<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok

Košice (1. - 2. 7. 2023)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 1.7.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 2 PB 11.30 10.89 11.30 10.07 11.30 615.00
2 161 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 1 09.31 09.31 09.15 09.16 9.31 484.00
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 1.7.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 17 PB 10.01 09.27 09.43 10.01 10.01 530.00
2 51 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 20 09.70 x 09.70 09.44 9.70 510.00
3 163 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 18 PB 09.12 09.12 x 09.07 9.12 472.00
4 55 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 19 09.11 07.41 09.11 08.94 9.11 471.00
5 235 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 16 PB 09.07 09.07 08.72 08.19 9.07 469.00
6 167 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 PB 08.66 08.66 07.75 x 8.66 442.00
7 231 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 15 SB 08.54 08.35 08.52 08.54 8.54 434.00
8 164 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 11 PB 08.23 07.54 08.23 x 8.23 414.00
9 222 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 14 07.84 07.80 07.84 06.99 7.84 389.00
10 232 Jasenáková SáraJasenáková Sára
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 PB 07.48 07.48 07.05 07.13 7.48 366.00
11 3 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 6 PB 07.33 x 07.33 06.78 7.33 356.00
12 60 Potočná DanielaPotočná Daniela
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
09 09 10 PB 07.31 07.31 06.96 06.63 7.31 355.00
13 195 Lázničková SimonaLázničková Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 13 07.00 06.02 06.92 07.00 7.00 335.00
14 191 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 12 06.94 06.28 06.94 x 6.94 331.00
15 72 Juríková NinaJuríková Nina
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 PB 06.64 06.64 05.80 06.63 6.64 312.00
16 77 Parkanská SáraParkanská Sára
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 4 PB 06.37 04.50 05.72 06.37 6.37 295.00
17 218 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 9 06.32 04.65 06.32 05.29 6.32 292.00
18 56 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 PB 06.21 03.92 04.68 06.21 6.21 285.00
19 248 Mandulová BarboraMandulová Barbora
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 3 PB 05.59 03.24 05.59 05.14 5.59 245.00
20 70 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 7 04.20 x 04.20 02.99 4.20 158.00
Celkom 20 pretekárov