<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Letná univerziáda, 36. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka

Bratislava (1. 9. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.86 0.158
2 29 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47 0.147
3 36 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.28 0.166
4 34 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.45 0.187
5 203 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.19 0.190
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.31 0.189
2 24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.72 0.177
3 23 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.84 0.188
4 5 Mosny FilipMosny Filip 00 00 STUSTU 1 12.30 0.168
5 32 Hidvégi DávidHidvégi Dávid 00 00 STUSTU 2 12.41 0.200
6 28 Dráb AdriánDráb Adrián 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12.79 0.210
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 1.9.2020 - 14:10) official Vietor: +4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 11.62 0.241
2 1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.70 0.188
3 40 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.88 0.190
4 37 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 12.22 0.178
39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.050
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 10.86 0.158
2 31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.31 0.189
3 29 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.47 0.147
4 33 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 11.62 0.241
5 1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.70 0.188
6 24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.72 0.177
7 23 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.84 0.188
8 40 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.88 0.190
9 37 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 12.22 0.178
10 36 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.28 0.166
11 5 Mosny FilipMosny Filip 00 00 STUSTU 1 12.30 0.168
12 32 Hidvégi DávidHidvégi Dávid 00 00 STUSTU 2 12.41 0.200
13 34 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.45 0.187
14 28 Dráb AdriánDráb Adrián 98 98 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 12.79 0.210
15 203 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.19 0.190
39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.050

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 14:25) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.73 0.158
2 223 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.91 0.122
3 222 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 13.38 0.189
4 225 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.10 0.178
5 83 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.19 0.169
6 15 Pavúčková RenátaPavúčková Renáta 95 95 STUSTU 1 16.23 0.200
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 14:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.61 0.125
2 86 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.61 0.199
3 87 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.80 0.189
4 84 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.09 0.177
5 85 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.11 0.147
6 82 Kočanská ErikaKočanská Erika 97 97 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 13.77 0.189
7 81 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 13.85 0.205
8 89 Kotučková DenisaKotučková Denisa 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.20 0.210
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.61 0.125
1 86 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.61 0.199
3 80 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.73 0.158
4 87 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.80 0.189
5 223 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.91 0.122
6 84 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 13.09 0.177
7 85 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.11 0.147
8 222 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 13.38 0.189
9 82 Kočanská ErikaKočanská Erika 97 97 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 13.77 0.189
10 81 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 13.85 0.205
11 225 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.10 0.178
12 83 Králiková LenkaKráliková Lenka 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.19 0.169
13 89 Kotučková DenisaKotučková Denisa 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.20 0.210
14 15 Pavúčková RenátaPavúčková Renáta 95 95 STUSTU 1 16.23 0.200