<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (1. 6. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
98 98 1 643 +1.4 m/s x x 459  2,80 459 643  1,40 608  0,70 480  1,60
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 3 638 +3.2 m/s 636 +0.3 m/s 622  -0,20 608  1,90 638  3,20 638 636  0,30 624  2,70 x
150 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 2 DNS
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 9 554 +0.4 m/s 532  0,80 545  -0,90 494  0,70 545 x 530  0,90 554  0,40 11.00
2 100 Sokol PeterSokol Peter
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
03 03 10 542 +1.6 m/s 531  0,60 542  1,60 531  0,30 542 x - - 9.00
3 174 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 513 +3.7 m/s 500 -0.6 m/s 499  0,90 465  -0,60 513  3,70 513 499  -2,30 500  -0,60 483  -1,20 8.00
4 172 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 506 +3.1 m/s 486 +0.6 m/s 458  2,40 486  0,60 485  0,90 486 506  3,10 478  2,20 x 7.00
5 136 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 3 501 +0.3 m/s 494  2,10 480  3,00 478  0,70 494 444  4,10 490  2,80 501  0,30 6.00
6 181 Sopko WilliamSopko William
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 499 +1.0 m/s 449  1,60 479  0,60 456  0,90 479 449  -0,60 467  2,00 499  1,00 5.00
7 173 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 484 +2.1 m/s 475 +2.0 m/s 475  2,00 473  -0,30 484  2,10 484 459  1,80 458  2,40 464  1,20 4.00
8 55 Hartai Daniel MarcoHartai Daniel Marco
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 5 478 +0.8 m/s 477  1,10 433  2,20 478  0,80 478 x x x 3.00
9 138 Lukačejda AlexLukačejda Alex
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 4 467 +1.8 m/s 453  1,30 467  1,80 435  -0,10 467 2.00
10 144 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 2 461 -1.5 m/s 455  1,40 x 461  -1,50 461 1.00
108 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 11 DNS
104 Jusko KevinJusko Kevin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 1 NM x x x -
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 1.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 151 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 13 424 +1.2 m/s 394  3,00 384  2,60 379  1,10 394 379  1,30 424  1,20 402  5,50 11.00
2 107 Prosták MiroslavProsták Miroslav
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 12 402 +1.9 m/s x x 402  1,90 402 x 375  0,40 373  1,60 9.00
3 83 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 7 383 +3.1 m/s 382 +1.9 m/s x 382  1,90 374  4,10 382 383  3,10 365  1,70 366  -1,50 8.00
4 80 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 376 +2.4 m/s 336 -0.9 m/s 335  -1,60 376  2,40 370  3,40 376 336  -0,90 370  4,40 x 7.00
5 146 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 11 374 +2.9 m/s 368 +1.8 m/s 368  1,80 362  1,10 x 368 374  2,90 337  -1,20 x 6.00
6 206 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 3 366 +2.9 m/s 347 +1.5 m/s 366  2,90 x 316  4,30 366 344  1,70 347  1,50 x 5.00
7 141 Mihalčin MarekMihalčin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 2 363 +3.4 m/s 340 +0.7 m/s 363  3,40 336  2,20 358  3,50 363 340  0,70 320  3,80 322  1,70 4.00
8 32 Miškovský MarcelMiškovský Marcel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 4 355 +0.9 m/s 355  0,90 346  0,90 348  2,80 355 320  0,90 x 346  2,00 3.00
9 131 Jedinák JakubJedinák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 352 +3.7 m/s 315  2,50 x 352  3,70 352 2.00
10 143 Priščák ViliamPriščák Viliam
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 1 315 +2.5 m/s 313 +2.0 m/s x 315  2,50 313  2,00 315 1.00
11 126 Dzubák JakubDzubák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 304 +2.7 m/s 290 +2.0 m/s 298  3,40 290  2,00 304  2,70 304
125 Dubovecký DanielDubovecký Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 DNS
148 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 10 DNS
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 1.6.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 9 521 +0.9 m/s x 521  0,90 511  2,90 521 x 510  1,00 x 11.00
