<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 5:22.92 11.00
2 15 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:23.84 9.00
3 11 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 5:24.10 8.00
4 12 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:25.47 7.00
5 9 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:32.56 6.00
6 2 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 5:43.91 5.00
7 14 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 5:51.87 4.00
8 17 Koleno JakubKoleno Jakub 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 5:55.17 3.00
9 3 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 5:58.57 2.00
10 16 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 6:10.21 1.00
11 13 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 6:13.42
12 5 Valent PeterValent Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 6:14.80
13 7 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 6:14.92
14 8 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:19.44
15 6 Trokan MatúšTrokan Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 6:20.26
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19 5:19.29 11.00
2 57 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:24.48 9.00
3 51 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 5:25.47 8.00
4 59 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 5:27.27 7.00
5 20 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 5:31.07 6.00
6 53 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 5:31.69 5.00
7 50 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 5:41.69 4.00
8 58 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 5:52.27 3.00
9 19 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 5:54.17 2.00
10 61 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 5:58.38 1.00
11 63 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 18 6:08.43
12 62 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 6:09.37
13 22 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 6:10.65
14 56 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 17 6:21.38
15 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 6:22.57
16 52 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 6:22.99
17 60 Kráľovičová NinaKráľovičová Nina 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 16 6:33.53
18 18 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 6:42.84
19 21 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 6:47.57
20 55 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 7:17.76
Celkom 20 pretekárov