<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletická liga

Košice (25. 7. 2020)

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.7.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 PB 0:50.74 0.257 11.00
2 9 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 0:52.87 0.254 9.00
3 254 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:55.92 0.272 8.00
4 229 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:56.81 0.203
5 168 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 0:56.95 0.388 7.00
6 12 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 0:57.34 0.320 6.00
7 34 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:58.30 0.259 4.00
8 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:58.88 0.116 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.7.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 0:57.75 0.367 5.00
2 354 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 0:58.49 0.269
3 307 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 0:59.88 0.210 2.00
4 255 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:00.20 0.271 1.00
5 140 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:01.41 0.202
6 274 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:02.33 0.371
7 298 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:03.32 0.362
173 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.318
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 PB 0:50.74 0.257 11.00
2 9 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 0:52.87 0.254 9.00
3 254 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:55.92 0.272 8.00
4 229 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 0:56.81 0.203
5 168 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 0:56.95 0.388 7.00
6 12 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 0:57.34 0.320 6.00
7 102 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 0:57.75 0.367 5.00
8 34 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:58.30 0.259 4.00
9 354 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 0:58.49 0.269
10 13 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:58.88 0.116 3.00
11 307 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 0:59.88 0.210 2.00
12 255 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:00.20 0.271 1.00
13 140 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:01.41 0.202
14 274 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:02.33 0.371
15 298 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:03.32 0.362
173 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNF 0.318