<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok

Košice (1. - 2. 7. 2023)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.7.2023 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.38 0.177 752.00
2 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.43 0.169 736.00
3 230 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 07.51 0.162 710.00
4 121 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 07.51 0.184 710.00
5 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 07.53 0.152 703.00
67 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.7.2023 - 10:00) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 07.97 0.190 568.00
2 158 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.01 0.188 557.00
3 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.05 0.178 545.00
4 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 08.38 0.156 454.00
5 45 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.41 0.137 447.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.38 0.177 752.00
2 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.43 0.169 736.00
3 230 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 07.51 0.162 710.00
3 121 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 07.51 0.184 710.00
5 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 07.53 0.152 703.00
6 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 07.97 0.190 568.00
7 158 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.01 0.188 557.00
8 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.05 0.178 545.00
9 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 08.38 0.156 454.00
10 45 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.41 0.137 447.00
67 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.7.2023 - 11:25) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.01 Q 0.146
2 48 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.38 q 0.166
3 82 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.58 0.188
4 208 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.97 0.171
5 39 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.02 0.168
6 120 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.18 0.158
7 64 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 12.53 0.176
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.7.2023 - 11:25) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.09 Q 0.158
2 173 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.26 q 0.139
3 174 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 3 11.39 0.155
4 176 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 11.44 0.157
5 118 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.82 0.166
6 66 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.98 0.103
7 130 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.25 0.142
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.7.2023 - 11:25) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.03 Q 0.187
2 59 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.14 q 0.151
3 180 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.79 0.161
4 127 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 11.81 0.157
5 12 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.84 0.206
6 84 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.01 0.189
7 181 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.21 0.178
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.7.2023 - 11:25) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 10.88 Q 0.154
2 61 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 10.90 q 0.152
3 210 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.49 0.151
4 81 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 11.81 0.155
5 117 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.85 0.153
6 187 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.05 0.199
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 10.88 Q 0.154
2 61 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 10.90 q 0.152
3 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.01 Q 0.146
4 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.03 Q 0.187
5 182 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.09 Q 0.158
6 59 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.14 q 0.151
7 173 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.26 q 0.139
8 48 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.38 q 0.166
9 174 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 3 11.39 0.155
10 176 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 11.44 0.157
11 210 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.49 0.151
12 82 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.58 0.188
13 180 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.79 0.161
14 127 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 11.81 0.157
14 81 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 11.81 0.155
16 118 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11.82 0.166
17 12 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.84 0.206
18 117 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.85 0.153
19 208 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.97 0.171
20 66 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.98 0.103
21 84 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.01 0.189
22 39 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.02 0.168
23 187 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.05 0.199
24 120 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.18 0.158
25 181 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.21 0.178
26 130 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.25 0.142
27 64 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 12.53 0.176

