíviaSvatová Lívia 070630 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 36.31
2 88 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 35.23
3 17 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 070508 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 34.56
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 111 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 030924 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 28.63
2 162 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam 040411 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.85
3 160 Kvietková ViktóriaKvietková Viktória 040810 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.48
Hod oštepom 600 g - Juniorky (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 30 Svitanová PatriciaSvitanová Patricia 000313 00 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 25.43
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 1.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 123 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 37.10
2 152 Vránek MarekVránek Marek 031224 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.90