<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále atletickej ligy

Košice (15. 9. 2020)

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 15.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:50.64 0.236 11.00
2 27 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:50.96 0.222 9.00
3 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:51.93 0.245 8.00
4 114 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:53.47 0.247 7.00
5 173 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.32 0.258 6.00
6 252 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:57.71 0.269 5.00
7 31 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:00.22 0.245 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ut, 15.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:59.00 0.247 4.00
2 69 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:59.58 0.289 3.00
3 230 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.86 0.300 1.00
4 219 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:07.32 0.314
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:50.64 0.236 11.00
2 27 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:50.96 0.222 9.00
3 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:51.93 0.245 8.00
4 114 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:53.47 0.247 7.00
5 173 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.32 0.258 6.00
6 252 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:57.71 0.269 5.00
7 174 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:59.00 0.247 4.00
8 69 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:59.58 0.289 3.00
9 31 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 1:00.22 0.245 2.00
10 230 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.86 0.300 1.00
11 219 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:07.32 0.314