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 12:45) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.76 0.155
2 182 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.78 0.167
3 61 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.01 0.160
4 177 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.04 0.147
5 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.05 0.173
6 59 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 11.14 0.157
7 173 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.30 0.148
8 48 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.39 0.162
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 12:30) official Vietor: -3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 12.11 0.160
2 151 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.17 0.153
3 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 12.19 0.142
4 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.40 0.167
5 220 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.89 0.150
6 31 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 12.93 0.198
7 1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.96 0.174
8 135 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 12.98 0.134
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.7.2023 - 11:10) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 12.30 Q 0.166
2 220 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.73 q 0.152
3 31 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 SB 12.83 q 0.168
4 197 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.97 0.225
5 133 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.20 0.136
6 49 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.28 0.286
7 225 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.45 0.182
8 79 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 15.60 0.252
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 5 časov
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.7.2023 - 11:10) official Vietor: -2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 Q 0.162
2 1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.76 q 0.158
3 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.07 0.176
4 71 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.11 0.164
5 142 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.34 0.207
6 226 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 13.39 0.185
7 100 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.48 0.196
8 190 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.76 0.153
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 5 časov
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.7.2023 - 11:10) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 12.21 Q 0.143
2 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.31 q 0.185
3 135 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.87 q 0.140
4 213 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.13 0.140
5 99 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 13.24 0.164
6 160 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 13.28 0.194
7 74 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.74 0.182
8 76 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.38 0.402
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 5 časov
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 12.21 Q 0.143
2 28 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 12.30 Q 0.166
3 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.31 q 0.185
4 151 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 Q 0.162
5 220 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.73 q 0.152
6 1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.76 q 0.158
7 31 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 SB 12.83 q 0.168
8 135 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.87 q 0.140
9 197 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.97 0.225
10 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.07 0.176
11 71 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.11 0.164
12 213 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.13 0.140
13 133 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.20 0.136
14 99 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 13.24 0.164
15 49 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.28 0.286
15 160 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 13.28 0.194
17 142 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.34 0.207
18 226 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 13.39 0.185
19 225 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.45 0.182
20 100 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.48 0.196
21 74 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.74 0.182
22 190 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.76 0.153
23 76 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.38 0.402
24 79 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 15.60 0.252

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.7.2023 - 15:55) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 18.69 937.00
2 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 19.69 813.00
3 164 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 20.16 758.00
4 195 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.37 734.00
5 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.37 734.00
6 235 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 20.47 722.00
7 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.54 714.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.7.2023 - 15:55) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 20.13 761.00
2 163 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 20.25 747.00
3 55 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 20.70 696.00
4 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.78 687.00
5 72 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 20.83 682.00
6 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.50 610.00
7 222 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.01 557.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.7.2023 - 15:55) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 20.88 676.00
2 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 21.30 631.00
3 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.53 606.00
4 248 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 21.65 594.00
5 77 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.75 584.00
6 60 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 21.76 583.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 18.69 937.00
2 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 19.69 813.00
3 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 20.13 761.00
4 164 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 20.16 758.00
5 163 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 20.25 747.00
6 195 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.37 734.00
6 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.37 734.00
8 235 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 20.47 722.00
9 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.54 714.00
10 55 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 20.70 696.00
11 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 20.78 687.00
12 72 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 20.83 682.00
13 56 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 20.88 676.00
14 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 21.30 631.00
15 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.50 610.00
16 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.53 606.00
17 248 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 21.65 594.00
18 77 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.75 584.00
19 60 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 21.76 583.00
20 222 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.01 557.00

200 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 2.7.2023 - 12:50) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.67 0.138
2 182 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.78 0.145
3 177 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.08 0.144
4 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.31 0.154
5 48 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.08 0.164
6 173 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.54 0.177
7 210 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.55 0.168
129 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DQ
Poznámky:
dráha č. 4 - DQ podľa TP 16.8 (-0,174)
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.7.2023 - 10:30) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.61 Q 0.177
2 173 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 22.94 q 0.166
3 81 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 23.61 0.175
4 84 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.85 0.196
5 130 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 24.75 0.186
6 122 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 25.24 0.197
107 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.7.2023 - 10:30) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.43 Q 0.152
2 48 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.76 q 0.172
3 176 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.20 0.154
4 228 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 23.51 0.179
5 118 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 23.76 0.164
6 187 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.06 0.194
7 64 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 25.86 0.188
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 2.7.2023 - 10:30) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.24 Q 0.166
2 210 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.85 q 0.167
3 183 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.20 0.177
4 188 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.40 0.163
5 39 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 23.89 0.174
6 117 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.08 0.155
82 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 DNF 0.219
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 2.7.2023 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 21.79 Q 0.180
2 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.94 q 0.203
3 180 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 23.14 0.164
4 26 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 SB 23.32 0.220
5 127 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 23.86 0.171
6 181 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 23.89 0.185
7 208 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 24.30 0.141
8 120 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 24.76
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 21.79 Q 0.180
2 175 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.94 q 0.203
3 177 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.24 Q 0.166
4 128 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.43 Q 0.152
5 182 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.61 Q 0.177
6 48 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.76 q 0.172
7 210 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.85 q 0.167
8 173 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 22.94 q 0.166
9 180 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 23.14 0.164
10 176 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.20 0.154
10 183 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.20 0.177
12 26 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 SB 23.32 0.220
13 188 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.40 0.163
14 228 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 23.51 0.179
15 81 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 23.61 0.175
16 118 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 23.76 0.164
17 84 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.85 0.196
18 127 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 23.86 0.171
19 39 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 23.89 0.174
19 181 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 23.89 0.185
21 187 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.06 0.194
22 117 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 24.08 0.155
23 208 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 24.30 0.141
24 130 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 24.75 0.186
25 120 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 24.76
26 122 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 25.24 0.197
27 64 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 25.86 0.188
107 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
82 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 DNF 0.219

