<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok

Košice (1. - 2. 7. 2023)

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 1.7.2023 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 PB 37.48 34.37 33.74 37.48 37.48 406.00
2 119 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 10 30.60 x 25.47 30.60 30.60 308.00
3 162 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 PB 29.02 29.02 x x 29.02 285.00
4 230 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 7 PB 28.46 28.46 17.69 27.75 28.46 278.00
5 121 Makovec PetrMakovec Petr
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 5 PB 26.15 25.08 26.15 25.11 26.15 245.00
6 158 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 PB 25.31 25.31 25.25 x 25.31 234.00
7 156 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 24.00 17.74 24.00 18.25 24.00 216.00
8 157 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 22.94 16.35 20.91 22.94 22.94 201.00
9 67 Kóča FilipKóča Filip
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 PB 21.27 20.16 21.27 18.78 21.27 178.00
10 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 PB 19.98 15.50 19.98 18.63 19.98 161.00
11 45 Abramov MichaelAbramov Michael
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 17.16 17.16 13.00 16.02 17.16 124.00
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy 20-22 rokov

(ne, 2.7.2023 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 192 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 10 44.80 41.50 41.07 44.33 44.33 44.80 x x
2 240 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 8 40.63 36.23 34.72 38.41 38.41 40.63 x 40.05
3 7 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 9 40.42 36.39 38.23 38.30 38.30 36.80 37.32 40.42
4 217 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 7 SB 36.75 36.57 36.07 x 36.57 34.58 35.54 36.75
5 114 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 6 35.94 x 35.94 35.31 35.94 35.47 32.80 32.65
6 140 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 5 34.40 31.60 34.40 x 34.40 x x x
7 141 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 PB 33.99 29.14 27.15 26.54 29.14 33.99 28.86 25.94
8 98 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 3 PB 28.42 28.42 x x 28.42 x x x
9 136 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 27.32 27.32 x 27.01 27.32
10 99 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 1 PB 20.51 18.18 20.51 18.65 20.51
Celkom 10 pretekárov