<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel, Balogh, Peregrín, Dániel Samuel, Balogh, Peregrín, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.04 11.00
2 15 Hulka, Truban, Demian, Plačko Hulka, Truban, Demian, Plačko Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 33.30 9.00
3 Bojda, Duchovič, Homola, Molnár Bojda, Duchovič, Homola, Molnár ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 33.80 8.00
4 9 Černý, Bučko, Kubala, Haberern Černý, Bučko, Kubala, Haberern Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 33.96 7.00
5 Vadovič, Horňák, Pecko, Karper Vadovič, Horňák, Pecko, Karper AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 35.75 6.00
6 Halász, Grujbár, Valkó, Beňuš Halász, Grujbár, Valkó, Beňuš TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 38.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Aboudi, Dávid, Pavle, Jakuš Aboudi, Dávid, Pavle, Jakuš ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.59 5.00
2 Gábriš, Minárčiný, Škodáček, Lichanec Gábriš, Minárčiný, Škodáček, Lichanec Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 37.73 2.00
3 Mészáros, Rozkoš, Kocian, Bičan Mészáros, Rozkoš, Kocian, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.29 1.00
Cvik, Hayden, Andi, Černý Cvik, Hayden, Andi, Černý Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Erdélyi, Hrabovský, Pomichal, Varga Erdélyi, Hrabovský, Pomichal, Varga TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 37.62 4.00
2 Belica, Kilian, Kovársky, Stranovský Belica, Kilian, Kovársky, Stranovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.65 3.00
3 Jankových, Sládek, Sojka, Kubíček Jankových, Sládek, Sojka, Kubíček Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 39.03
4 Sako, Marťák, Kračmár, Kopunec Sako, Marťák, Kračmár, Kopunec Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 42.49
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel, Balogh, Peregrín, Dániel Samuel, Balogh, Peregrín, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.04 11.00
2 15 Hulka, Truban, Demian, Plačko Hulka, Truban, Demian, Plačko Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 33.30 9.00
3 Bojda, Duchovič, Homola, Molnár Bojda, Duchovič, Homola, Molnár ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 33.80 8.00
4 9 Černý, Bučko, Kubala, Haberern Černý, Bučko, Kubala, Haberern Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 33.96 7.00
5 Vadovič, Horňák, Pecko, Karper Vadovič, Horňák, Pecko, Karper AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 35.75 6.00
6 Aboudi, Dávid, Pavle, Jakuš Aboudi, Dávid, Pavle, Jakuš ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.59 5.00
7 Erdélyi, Hrabovský, Pomichal, Varga Erdélyi, Hrabovský, Pomichal, Varga TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 37.62 4.00
8 Belica, Kilian, Kovársky, Stranovský Belica, Kilian, Kovársky, Stranovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.65 3.00
9 Gábriš, Minárčiný, Škodáček, Lichanec Gábriš, Minárčiný, Škodáček, Lichanec Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 37.73 2.00
10 Mészáros, Rozkoš, Kocian, Bičan Mészáros, Rozkoš, Kocian, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.29 1.00
11 Halász, Grujbár, Valkó, Beňuš Halász, Grujbár, Valkó, Beňuš TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 38.34
12 Jankových, Sládek, Sojka, Kubíček Jankových, Sládek, Sojka, Kubíček Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 39.03
13 Sako, Marťák, Kračmár, Kopunec Sako, Marťák, Kračmár, Kopunec Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 42.49
Cvik, Hayden, Andi, Černý Cvik, Hayden, Andi, Černý Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková, Demitrová, Brezanová, Čudaiová Ďurišková, Demitrová, Brezanová, Čudaiová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 32.56 11.00
2 Chovancová, Flajžíková, Ravasová, Palanská Chovancová, Flajžíková, Ravasová, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 33.44 9.00
3 Duchoňová, Gogová, Kováčová, Šišáková Duchoňová, Gogová, Kováčová, Šišáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 34.79 8.00
4 23 Pomajbová, Rolincová, Horváthová, Polakovičová Pomajbová, Rolincová, Horváthová, Polakovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 35.59 5.00
5 Pauleová, Valášková, Sedgwick, Šottníková Pauleová, Valášková, Sedgwick, Šottníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 37.45 1.00
6 Petrušová, Poláková, Lukáčková, Plačková Petrušová, Poláková, Lukáčková, Plačková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 37.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská, Valachová, Orelová, Czaková Záborská, Valachová, Orelová, Czaková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 35.32 7.00
2 Ursíny, Fabiánová, Leváková, Strapeková Ursíny, Fabiánová, Leváková, Strapeková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 37.60
3 Czéreová, Deáková, Ščúryová, Znamínková Czéreová, Deáková, Ščúryová, Znamínková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 40.14
4 Šeniglová, Kočiková, Gorbatenková, Gorbatenková Šeniglová, Kočiková, Gorbatenková, Gorbatenková AK Junior HoličAK Junior Holič 4 40.42
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Čuvalová, Králiková, Koptáková, Vašková Čuvalová, Králiková, Koptáková, Vašková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 35.43 6.00
