<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.64 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.67 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.79 8.00
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.18 6.00
5 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.36 5.00
6 11 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.54 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.59 3.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.64 1.00
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.77
4 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.79
5 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.94
6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.62 2.00
2 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.74
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.94
4 15 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.94
5 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.00
6 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.79
2 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.09
3 3 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.40
4 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.46
5 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.78
6 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.09
2 7 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.53
3 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84
4 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.02
5 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.18
6 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 7.00
2 Jankových MichalJankových Michal 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.66
3 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.69
4 17 Koleno JakubKoleno Jakub 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.71
5 6 Trokan MatúšTrokan Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.91
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláž ArturBaláž Artur 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
2 Klásek FilipKlásek Filip 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.72
3 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
4 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.25
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo SamuelSabo Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.58
2 5 Valent PeterValent Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.70
3 Valkó OliverValkó Oliver 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.12
4 Demjan ChristiánDemjan Christián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.77
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.64 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.67 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.79 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.93 7.00
5 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.18 6.00
6 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.36 5.00
7 11 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.54 4.00
8 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.59 3.00
9 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.62 2.00
10 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.64 1.00
11 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.74
12 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.77
13 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.79
13 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.79
15 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.94
15 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.94
15 15 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 08.94
18 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.00
19 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.03
20 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.06
21 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.09
21 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.09
23 3 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.40
24 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.46
25 7 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.53
26 Sabo SamuelSabo Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.58
27 Jankových MichalJankových Michal 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.66
28 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.69
29 5 Valent PeterValent Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.70
30 17 Koleno JakubKoleno Jakub 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.71
31 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.78
32 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.84
33 6 Trokan MatúšTrokan Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.91
34 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.02
35 Valkó OliverValkó Oliver 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.12
36 Baláž ArturBaláž Artur 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
37 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.18
38 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.32
39 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.47
40 Klásek FilipKlásek Filip 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.72
41 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.97
42 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.25
43 Demjan ChristiánDemjan Christián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.77

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.48 11.00
2 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.49 9.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.57 8.00
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.61 7.00
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.63 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.65 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.68 4.00
2 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.80 3.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.96 1.00
4 22 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.01
5 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.02
6 57 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.00
2 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.05
3 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.21
4 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 09.23
5 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.35
6 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.13
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.18
3 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.19
4 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.36
5 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
6 62 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.48
2 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.50
3 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.66
4 56 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.68
5 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.71
6 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.52
2 18 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63
3 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.71
4 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.91
5 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.01
6 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.64
2 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.86
3 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.95
4 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.96
5 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.13
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.22
2 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.48
3 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.84
4 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99
5 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.07
Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.11
2 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.12
3 19 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.62
4 Bagalová KristínaBagalová Kristína 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.55
5 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.73
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.83
2 Poláková SofiaPoláková Sofia 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.88
3 17 Čemanová LeaČemanová Lea 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.70
4 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.78
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.91 2.00
2 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.13
3 21 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.33
4 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.49
5 Petrušová EliškaPetrušová Eliška 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.51
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.48 11.00
2 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.49 9.00
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.57 8.00
4 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.61 7.00
5 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.63 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.65 5.00
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.68 4.00
8 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.80 3.00
9 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.91 2.00
10 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.96 1.00
11 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.00
12 22 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.01
13 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.02
14 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.05
15 57 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.08
16 18 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.11
17 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.12
18 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.13
18 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.13
20 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.18
21 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.19
22 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.21
23 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 09.23
24 21 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.33
25 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.35
26 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.36
26 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.36
28 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.48
29 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.49
30 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.50
31 Petrušová EliškaPetrušová Eliška 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.51
32 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.52
33 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
34 19 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.62
35 18 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63
36 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.64
37 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.66
38 56 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.68
39 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.71
39 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.71
41 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.80
42 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.83
43 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.86
44 Poláková SofiaPoláková Sofia 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.88
45 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.91
46 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.95
47 62 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.96
47 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.96
49 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.01
50 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.11
51 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.13
52 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.20
53 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.22
54 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.48
55 Bagalová KristínaBagalová Kristína 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.55
56 17 Čemanová LeaČemanová Lea 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.70
57 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.84
58 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99
59 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.07
60 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.73
61 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.78
62 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.83
Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.46 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.89 9.00
3 39 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.10 8.00
MS 27 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09.22
5 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.37 5.00
6 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.54 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.34 6.50
2 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.34 6.50