200 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.7.2023 - 10:15) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.37 Q 0.155
2 137 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.90 q 0.359
3 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 26.04 q 0.144
4 54 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 26.70 0.202
5 160 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 SB 26.73 0.160
6 193 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.28 0.185
7 33 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 28.52 0.302
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.7.2023 - 10:15) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.51 Q 0.142
2 97 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 25.67 q 0.393
3 71 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 26.75 0.190
4 194 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.86 0.159
5 100 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 27.09 0.168
6 225 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 27.29 0.219
28 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 2.7.2023 - 10:15) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 24.72 Q 0.166
2 152 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 25.02 q 0.216
3 135 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 26.19 0.158
4 143 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.39 0.394
5 139 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 26.48 0.199
6 190 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 27.45 0.160
7 74 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 28.02 0.356
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 2.7.2023 - 10:15) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 24.97 Q 0.204
2 1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 26.09 0.182
3 138 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.27 0.289
4 213 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.38 0.155
5 142 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 26.75 0.216
6 34 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 SB 29.34 0.197
7 76 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 29.39 0.183
226 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 DNS
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.37 Q 0.155
2 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 24.72 Q 0.166
3 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 24.97 Q 0.204
4 152 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 25.02 q 0.216
5 134 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.51 Q 0.142
6 97 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 25.67 q 0.393
7 137 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.90 q 0.359
8 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 26.04 q 0.144
9 1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 26.09 0.182
10 135 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 26.19 0.158
11 138 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.27 0.289
12 213 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.38 0.155
13 143 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.39 0.394
14 139 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 26.48 0.199
15 54 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 26.70 0.202
16 160 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 SB 26.73 0.160
17 71 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 26.75 0.190
17 142 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 26.75 0.216
19 194 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 26.86 0.159
20 100 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 27.09 0.168
21 225 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 27.29 0.219
22 190 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 27.45 0.160
23 74 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 28.02 0.356
24 193 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.28 0.185
25 33 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 28.52 0.302
26 34 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 SB 29.34 0.197
27 76 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 29.39 0.183
28 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
226 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 DNS

200 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 2.7.2023 - 12:40) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.52 0.151
2 16 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.17 0.183
3 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.19 0.167
4 152 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.62 0.239
5 97 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 26.25 0.302
6 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26.70 0.159
137 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
134 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.7.2023 - 15:50) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 25.12 876.00
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 26.04 794.00
Celkom 2 pretekári