2 Fáberová, Mlíchová, Gašpárková, Ďurišová Fáberová, Mlíchová, Gašpárková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.42 4.00
3 21 Slobodová, Novosadová, Adamovičová, Repková Slobodová, Novosadová, Adamovičová, Repková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 37.09 2.00
4 Bakaiová, Földešiová, Kaščáková, Šimurková Bakaiová, Földešiová, Kaščáková, Šimurková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.61
5 Mónosiová, Hindáková, Čemanová, Burianová Mónosiová, Hindáková, Čemanová, Burianová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 37.70
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janovičová, Tokošová, Hanusová, Vrablecová Janovičová, Tokošová, Hanusová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 36.57 3.00
2 Beňová, Krajancová, Miková, Šulterová Beňová, Krajancová, Miková, Šulterová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.02
3 Vančová, Vreteničková, Bugárová, Hamerlíková Vančová, Vreteničková, Bugárová, Hamerlíková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 40.09
4 Ballová, Dušková, Kužmová, Lisyová Ballová, Dušková, Kužmová, Lisyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 43.90
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková, Demitrová, Brezanová, Čudaiová Ďurišková, Demitrová, Brezanová, Čudaiová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 32.56 11.00
2 Chovancová, Flajžíková, Ravasová, Palanská Chovancová, Flajžíková, Ravasová, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 33.44 9.00
3 Duchoňová, Gogová, Kováčová, Šišáková Duchoňová, Gogová, Kováčová, Šišáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 34.79 8.00
4 Záborská, Valachová, Orelová, Czaková Záborská, Valachová, Orelová, Czaková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 35.32 7.00
5 53 Čuvalová, Králiková, Koptáková, Vašková Čuvalová, Králiková, Koptáková, Vašková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 35.43 6.00
6 23 Pomajbová, Rolincová, Horváthová, Polakovičová Pomajbová, Rolincová, Horváthová, Polakovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 35.59 5.00
7 Fáberová, Mlíchová, Gašpárková, Ďurišová Fáberová, Mlíchová, Gašpárková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.42 4.00
8 Janovičová, Tokošová, Hanusová, Vrablecová Janovičová, Tokošová, Hanusová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 36.57 3.00
9 21 Slobodová, Novosadová, Adamovičová, Repková Slobodová, Novosadová, Adamovičová, Repková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 37.09 2.00
10 Pauleová, Valášková, Sedgwick, Šottníková Pauleová, Valášková, Sedgwick, Šottníková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 37.45 1.00
11 Petrušová, Poláková, Lukáčková, Plačková Petrušová, Poláková, Lukáčková, Plačková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 37.52
12 Ursíny, Fabiánová, Leváková, Strapeková Ursíny, Fabiánová, Leváková, Strapeková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 37.60
13 Bakaiová, Földešiová, Kaščáková, Šimurková Bakaiová, Földešiová, Kaščáková, Šimurková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 37.61
14 Mónosiová, Hindáková, Čemanová, Burianová Mónosiová, Hindáková, Čemanová, Burianová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 37.70
15 Beňová, Krajancová, Miková, Šulterová Beňová, Krajancová, Miková, Šulterová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.02
16 Vančová, Vreteničková, Bugárová, Hamerlíková Vančová, Vreteničková, Bugárová, Hamerlíková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 40.09
17 Czéreová, Deáková, Ščúryová, Znamínková Czéreová, Deáková, Ščúryová, Znamínková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 40.14
18 Šeniglová, Kočiková, Gorbatenková, Gorbatenková Šeniglová, Kočiková, Gorbatenková, Gorbatenková AK Junior HoličAK Junior Holič 4 40.42
19 Ballová, Dušková, Kužmová, Lisyová Ballová, Dušková, Kužmová, Lisyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 43.90

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa, Zuberec, Takáč, Kňažík Repa, Zuberec, Takáč, Kňažík TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.57 11.00
2 34 Čerešňa, Handl, Havlíček, Švajda Čerešňa, Handl, Havlíček, Švajda Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.15 8.00
3 Krajčovič, Hajbane, Zverbík, Pelech Krajčovič, Hajbane, Zverbík, Pelech Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 40.85 6.00
4 32 Petríček, Brežný, Brežný, Krepop Petríček, Brežný, Brežný, Krepop TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 41.48 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot, Hvozdík, Buday, Buday Chobot, Hvozdík, Buday, Buday AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 39.31 9.00
2 Forro, Keketi, Hlavatovič, Prokop Forro, Keketi, Hlavatovič, Prokop AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 40.56 7.00
3 Hamza, Komora, Kozár, Tóth Hamza, Komora, Kozár, Tóth ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 43.25 4.00
4 Tomko, Zápražný, Rábara, Fedorišin Tomko, Zápražný, Rábara, Fedorišin AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 46.99 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa, Zuberec, Takáč, Kňažík Repa, Zuberec, Takáč, Kňažík TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 38.57 11.00
2 Chobot, Hvozdík, Buday, Buday Chobot, Hvozdík, Buday, Buday AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 39.31 9.00