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 8 501 +1.4 m/s 501  1,40 478  -0,80 - 501 x 461  -2,90 - 9.00
3 186 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 491 +2.5 m/s x x x - 491  2,50 x x 8.00
4 185 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 444 +2.3 m/s 439 +1.1 m/s 387  0,20 439  1,10 x 439 444  2,30 442  2,10 425  0,80 7.00
5 115 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 3 440 -1.3 m/s x x x - x  -0,50 440  -1,30 430  3,80 6.00
6 75 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 5 439 +1.1 m/s 434  3,10 439  1,10 x 439 x x x 5.00
7 195 Luptáková KristínaLuptáková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 438 +4.3 m/s 431 +0.6 m/s x 412  3,50 438  4,30 438 431  0,60 421  3,10 431  5,60 4.00
8 201 Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 399 +2.1 m/s 397 +1.2 m/s 397  1,50 399  2,10 374  3,10 399 397  1,20 391  -0,10 366  3,70 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 1.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 26 449 +0.9 m/s 417  1,40 431  3,10 431 449  0,90 - - 11.00
2 16 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 23 426 +0.3 m/s 403  -2,40 414  0,40 414 426  0,30 413  0,70 379  3,00 9.00
3 171 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 15 423 +3.0 m/s 411 +1.8 m/s 379  -1,90 405  1,50 405 411  1,80 x 423  3,00 8.00
4 197 Mišková MichaelaMišková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 24 420 +2.6 m/s 413 +0.9 m/s 413  0,90 369  -0,10 413 404  1,00 393  2,80 420  2,60 7.00
5 34 Jordánová KatarínaJordánová Katarína
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
06 06 10 420 +1.4 m/s 162  1,60 412  -0,80 412 396  1,00 412  2,30 420  1,40 6.00
6 194 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 18 404 +3.7 m/s 318 +1.4 m/s 245  0,70 388  4,50 388 404  3,70 318  1,40 x 5.00
7 70 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 25 402 +3.8 m/s 398 +1.5 m/s 384  3,60 398  1,50 398 x x 402  3,80 4.00
8 69 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 27 400 +1.9 m/s x 396  0,20 396 400  1,90 x x 3.00
9 203 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 22 386 +5.5 m/s x 386  5,50 386 2.00
10 23 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
06 06 16 384 +2.1 m/s 369 -0.9 m/s 369  -0,90 384  2,10 384 1.00
11 167 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 372 -0.3 m/s 372  -0,30 344  -2,70 372
12 84 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 11 368 +1.5 m/s x 368  1,50 368
13 168 Ševcová ZinaŠevcová Zina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 9 366 -2.1 m/s 354  3,20 366  -2,10 366
14 165 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 21 363 -1.2 m/s 348  -1,50 363  -1,20 363
15 89 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 19 359 +0.4 m/s 322  -1,00 359  0,40 359
16 205 Vašková DorotaVašková Dorota
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 20 340 -2.5 m/s 337  -1,10 340  -2,50 340
17 96 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 12 339 +0.8 m/s 324  3,40 339  0,80 339
18 35 Marhefková AlexandraMarhefková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
07 07 6 338 -1.0 m/s 320  2,00 338  -1,00 338
19 163 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 14 326 +1.0 m/s 320  -1,00 326  1,00 326
20 157 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 308 +1.1 m/s 308  1,10 279  2,90 308
21 204 Šoltýsová DianaŠoltýsová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 235 +1.6 m/s 235  1,60 227  -4,20 235
22 85 Čorňáková SandraČorňáková Sandra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 5 235 +1.8 m/s 235  1,80 x 235
23 210 Jassová NatáliaJassová Natália
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 200 +1.4 m/s 200  1,40 154  -1,50 200
109 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 13 DNS
114 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 3 DNS
67 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 17 DNS
161 Lešková DanielaLešková Daniela
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
08 08 2 NM x x -
Celkom 27 pretekárov