<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia - Banská Bystrica

Banská Bystrica (17. - 18. 1. 2020)

60 m - Muži (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 17.1.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.02
2 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.21
3 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.30
4 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.33
5 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.60
6 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.61
7 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.64
Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 17.1.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 07.03
2 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.21
3 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.26
4 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.34
5 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.60
6= Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.64
6= Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 07.64
Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 17.1.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.23
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.44
3 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.72
4 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 07.73
5 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.04
Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DNS
Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 17.1.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.23
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.44
3 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.72
4 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 07.73
5 Mandyčevský Michal OlegMandyčevský Michal Oleg 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.04
Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 DNS
Fajfer PatrikFajfer Patrik 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 DNS
Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 17.1.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 07.20
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.58
3 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 07.80
4 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.82
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 07.83
6 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.90
7 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 07.93
8 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.02
9 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.16
Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNS
Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava DNS
Celkom 12 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 17.1.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 07.14
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 07.65
3 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.77
4 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 07.84
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 07.90
6= Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 07.95
6= Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.95
8 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 07.97
Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 9 DNS
Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 DNS
Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 12 pretekárov

60 m - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 17.1.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.70
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 07.85
3 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.87
4 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 07.99
5 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.16
6 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.30
7 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.38
8 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.39
9= Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.62
9= Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.62
11 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.74
12 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.77
13 Gallas MartinGallas Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.22
Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica DNS
Celkom 14 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 17.1.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 07.67
2 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.86
3 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 08.02
4 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 08.20
5 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.23
6 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.43
7 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.44
8 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 08.69
9 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 08.77
10 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 08.89
11 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 08.94
12 Gallas MartinGallas Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13 10.27
Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 14 pretekárov

60 m - Ženy (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 17.1.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.89
2 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.97
3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 08.19
Celkom 3 pretekári
I. Séria 02 (pi, 17.1.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.85
2 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.98
3 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.25
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniorky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 17.1.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.86
2 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.83
3 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.85
Celkom 3 pretekári
I. Séria 02 (pi, 17.1.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.77
2 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08.88
3 Kováčová ViktóriaKováčová Viktória 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.91
4 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria 1A (pi, 17.1.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.10
2= Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.20
2= Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.20
4 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.68
Celkom 4 pretekári
I. Séria 1B (pi, 17.1.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.40
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.67
Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Celkom 3 pretekári
I. Séria 1C (pi, 17.1.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.54
2 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.73
3 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.81
4 Školiaková MirkaŠkoliaková Mirka 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.96
Celkom 4 pretekári
I. Séria 2A (pi, 17.1.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.10
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.19
3 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.22
4 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 08.55
Celkom 4 pretekári
I. Séria 2B (pi, 17.1.2020 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 08.63
6 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.76
7 Školiaková MirkaŠkoliaková Mirka 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 08.88
8 Škapcová NinaŠkapcová Nina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 08.93
Celkom 4 pretekári

60 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 1A (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.02
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.15
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.52
4 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.82
5 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 BatizovceBatizovce 10.63
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 1B (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.28
2 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 08.56
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.70
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.71
Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 1C (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72
1= Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.94
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.96
5 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.08
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 1D (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.49
Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.00
Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.95
Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 08.88
Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.43
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 1E (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
2 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.46
3 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.09
Pažinová TerezaPažinová Tereza 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNS
Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 2A (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.02
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.15
3 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.52
4 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 9 08.56
5 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 18 09.43
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 2B (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.70
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.71
3= Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 08.72
3= Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 08.72
5 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.82
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 2C (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 08.94
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 17 08.95
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 08.96
4 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 09.08
5 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24 10.09
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 2D (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.28
2 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19 08.88
3 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 22 09.37
Celkom 3 pretekári
I. Séria 2E (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 21 09.46
2 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 BatizovceBatizovce 4 10.63
Celkom 2 pretekári
I. Séria 2F (pi, 17.1.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.38
2 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 09.49
3 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10.14
Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Celkom 4 pretekári