<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok

Košice (1. - 2. 7. 2023)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 2.7.2023 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 1 SB 28.96 25.57 x 28.96 28.96 457.00
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 2 28.55 27.93 28.55 25.59 28.55 449.00
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 2.7.2023 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 18 25.93 25.93 22.44 22.58 25.93 400.00
2 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 PB 25.69 25.69 24.27 24.12 25.69 395.00
3 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 PB 24.82 20.18 21.25 24.82 24.82 379.00
4 72 Juríková NinaJuríková Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 17 24.65 24.65 18.42 19.25 24.65 376.00
5 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 15 PB 24.27 22.87 24.27 20.75 24.27 369.00
6 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 19 24.25 24.25 20.84 21.56 24.25 368.00
7 60 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 16 23.30 20.73 21.50 23.30 23.30 350.00
8 163 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 14 21.57 21.57 21.01 19.46 21.57 318.00
9 235 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 12 20.48 20.48 19.15 17.69 20.48 298.00
10 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 20 20.03 15.53 20.03 18.24 20.03 289.00
11 77 Parkanská SáraParkanská Sára
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 PB 19.64 19.64 x 16.66 19.64 282.00
12 164 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 13 19.26 18.61 19.19 19.26 19.26 275.00
13 248 Mandulová BarboraMandulová Barbora
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 3 PB 18.59 x 16.18 18.59 18.59 263.00
14 222 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 11 18.07 18.07 17.69 16.58 18.07 253.00
15 195 Lázničková SimonaLázničková Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 9 14.93 x 14.93 14.73 14.93 195.00
16 55 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 12.87 11.28 12.87 10.18 12.87 158.00
17 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 PB 12.83 12.83 10.70 11.73 12.83 157.00
18 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 8 12.80 x 11.73 12.80 12.80 157.00
19 56 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 6 PB 10.23 x 10.23 10.13 10.23 110.00
20 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 1 PB 09.77 09.77 08.45 07.64 9.77 102.00
Celkom 20 pretekárov