<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 27 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 3:23.86
2 33 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 3:35.24 11.00
3 25 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:37.43 9.00
4 35 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 3:39.93 8.00
5 28 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 3:46.63 7.00
6 32 Petríček ŠimonPetríček Šimon 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 3:47.99 6.00
7 30 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17 3:48.68 5.00
8 36 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 3:59.07 4.00
9 26 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 4:07.09 3.00
10 34 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:08.05 2.00
11 38 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:09.34 1.00
12 39 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18 4:15.10
13 37 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:16.63
14 40 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 4:17.07
15 31 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 4:18.21
16 24 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 4:19.37
17 29 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 4:25.79
Celkom 17 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 3:26.74 11.00
2 1 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 3:44.05 9.00
3 45 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 3:46.21 8.00
4 50 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:02.07 7.00
5 46 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 4:12.50 6.00
6 42 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:17.93 5.00
7 43 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:23.59 4.00
8 49 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 4:25.96 3.00
9 44 Koišová PetraKoišová Petra 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 4:33.92 2.00
10 48 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:11.21 1.00
Celkom 10 pretekárov