400 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 1.7.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:52.45 0.177
2 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:53.29 0.179
3 125 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 0:53.84 0.147
4 185 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:54.64 0.180
5 132 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 1:01.09 0.353
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.7.2023 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 0:52.31 0.238
2 145 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.05 0.184
3 84 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 0:53.23 0.160
4 26 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 0:53.33 0.291
5 118 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:53.95 0.175
117 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNF 0.174
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.7.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:47.85 0.158
2 107 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 0:47.89 0.196
3 233 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 0:48.05 0.184
4 47 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:50.27 0.144
5 227 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 0:50.68 0.201
6 36 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:52.80 0.177
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:47.85 0.158
2 107 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 0:47.89 0.196
3 233 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 0:48.05 0.184
4 47 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:50.27 0.144
5 227 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 0:50.68 0.201
6 66 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 0:52.31 0.238
7 183 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:52.45 0.177
8 36 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:52.80 0.177
9 145 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.05 0.184
10 84 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 0:53.23 0.160
11 13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:53.29 0.179
12 26 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 0:53.33 0.291
13 125 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 0:53.84 0.147
14 118 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 0:53.95 0.175
15 185 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:54.64 0.180
16 132 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 1:01.09 0.353
117 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNF 0.174

400 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 1.7.2023 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:02.59 0.175
2 243 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 1:04.41 0.385
3 242 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:04.65 0.251
4 34 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 1:08.26 0.199
5 80 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 1:20.90 0.397
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.7.2023 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:57.82 0.380
2 143 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:58.11 0.384
3 138 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 0:59.07 0.417
4 160 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 1:00.17 0.194
5 54 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:00.54 0.390
27 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNF 0.238
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 0:57.82 0.380
2 143 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:58.11 0.384
3 138 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 0:59.07 0.417
4 160 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 1:00.17 0.194
5 54 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:00.54 0.390
6 193 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:02.59 0.175
7 243 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 1:04.41 0.385
8 242 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:04.65 0.251
9 34 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 1:08.26 0.199
10 80 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 1:20.90 0.397
27 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNF 0.238

800 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 2.7.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 108 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:53.14
2 186 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.86
3 236 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 1:57.46
4 159 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 2:00.96
5 10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 SB 2:03.79
6 40 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:03.80
7 104 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 2:04.81
8 145 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:06.25
9 185 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:06.76
10 239 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:14.64
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 2.7.2023 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:16.54
2 17 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:20.80
3 29 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 2:25.82
4 244 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:25.94
5 245 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:35.22
6 242 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:45.89
8 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 2.7.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 2:30.49 687.00
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:33.35 651.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.7.2023 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 235 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 2:31.04 680.00
2 163 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 2:33.47 650.00
3 195 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:33.49 650.00
4 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 2:33.84 646.00
5 55 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 2:38.36 592.00
6 164 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 2:38.67 588.00
7 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 2:42.15 548.00
8 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:46.44 501.00
9 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 2:50.84 455.00
10 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 3:23.39 179.00
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.7.2023 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:46.72 498.00
2 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:51.64 447.00
3 248 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 2:54.21 421.00
4 222 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:54.40 419.00
5 77 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:56.36 400.00
6 60 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 2:58.24 382.00
7 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 2:58.33 381.00
8 72 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:58.50 379.00
9 56 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:58.68 378.00
10 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:16.85 224.00
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 235 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 2:31.04 680.00
2 163 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 2:33.47 650.00
3 195 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:33.49 650.00
4 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 2:33.84 646.00
5 55 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 2:38.36 592.00
6 164 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 2:38.67 588.00
7 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 2:42.15 548.00
8 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:46.44 501.00
9 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:46.72 498.00
10 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 2:50.84 455.00
11 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 2:51.64 447.00
12 248 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 2:54.21 421.00
13 222 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:54.40 419.00
14 77 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:56.36 400.00
15 60 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 2:58.24 382.00
16 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 2:58.33 381.00
17 72 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:58.50 379.00
18 56 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:58.68 378.00
19 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:16.85 224.00
20 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 3:23.39 179.00

