<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov, M-SR vo viacboji st. žiakov a st. žiačok

Košice (1. - 2. 7. 2023)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.7.2023 - 10:40) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.49 0.179 901.00
2 230 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 13.94 0.174 842.00
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 14.40 0.147 784.00
4 162 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 15.07 0.181 703.00
5 158 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 15.93 0.203 605.00
6 67 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 16.89 0.199 503.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.7.2023 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 15.17 0.144 691.00
2 45 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 16.15 0.207 581.00
3 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.23 0.176 469.00
4 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 17.70 0.211 424.00
5 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.49 0.154 353.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 13.49 0.179 901.00
2 230 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 13.94 0.174 842.00
3 157 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 14.40 0.147 784.00
4 162 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 15.07 0.181 703.00
5 121 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 15.17 0.144 691.00
6 158 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 15.93 0.203 605.00
7 45 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 16.15 0.207 581.00
8 67 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 16.89 0.199 503.00
9 156 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.23 0.176 469.00
10 65 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 17.70 0.211 424.00
11 119 Bovan AdamBovan Adam 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.49 0.154 353.00

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.7.2023 - 10:25) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.94 Q 0.168
2 166 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 14.48 Q 0.198
3 141 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 15.79 Q 0.188
4 198 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 17.35 q 0.189
5 223 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 17.71 q 0.192
Poznámky:
Postup do finále: Prvé 3 + 2 časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.7.2023 - 10:25) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 14.08 Q 0.162
2 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.25 Q 0.178
3 201 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 16.08 Q 0.182
23 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNF 0.190
Poznámky:
Postup do finále: Prvé 3 + 2 časy
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.94 Q 0.168
2 32 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 14.08 Q 0.162
3 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.25 Q 0.178
4 166 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 14.48 Q 0.198
5 141 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 15.79 Q 0.188
6 201 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 16.08 Q 0.182
7 198 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 17.35 q 0.189
8 223 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 17.71 q 0.192
23 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 DNF 0.190

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 1.7.2023 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.82 0.219
2 116 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 14.09 0.147
3 32 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 14.43 0.138
4 166 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.75 0.210
5 141 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 15.69 0.174
6 201 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 15.97 0.183
7 198 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 17.44 0.184
8 223 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 17.84 0.237
Celkom 8 pretekárov