<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 10 09.38 09,0709,2009,3809,3808,9308,7808,24 11.00
2 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 9 08.37 06,6907,3007,3007,3008,0008,0808,37 9.00
3 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 8 06.84 06,8406,6806,4606,8406,2005,9606,29 8.00
4 1 Rotter RichardRotter Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 2 06.08 05,9106,0306,0806,0805,5905,6605,64 7.00
5 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 1 05.65 05,65xx05,6505,3005,2705,31 6.00
6 Škápik MatejŠkápik Matej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
09 09 3 05.47 05,1805,4704,5905,47x04,5904,74 5.00
7 Pelech MichalPelech Michal
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 7 04.96 04,96x02,5704,9604,1203,9703,74 4.00
8 Hajbane AdamHajbane Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 6 04.90 04,9004,7504,1904,9004,8504,5704,85 3.00
9 Krajčovič MartinKrajčovič Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 4 04.38 04,3803,5703,8404,38 2.00
10 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 5 04.08 04,0803,7403,7804,08 1.00
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 15 07.30 06,8907,2306,4007,2307,3006,32x 11.00
2 42 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 14 07.18 06,8806,4107,1807,1805,9505,91x 9.00
3 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 12 07.03 06,3705,6206,2906,3707,0306,0906,60 8.00
4 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 13 06.60 06,2806,2706,0806,2806,3506,4506,60 7.00
5 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 10 05.97 05,0005,9505,9705,9705,5305,0505,22 6.00
6 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 8 05.56 04,7505,0205,0605,0605,4005,5605,30 5.00
7 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 11 05.46 04,9505,0704,7305,0705,4605,2904,29 4.00
8 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 05.45 05,1604,8805,3305,3304,9905,4504,43 3.00
9 Kollárová SimonaKollárová Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 9 04.98 04,6204,9804,7004,98 2.00
10 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 04.92 04,6804,9204,2004,92 1.00
11 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 6 04.85 04,8504,2404,1004,85
12 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 4 04.56 04,36x04,5604,56
13 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 1 03.72 03,5902,6903,7203,72
14 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 5 03.66 03,6603,5203,5803,66
15 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
10 10 3 03.37 03,3703,2602,3303,37
Celkom 15 pretekárov