3 34 Čerešňa, Handl, Havlíček, Švajda Čerešňa, Handl, Havlíček, Švajda Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.15 8.00
4 Forro, Keketi, Hlavatovič, Prokop Forro, Keketi, Hlavatovič, Prokop AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 40.56 7.00
5 Krajčovič, Hajbane, Zverbík, Pelech Krajčovič, Hajbane, Zverbík, Pelech Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 40.85 6.00
6 32 Petríček, Brežný, Brežný, Krepop Petríček, Brežný, Brežný, Krepop TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 41.48 5.00
7 Hamza, Komora, Kozár, Tóth Hamza, Komora, Kozár, Tóth ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 43.25 4.00
8 Tomko, Zápražný, Rábara, Fedorišin Tomko, Zápražný, Rábara, Fedorišin AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 46.99 3.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 36.65 11.00
2 Čerenková, Jurčáková, Bočkayová, Hrnčárová Čerenková, Jurčáková, Bočkayová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 37.09 9.00
3 Bojdová, Hlaváčková, Pašková, Rakusová Bojdová, Hlaváčková, Pašková, Rakusová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 37.61 8.00
4 Rapavá, Hrotková, Prvá, Kulichová Rapavá, Hrotková, Prvá, Kulichová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 37.98 7.00
5 Benkovicsová, Hidvégiová, Maršalová, Lencsésová Benkovicsová, Hidvégiová, Maršalová, Lencsésová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 40.14 4.00
6 Dobi, Vassová, Benkovičová, Baloghová Dobi, Vassová, Benkovičová, Baloghová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 40.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šarudiová, Maniačková, Mihočková, Vetríková Šarudiová, Maniačková, Mihočková, Vetríková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 38.79 6.00
2 Vaculková, Petrovičová, Komínková, Príkazská Vaculková, Petrovičová, Komínková, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 39.28 5.00
3 Střelcová, Holková, Pastieriková, Žiaková Střelcová, Holková, Pastieriková, Žiaková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.23 3.00
4 Šurinová, Zacharová, Mičková, Dobošová Šurinová, Zacharová, Mičková, Dobošová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.48 1.50
5 Fúsková, Konrádová, Lelovská, Michaličková Fúsková, Konrádová, Lelovská, Michaličková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.48 1.50
6 Kúkelová, Moravíková, Bilická, Hrachovcová Kúkelová, Moravíková, Bilická, Hrachovcová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 41.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakušová, Kováčová, Navarová, Ölvecká Jakušová, Kováčová, Navarová, Ölvecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 42.14
2 42 Bučková, Kisléghyová, Pillerová, Šušorená Bučková, Kisléghyová, Pillerová, Šušorená ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 42.24
3 Ballová, Adamcová, Durdjaková, Peciarová Ballová, Adamcová, Durdjaková, Peciarová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.45
4 Ušiaková, Priedhorská, Ďuricová, Mihalovičová Ušiaková, Priedhorská, Ďuricová, Mihalovičová Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 45.43
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 36.65 11.00
2 Čerenková, Jurčáková, Bočkayová, Hrnčárová Čerenková, Jurčáková, Bočkayová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 37.09 9.00
3 Bojdová, Hlaváčková, Pašková, Rakusová Bojdová, Hlaváčková, Pašková, Rakusová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 37.61 8.00
4 Rapavá, Hrotková, Prvá, Kulichová Rapavá, Hrotková, Prvá, Kulichová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 37.98 7.00
5 Šarudiová, Maniačková, Mihočková, Vetríková Šarudiová, Maniačková, Mihočková, Vetríková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 38.79 6.00
6 Vaculková, Petrovičová, Komínková, Príkazská Vaculková, Petrovičová, Komínková, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 39.28 5.00
7 Benkovicsová, Hidvégiová, Maršalová, Lencsésová Benkovicsová, Hidvégiová, Maršalová, Lencsésová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 40.14 4.00
8 Střelcová, Holková, Pastieriková, Žiaková Střelcová, Holková, Pastieriková, Žiaková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.23 3.00
9 Šurinová, Zacharová, Mičková, Dobošová Šurinová, Zacharová, Mičková, Dobošová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.48 1.50
9 Fúsková, Konrádová, Lelovská, Michaličková Fúsková, Konrádová, Lelovská, Michaličková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.48 1.50
11 Dobi, Vassová, Benkovičová, Baloghová Dobi, Vassová, Benkovičová, Baloghová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 40.66
12 Kúkelová, Moravíková, Bilická, Hrachovcová Kúkelová, Moravíková, Bilická, Hrachovcová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 41.52
13 Jakušová, Kováčová, Navarová, Ölvecká Jakušová, Kováčová, Navarová, Ölvecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 42.14
14 42 Bučková, Kisléghyová, Pillerová, Šušorená Bučková, Kisléghyová, Pillerová, Šušorená ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 42.24
15 Ballová, Adamcová, Durdjaková, Peciarová Ballová, Adamcová, Durdjaková, Peciarová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 42.45
16 Ušiaková, Priedhorská, Ďuricová, Mihalovičová Ušiaková, Priedhorská, Ďuricová, Mihalovičová Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 45.43