<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Letná univerziáda, 36. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka

Bratislava (1. 9. 2020)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.54 0.199
2 29 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.02 0.245
3 42 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 23.17 0.230
4 206 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.65 0.215
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.10 0.214
2 205 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.11 0.216
3 123 Kamenec ValérKamenec Valér 95 95 SZUSZU 6 26.21 0.278
4 203 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.65 0.222
36 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.83 0.222
2 24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.34 0.245
3 1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.60 0.236
4 5 Mosny FilipMosny Filip 00 00 STUSTU 6 26.35 0.200
23 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.94 0.254
2 39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.16 0.222
3 33 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 24.50 0.231
4 37 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 25.41 0.265
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 1.9.2020 - 16:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.05
2 45 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.15
47 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
44 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.54 0.199
2 46 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.05
3 31 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.94 0.254
4 29 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.02 0.245
5 45 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.15
6 42 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 23.17 0.230
7 206 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.65 0.215
8 121 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.83 0.222
9 39 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.16 0.222
10 24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.34 0.245
11 33 Marcin PatrikMarcin Patrik 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 24.50 0.231
12 1 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.60 0.236
13 34 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.10 0.214
14 205 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 25.11 0.216
15 37 Zavadský LukášZavadský Lukáš 94 94 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 25.41 0.265
16 123 Kamenec ValérKamenec Valér 95 95 SZUSZU 6 26.21 0.278
17 5 Mosny FilipMosny Filip 00 00 STUSTU 6 26.35 0.200
18 203 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.65 0.222
36 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DNS
23 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
47 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
44 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ut, 1.9.2020 - 16:15) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 26.08
2 223 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 26.78
3 222 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.12
4 81 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 28.97
5 11 Valová LindaValová Linda 97 97 SZUSZU 1 30.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ut, 1.9.2020 - 16:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.88
2 22 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.04
3 87 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 26.06
4 85 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.45
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.88
2 22 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.04
3 87 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 26.06
4 80 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 26.08
5 85 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.45
6 223 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 26.78
7 222 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 28.12
8 81 Jankaninová LíviaJankaninová Lívia 96 96 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 28.97
9 11 Valová LindaValová Linda 97 97 SZUSZU 1 30.65