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 2.7.2023 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 121 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 2:55.71 707.00
2 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 3:09.29 576.00
3 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 9 3:23.72 451.00
4 230 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 3:28.25 414.00
5 162 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 3:28.86 409.00
6 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 3:30.08 400.00
7 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 3:32.10 384.00
8 45 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 3:32.73 380.00
9 158 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 3:33.42 374.00
10 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 3:36.89 349.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 108 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12 3:57.11
2 186 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:03.39
3 236 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 4:07.40
4 159 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 4:15.03
5 10 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:28.74
6 96 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 4:29.29
7 238 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:33.16
8 38 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 PB 4:33.28
9 83 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 4:46.01
10 147 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:52.50
100 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 2 DNF
246 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 DNF
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 115 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 4:50.67
2 17 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:52.90
3 244 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 5:07.26
4 245 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 5:27.59
Celkom 4 pretekári

5000 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 2.7.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 15:39.38
2 234 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 15:50.12
3 14 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 16:04.47
4 238 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 17:37.26
5 147 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 17:50.63
6 184 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20:29.82
Celkom 6 pretekárov

5000 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 2.7.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 168 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 18:19.22
2 123 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 2 19:27.33
3 20 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 24:16.71
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.7.2023 - 10:40) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.49 0.179 901.00
2 230 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 13.94 0.174 842.00
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 14.40 0.147 784.00
4 162 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 15.07 0.181 703.00
5 158 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 15.93 0.203 605.00
6 67 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 16.89 0.199 503.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.7.2023 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 15.17 0.144 691.00
2 45 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 16.15 0.207 581.00
3 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.23 0.176 469.00
4 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 17.70 0.211 424.00
5 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.49 0.154 353.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.49 0.179 901.00
2 230 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 13.94 0.174 842.00
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 14.40 0.147 784.00
4 162 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 15.07 0.181 703.00
5 121 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 15.17 0.144 691.00
6 158 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 15.93 0.203 605.00
7 45 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 16.15 0.207 581.00
8 67 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 16.89 0.199 503.00
9 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.23 0.176 469.00
10 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 17.70 0.211 424.00
11 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.49 0.154 353.00

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.7.2023 - 10:25) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.94 Q 0.168
2 166 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 14.48 Q 0.198
3 141 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 15.79 Q 0.188
4 198 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 17.35 q 0.189
5 223 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 17.71 q 0.192
Poznámky:
Postup do finále: Prvé 3 + 2 časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.7.2023 - 10:25) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 14.08 Q 0.162
2 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.25 Q 0.178
3 201 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 16.08 Q 0.182
23 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNF 0.190
Poznámky:
Postup do finále: Prvé 3 + 2 časy
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.94 Q 0.168
2 32 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 14.08 Q 0.162
3 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.25 Q 0.178
4 166 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 14.48 Q 0.198
5 141 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 15.79 Q 0.188
6 201 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 16.08 Q 0.182
7 198 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 17.35 q 0.189
8 223 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 17.71 q 0.192
23 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNF 0.190

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.82 0.219
2 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 14.09 0.147
3 32 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 14.43 0.138
4 166 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.75 0.210
5 141 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 15.69 0.174
6 201 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 15.97 0.183
7 198 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 17.44 0.184
8 223 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 17.84 0.237
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.7.2023 - 10:55) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 14.67 0.173 886.00
2 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 14.91 0.157 854.00
3 163 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 15.20 0.178 815.00
4 164 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 15.31 0.150 801.00
5 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 15.40 0.183 790.00
6 235 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 15.86 0.171 732.00
7 55 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 16.46 0.170 659.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.7.2023 - 10:55) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 16.41 0.208 665.00
2 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.49 0.170 655.00
3 60 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 17.14 0.171 581.00
4 56 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.33 0.182 560.00
5 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 17.74 0.273 516.00
6 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 18.93 0.195 397.00
7 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.73 0.171 175.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.7.2023 - 10:55) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 16.95 0.213 602.00
2 77 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 17.36 0.180 556.00
3 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 18.49 0.174 439.00
4 72 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 18.64 0.166 424.00
5 222 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.78 0.195 411.00
6 248 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 19.51 0.179 344.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 14.67 0.173 886.00
2 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 14.91 0.157 854.00
3 163 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 15.20 0.178 815.00
4 164 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 15.31 0.150 801.00
5 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 15.40 0.183 790.00
6 235 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 15.86 0.171 732.00
7 195 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 16.41 0.208 665.00
8 55 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 16.46 0.170 659.00
9 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 16.49 0.170 655.00
10 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 16.95 0.213 602.00
11 60 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 17.14 0.171 581.00
12 56 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 17.33 0.182 560.00
13 77 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 17.36 0.180 556.00
14 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 17.74 0.273 516.00
15 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 18.49 0.174 439.00
16 72 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 18.64 0.166 424.00
17 222 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.78 0.195 411.00
18 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 18.93 0.195 397.00
19 248 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 19.51 0.179 344.00
20 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.73 0.171 175.00

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.7.2023 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 14.18 0.155 953.00
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 14.88 0.177 858.00
103 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNF 0.183
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 10:10) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.24 0.178
2 102 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 16.19 0.179
3 188 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.34 0.176
Celkom 3 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 2.7.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:52.72 0.161
2 12 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:55.59 0.192
3 227 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:57.64 0.191
4 102 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:58.26 0.197
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 2.7.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 0:59.57 0.425
2 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 0:59.80 0.171
3 200 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 1:00.88 0.213
4 22 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 1:00.92 0.217
5 166 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 1:06.16 0.219
6 243 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 1:14.05 0.478
7 198 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:15.02 0.356
8 223 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:20.00 0.206
Celkom 8 pretekárov

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09:42.34
2 14 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10:03.49
3 247 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 10:35.36
4 155 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 11:49.57
Celkom 4 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 154 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11:30.85
2 153 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13:38.73
3 33 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 17:12.68
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 10 000 m - Muži 20-22 rokov

(so, 1.7.2023 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 237 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 50:36.18
2 90 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 51:21.82
3 89 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 53:16.07
4 184 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57:03.98
88 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 10 000 m - Ženy 20-22 rokov

(so, 1.7.2023 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 241 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 55:52.31
2 20 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 56:23.55
3 91 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 57:07.16
20 Bolton HannahBolton Hannah 03 03 AustraliaAustralia 3 DNS
21 Mison HannahMison Hannah 01 01 AustraliaAustralia 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži 20-22 rokov

(ne, 2.7.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175 180 185 190 195 200 Body
1 189 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 4 195 - o o o o r
2 179 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 190 o o o o xxx
3 207 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 185 o - o xxx
4 203 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 180 o xxo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 2.7.2023 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 138 141 144 147 150 153 156 159 162 165 168 171 174 177 Body
1 156 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 PB 174 - - - - o o o o o o o xo xxo xxo r 577.00
2 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 171 - - - - - - o o - o xo xo o xxx 552.00
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 165 - - - - - xxo o o o o xxo xxx 504.00
4 230 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 SB 156 - - o o o o o o xxx 434.00
5 121 Makovec PetrMakovec Petr
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 3 PB 153 o o - o - o o xxx 411.00
6 158 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 153 - - o o o o xxo xxx 411.00
7 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 PB 150 o o o xo xo o xxx 389.00
8 162 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 6 PB 150 o - xo xo xo xo xxx 389.00
9 45 Abramov MichaelAbramov Michael
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 141 xo xo o r 324.00
10 119 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 PB 138 xo xxo xxx 303.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Ženy 20-22 rokov

(ne, 2.7.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 175 Body
1 224 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 169 - - o o o o xxx
2 113 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 SB 165 - o o o o xxx
3= 165 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 7 160 - o o o xxx
3= 86 Sedláková SonjaSedláková Sonja
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 1 SB 160 - o o o xxx
3= 57 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 160 - o o o xxx
6 58 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 160 - o o xo xxx
7= 202 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 155 - - o xxx
7= 94 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 155 o o o xxx
7= 32 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
04 04 9 155 - - o xxx
10 201 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 150 o o xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 1.7.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 Body
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 2 PB 152 o o o o o o o o o xxo xxx 644.00
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 140 o o o o o xo xxx 512.00
103 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 1.7.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 Body
1 163 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 20 PB 167 - - - o o o o o o o xo o o xo xxo xxx 818.00
2 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 19 158 - - - - o o o o xo o o xo xxx 712.00
3 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 18 155 - - - - o o o o o xxo o xx 678.00
4 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 PB 155 - o o o o xo o o xxo o xo xx 678.00
5 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 15 149 - - o o o xo o o xxo xxx 610.00
6 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 16 146 - - - o xo xo xxo o xx 577.00
7 55 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14 146 - o o o o o xo xxo xxx 577.00
8= 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 10 143 o o o o o xo xo xxx 544.00
8= 77 Parkanská SáraParkanská Sára
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 6 PB 143 o o o o o xo xo xxx 544.00
10 56 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 9 137 o o o xo o xxx 481.00
11= 60 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 13 137 o o o o xo xxx 481.00
11= 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 137 o o o o xo xxx 481.00
13 235 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 8 137 o o o o xxo xxx 481.00
14 195 Lázničková SimonaLázničková Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 7 134 o o o o xxx 449.00
15 222 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 4 PB 134 o xo o o xxx 449.00
16 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 PB 134 o o xxo xxo xxx 449.00
17 72 Juríková NinaJuríková Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 SB 131 o o o xxx 419.00
18 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 128 o o xxx 389.00
248 Mandulová BarboraMandulová Barbora
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 3 NM xxx
164 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 17 NM - - - xxx
Celkom 20 pretekárov

Skok o žrdi - Muži 20-22 rokov

(so, 1.7.2023 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 325 345 365 385 400 415 425 435 445 455 465 475 485 492 500 Body
1 146 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 PB 492 - - - - - - o o o o o o - xo xxx
2 9 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 4 465 - - - - - - - o o o o xxx
3 171 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 SB 425 - - - - xo xxo xo xxx
4 228 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 2 400 - o o o o xxx
5 148 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 3 385 - o o xo xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 1.7.2023 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 190 200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300 320 340 360 380 Body
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 360 - - - - - - - - - - - - o xo o xxo xxx 509.00
2 158 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 PB 290 - - - - o o o o xo o o o xxx 333.00
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 270 o o o xo o o o xxo o xo r 286.00
4 230 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 10 260 - - - - - o o o xxo xxx 264.00
5 45 Abramov MichaelAbramov Michael
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 PB 260 xo o o xo o xxo xo xxo xxo xxx 264.00
6 162 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 PB 250 xo o o xo o o o o xxx 242.00
7 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 PB 240 o o o xo o o xxo xxx 220.00
8 156 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 230 o o o o o o xxr 199.00
121 Makovec PetrMakovec Petr
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 5 NM xxx
119 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 NM xxx
67 Kóča FilipKóča Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy 20-22 rokov

(so, 1.7.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 225 245 265 285 300 315 325 335 345 350 360 370 Body
1 87 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 6 350 - - - - o - - o - xxo xx- x
2 19 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 5 315 - - - o o o xxx
3 33 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 4 300 - - o o o xxx
4= 15 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 SB 265 o o xxo xxx
4= 75 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 265 - o xxo xxx
6 18 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 225 o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov

(so, 1.7.2023 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
<
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 169 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 9 SB 742 -0.4 m/s 706  0,20 x  0,20 722  0,70 722 693  0,10 739  -0,80 742  -0,40
2 105 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 705 -0.1 m/s 689  0,50 705  -0,10 - 705 679  0,00 r
3 206 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 7 664 -1.4 m/s 656  0,00 647  1,40 663  0,90 663 642  0,00 664  -1,40 648  -0,10
4 62 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04