<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok

Košice (1. - 2. 7. 2023)

Skok do výšky - Muži 20-22 rokov (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 189 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 195
2 179 Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 190
3 207 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 185

Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 174
2 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 171
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 165

Skok do výšky - Ženy 20-22 rokov (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 224 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 169
2 113 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 165
3= 165 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 160
3= 86 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice SB 160
3= 57 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 160

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov PB 152
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 140

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 163 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 167
2 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 158
3 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 155

Skok o žrdi - Muži 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 146 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 492
2 9 Antalec AdamAntalec Adam 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 465
3 171 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica SB 425

Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 360
2 158 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 290
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 270

Skok o žrdi - Ženy 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 87 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 350
2 19 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 315
3 33 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 300

Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 169 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom SB 742
2 105 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 705
3 206 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 664

Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 590
2 121 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 561
3 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 547

Skok do diaľky - Ženy 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 52 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 613
2 30 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 605
3 27 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 604

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 500
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 483

Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 551
2 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 527
3 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 523

Trojskok - Muži 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 105 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.49
2 169 Hriň AdamHriň Adam 02 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom SB 14.44
3 101 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 13.64

Trojskok - Ženy 20-22 rokov (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 220 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.11
2 30 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11.39
3 35 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11.17

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov PB 11.30
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 09.31

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 10.01
2 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.70
3 163 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 09.12

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12.23
2 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.89
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.80

Vrh guľou 4 kg - Ženy 20-22 rokov (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 126 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 14.20
2 37 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 04 04 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice PB 11.57
3 192 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.30

Vrh guľou 7,26 kg - Muži 20-22 rokov (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 92 Šula KarelŠula Karel 03 03 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 16.71
2 4 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15.67
3 11 Fleischhacker FilipFleischhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.38

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné PB 43.38
2 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 33.20
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica PB 28.96

Hod diskom 1 kg - Ženy 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 149 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 38.07
2 85 Lacková JulianaLacková Juliana 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice PB 36.08
3 95 Sofková RoderikaSofková Roderika 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 33.13

Hod diskom 2 kg - Muži 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.49
2 211 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 43.78
3 11 Fleischhacker FilipFleischhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38.73

Hod kladivom 4 kg - Ženy 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 215 Jašeková LenkaJašeková Lenka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 40.92
2 53 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37.16
3 124 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 32.40

Hod kladivom 7,26 kg - Muži 20-22 rokov (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 109 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 46.63
2 172 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 37.87
3 204 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 37.60

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov SB 28.96
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 28.55

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 25.93
2 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 25.69
3 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 24.82

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 1.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica PB 37.48
2 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 30.60
3 162 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina PB 29.02

Hod oštepom 600 g - Ženy 20-22 rokov (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 192 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 44.80
2 240 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 40.63
3 7 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40.42

Hod oštepom 800 g - Muži 20-22 rokov (nedeľa, 2.7.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 110 Tkáč AdamTkáč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 53.96
2 131 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 46.46
3 25 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. PB 40.65