<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok

Košice (1. - 2. 7. 2023)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 2.7.2023 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 119 Bovan AdamBovan Adam
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 9 12.23 x 12.23 x 12.23 620.00
2 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 10.89 10.62 10.48 10.89 10.89 539.00
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 09.80 x 09.80 09.15 9.80 474.00
4 121 Makovec PetrMakovec Petr
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 3 PB 09.44 08.93 09.44 07.78 9.44 452.00
5 158 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 09.07 08.70 09.07 09.07 9.07 430.00
6 162 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 PB 08.58 07.96 08.32 08.58 8.58 401.00
7 156 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 PB 08.14 06.74 x 08.14 8.14 375.00
8 230 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 PB 07.89 07.35 07.89 x 7.89 360.00
9 45 Abramov MichaelAbramov Michael
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 06.95 06.79 06.66 06.95 6.95 304.00
10 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 PB 06.58 06.52 05.68 06.58 6.58 283.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy 20-22 rokov

(ne, 2.7.2023 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 126 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 5 14.20 x 12.68 13.87 13.87 14.20 13.68 13.61
2 37 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 3 PB 11.57 10.62 11.57 11.55 11.57 x 11.15 11.37
3 192 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 11.30 10.00 11.20 11.30 11.30 x x 11.11
4 99 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 2 PB 07.38 06.53 07.38 06.85 7.38 06.92 05.87 06.85
5 98 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 1 PB 07.12 06.76 06.88 06.77 6.88 - 07.12 x
Celkom 5 pretekárov