23.09.2023 |
Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek a Majstrovstvá SR mužov a žien v štafete na 4x400m mix |
Bratislava |
4 x 400 m kombi/Mix/B |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
3:32.96 |
|
16.09.2023 |
Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien |
Banská Bystrica |
200 m/M/B01 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
21.63 |
+0.3 |
16.09.2023 |
Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien |
Banská Bystrica |
100 m/M/B01 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
10.80 |
-1.5 |
02.09.2023 |
3. kolo Tipos Atletickej ligy |
Trnava |
100 m/M/B01 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
10.66 |
+0.3 |
02.09.2023 |
3. kolo Tipos Atletickej ligy |
Trnava |
200 m/M/B01 |
2 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
21.55 |
-0.4 |
02.09.2023 |
3. kolo Tipos Atletickej ligy |
Trnava |
4 x 100 m kluby/M |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
42.55 |
|
01.08.2023 |
Svetové univerzitné hry |
Čcheng-tu (CHN) |
100 m/M/R6 |
4= |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
10.68 |
+0.4 |
03.08.2023 |
Svetové univerzitné hry |
Čcheng-tu (CHN) |
200 m/M/R8 |
4 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
21.44 |
+1.6 |
20.07.2023 |
P-T-S |
Banská Bystrica |
200 m/M |
7 |
Slovak Republic |
21.33 |
+1.6 |
15.07.2023 |
Majstrovstvá Európy U23 |
Espoo (FIN) |
200 m/U23M/R2 |
7 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
21.58 |
+0.1 |
01.07.2023 |
Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok |
Košice |
100 m/U23M/F |
2 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
10.78 |
-1.9 |
02.07.2023 |
Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok |
Košice |
200 m/U23M/F |
2 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
21.78 |
-1.9 |
02.07.2023 |
Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok |
Košice |
200 m/U23M/R01 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
22.61 |
+1.9 |
01.07.2023 |
Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok |
Košice |
4 x 100 m kluby/U23M |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
41.93 |
|
01.07.2023 |
Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok |
Košice |
100 m/U23M/R02 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
11.09 |
-1.0 |
10.06.2023 |
39. ročník Medzinárodných atletických pretekov, Memoriál Tomáša Babiaka |
Bratislava |
100 m/M/B01 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
10.59 |
+1.7 |
10.06.2023 |
39. ročník Medzinárodných atletických pretekov, Memoriál Tomáša Babiaka |
Bratislava |
200 m/M/B01 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
21.36 |
-0.4 |
28.05.2023 |
2. kolo TIPOS Atletickej ligy |
Banská Bystrica |
100 m/M/B01 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
10.83 |
-1.0 |
28.05.2023 |
2. kolo TIPOS Atletickej ligy |
Banská Bystrica |
200 m/M/B01 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
21.72 |
-1.5 |
13.05.2023 |
1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C |
Uherské Hradiště (CZE) |
100 m/M/R01 |
1 |
Lokomotiva FOSFA Břeclav |
10.74 |
+1.9 |
13.05.2023 |
1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C |
Uherské Hradiště (CZE) |
100 m/M/FA |
2 |
Lokomotiva FOSFA Břeclav |
10.75 |
-0.5 |
13.05.2023 |
1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C |
Uherské Hradiště (CZE) |
200 m/M/B01 |
2 |
Lokomotiva FOSFA Břeclav |
21.38 |
+2.2 |
05.05.2023 |
Vysokoškolská atletická séria 2023 – Atletický piatok Slávie STU v behu na 150 m, 300 m a 5000 m |
Bratislava |
150 m/M/B01 |
3 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
15.86 |
+0.2 |
11.03.2023 |
Halové majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok |
Bratislava |
4 x 400 m kombi/Mix/B02 |
1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
3:34.14 |
|
18.02.2023 |
Halové majstrovstvá SR mužov a žien |
Bratislava |
60 m/M/F |
5 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
06.98 |
|
18.02.2023 |
Halové majstrovstvá SR mužov a žien |
Bratislava |
4 x 200 m kluby/M/B01 |
3 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
1:30.43 |
|
18.02.2023 |
Halové majstrovstvá SR mužov a žien |
Bratislava |
60 m/M/R02 |
2 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
06.91 |
|