3 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.41 4.00
4 41 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.62 1.00
5 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.66
6 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.47 3.00
2 33 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.84
3 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.86
4 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.06
5 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.14
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.83
2 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.18
3 31 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.35
4 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.37
5 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.57
6 37 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.07
2 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.32
3 38 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.39
4 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.45
5 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.55
6 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.87
2 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.92
3 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.93
4 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.56
5 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.60
6 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.40
2 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.62
3 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.95
4 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 12.44
5 Bočkay AdamBočkay Adam 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.50
6 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 10:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.58
2 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99
3 Babka MartinBabka Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.38
4 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.70
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.46 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.89 9.00
3 39 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.10 8.00
4 27 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09.22
5 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.34 6.50
5 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.34 6.50
7 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.37 5.00
8 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.41 4.00
9 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.47 3.00
10 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.54 2.00
11 41 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.62 1.00
12 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.66
13 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.74
14 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.83
15 33 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.84
16 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.86
17 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.06
18 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.07
19 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.14
20 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.18
20 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.18
22 Hajbane AdamHajbane Adam 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.32
23 31 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.35
24 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.37
25 38 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.39
26 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.40
27 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.45
28 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.55
29 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.57
30 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.58
31 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.60
32 37 Švajda FilipŠvajda Filip 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.62
33 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.87
34 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.92
35 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.93
36 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.99
37 Babka MartinBabka Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.38
38 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.56
39 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.60
40 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.62
41 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.70
42 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.95
43 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 12.12
44 Vailing ToedorVailing Toedor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 12.44
45 Bočkay AdamBočkay Adam 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.50
46 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.66

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.70 11.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.03 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.17 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.23 7.00
5 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.36 4.00
6 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.52 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.64 2.00
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.78
3 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.83
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.84
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.88
Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72 1.00
2 49 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.76
3 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
4 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.88
5 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.98
Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.95
2 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.02
3 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.03
4 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.10
5 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.27
6 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.63
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.08
3 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.21
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.31
5 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.51
6 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.18
2 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.34
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.47
4 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.62
5 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.68
6 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.15
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.54
3 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.82
4 6 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.91
5 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.23
6 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 10.88
2 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.99
3 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.12
4 48 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.22
5 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.42
6 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.08
2 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.22
3 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.50
4 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.55
5 Ballová VeronikaBallová Veronika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.61
6 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
2 10 Kolláriková EllaKolláriková Ella 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 10.91
3 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.14
4 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.17
5 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.47
6 Ušiaková SáraUšiaková Sára 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 11.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.27 6.00
2 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.28
3 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.71
4 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.11
5 Priedhorská PetraPriedhorská Petra 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 12.13
6 Vassova ValentínaVassova Valentína 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.35 5.00
2 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.76
3 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.46
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.60
5 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.92
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.70 11.00
2 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.03 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.17 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.23 7.00
5 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.27 6.00
6 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.35 5.00
7 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.36 4.00
8 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.52 3.00
9 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.64 2.00
10 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.72 1.00
11 49 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.76
11 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 09.76
13 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.78
14 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
15 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
16 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.83
17 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.84
18 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.88
18 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.88
20 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.95
21 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.98
22 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 10.02
23 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.03
24 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.08
25 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.10
26 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.15
26 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
28 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.18
29 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.21
30 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.27
31 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.28
32 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.31
33 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.34
34 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.46
35 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.47
36 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.51
37 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.53
38 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.54
39 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.60
40 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.62
41 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.63
42 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.68
43 Otrubová LuciaOtrubová Lucia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.71
44 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.76
45 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.82
46 9 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 10.88
47 6 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.91
47 10 Kolláriková EllaKolláriková Ella 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 10.91
49 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.92
50 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.99
51 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.08
52 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.11
53 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 11.12
54 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.14
55 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.17
56 48 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.22
56 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.22
58 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.23
59 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.26
60 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.42
61 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.44
62 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.47
63 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.50
64 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 11.55
65 Ballová VeronikaBallová Veronika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.61
66 Ušiaková SáraUšiaková Sára 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 11.72
67 Priedhorská PetraPriedhorská Petra 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 12.13
68 Vassova ValentínaVassova Valentína 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.35
69 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.49
Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS