<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Kovačovicová Lenka

  • NARODENÝ:    2001
  •  ODDIEL/KLUB:     Naša atletika Bratislava
  •  TRENÉR:      Broďáni Jaroslav
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
16.09.2023 Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien Banská Bystrica diaľka/Ž 8 ŠK ŠOG Nitra 533 +1.5
16.09.2023 Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien Banská Bystrica 4 x 100 m kluby/Ž/B01 1 ŠK ŠOG Nitra 46.67
16.09.2023 Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien Banská Bystrica 400 m/Ž/B01 3 ŠK ŠOG Nitra 57.12
02.09.2023 3. kolo Tipos Atletickej ligy Trnava 100 m/Ž/B01 2 ŠK ŠOG Nitra 11.93 +0.5
02.09.2023 3. kolo Tipos Atletickej ligy Trnava 4 x 100 m kluby/Ž 3 ŠK ŠOG Nitra 49.47
19.08.2023 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Břeclav (CZE) 100 m/Ž/R03 1 TJ Sokol Opava 12.24 +1.2
19.08.2023 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Břeclav (CZE) 100 m/Ž/FA 2 TJ Sokol Opava 12.25 -0.6
29.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien Banská Bystrica 100 m/Ž/F 2 ŠK ŠOG Nitra 11.92 +0.3
29.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien Banská Bystrica 100 m/Ž/R02 1 ŠK ŠOG Nitra 12.10 -0.7
15.07.2023 Majstrovstvá Európy U23 Espoo (FIN) 200 m/U23Z/R3 7 ŠK ŠOG Nitra 24.35 +2.0
01.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice 100 m/U23Z/F 2 ŠK ŠOG Nitra 12.17 -3.0
02.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice 200 m/U23Z/F 1 ŠK ŠOG Nitra 24.52 -1.7
02.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice 200 m/U23Z/R01 1 ŠK ŠOG Nitra 24.37 +0.0
01.07.2023 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice 100 m/U23Z/R02 1 ŠK ŠOG Nitra 12.32 -2.4
28.06.2023 5. WLV-Sommermeeting Viedeň (AUT) 200 m/Ž/B2 1 ŠK ŠOG Nitra 24.99 -0.1
24.06.2023 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 100 m/Ž/R03 2 TJ Sokol Opava 12.04 +2.8
24.06.2023 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 100 m/Ž/FA 3 TJ Sokol Opava 11.99 +2.0
24.06.2023 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 200 m/Ž/B01 2 TJ Sokol Opava 24.16 +2.9
22.06.2023 Majstrovstvá Európy družstiev mužov a žien Chorzów (POL) 200 m/Ž/FB 7 ŠK ŠOG Nitra 24.28 +1.0
10.06.2023 39. ročník Medzinárodných atletických pretekov, Memoriál Tomáša Babiaka Bratislava 200 m/Ž/B01 1 ŠK ŠOG Nitra 24.17 +1.4
05.06.2023 Memoriál Josefa Odložila (WACT Bronze) Praha (CZE) 200 m/Ž 4 Slovak Republic 24.88 -0.4
28.05.2023 2. kolo TIPOS Atletickej ligy Banská Bystrica 100 m/Ž/B01 3 ŠK ŠOG Nitra 12.05 -0.9
28.05.2023 2. kolo TIPOS Atletickej ligy Banská Bystrica 200 m/Ž/B01 2 ŠK ŠOG Nitra 24.40 -0.5
28.05.2023 2. kolo TIPOS Atletickej ligy Banská Bystrica 4 x 100 m kluby/Ž 2 ŠK ŠOG Nitra 48.67
27.05.2023 Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov, dorastu a st. žiactva Trnava 200 m/Ž/B 1 ŠK ŠOG Nitra 24.06 +4.7
13.05.2023 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Uherské Hradiště (CZE) 100 m/Ž/R03 1 TJ Sokol Opava 12.28 -1.2
13.05.2023 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Uherské Hradiště (CZE) 100 m/Ž/FA 4 TJ Sokol Opava 12.11 +0.4
08.05.2023 1. kolo TIPOS Atletickej ligy Košice 100 m/Ž/B01 4 ŠK ŠOG Nitra 12.21 +3.0
08.05.2023 1. kolo TIPOS Atletickej ligy Košice 200 m/Ž/B01 4 ŠK ŠOG Nitra 25.16 +4.3
08.05.2023 1. kolo TIPOS Atletickej ligy Košice 400 m/Ž/B01 1 ŠK ŠOG Nitra 58.51
01.05.2023 1. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever / Šprintérsky míting SAZ Považská Bystrica 150 m/Ž/B 1 ŠK ŠOG Nitra 18.34 -1.9
01.05.2023 1. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever / Šprintérsky míting SAZ Považská Bystrica 300 m/Ž/B 1 ŠK ŠOG Nitra 39.71
22.04.2023 1. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov, ml. žiačok a dorastencov, dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien Trnava 400 m/Ž/B 1 ŠK ŠOG Nitra 57.48

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.98 +1,8 Bratislava 17.09.2016
60 m 07.50 Bratislava 17.02.2024 h
100 m 11.80 -0.8 Trnava 25.06.2022
150 m 18.34 -1.9 Považská Bystrica 01.05.2023
150 m 18.72 Praha (CZE) 13.01.2024 h
200 m 24.05 -0.2 Trnava 26.06.2022
200 m 25.12 Ostrava (CZE) 23.01.2024 h
300 m 39.71 Považská Bystrica 01.05.2023
400 m 57.12 Banská Bystrica 16.09.2023
60 m prekážok [83,8 cm] 08.97 Bratislava 22.02.2020 h
100 m prekážok [83,8cm] 14.43 +0.6 Košice 25.07.2020
skok do diaľky 494 Bratislava-h 13.12.2014 h
skok do diaľky 555 -1.1 Šamorín 15.09.2021
hod kriketovou loptičkou 41.30 Dubnica n.V. 21.06.2014

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.50 Bratislava 17.02.2024 h
150 m 18.72 Praha (CZE) 13.01.2024 h
200 m 25.12 Ostrava (CZE) 23.01.2024 h

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 4 11 3 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
2 2018 200 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenky 25.70
2 2018 200 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Banská Bystrica Dorastenky 24.76 +1.6
1 2020 60 m prekážok [83,8 cm] Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniorky 08.99
3 2020 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 12.12 -0.8
2 2020 200 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 25.15 -3.4
2 2020 100 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Ženy 20-22 rokov 12.13 -1.1
2 2020 200 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Ženy 20-22 rokov 24.66 +0.4
3 2021 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 12.07 +0.0
2 2021 200 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 24.48 +0.5
1 2021 100 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov Trnava Ženy 20-22 rokov 11.87 +1.5
2 2021 200 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov Trnava Ženy 20-22 rokov 24.04 +3.0
3 2022 100 m prekážok [83,8cm] Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava Ženy 14.87 +0.1
2 2022 100 m Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava Ženy 12.10 +0.0
2 2022 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 11.80 -0.8
1 2022 200 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 24.05 -0.2
2 2023 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice Ženy 20-22 rokov 12.17 -3.0
1 2023 200 m Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok Košice Ženy 20-22 rokov 24.52 -1.7
2 2023 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Banská Bystrica Ženy 11.92 +0.3

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Hala Juniorky
4 x 200 m kluby 1:41,71 Bratislava 07.03.20
Dráha Dorastenky
100-200-300-400 m kluby 2:14,82 Dubnica nad Váhom 11.06.17
Hala Dorastenky
4 x 200 m kluby 1:43,69 Bratislava 26.02.17