<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150153 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 11 150 --oooxoxxoxxoxxx 11.00
2 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 145 ooooxoxxoxxoxxx 9.00
3 Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 130 -oxooxxx 8.00
4 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 9 130 -ooxoxxx 7.00
5= Erdélyi SamuelErdélyi Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 4 130 ooxoxxoxx- 5.50
5= Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 130 oxooxxoxxx 5.50
7= Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 6 125 oooxxx 3.50
7= 15 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 10 125 -ooxxx 3.50
9 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 2 120 ooxxx 2.00
10 Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 3 120 xoxoxxx 1.00
11 2 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 1 115 oxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145148 Body
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 145 ------xoooxxx 11.00
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 145 ---oooooxoxxx 9.00
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 140 --ooooooxxx 8.00
4 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 140 ooooooxxoxoxxx 7.00
5 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 3 135 ooooooxxoxxx 6.00
6 Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 1 130 ooooooxxx 5.00
7 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 130 --xoooxoxxx 4.00
8 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 6 130 ---ooxxoxxx 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 120 ooooxxx 2.00
10 55 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 2 105 oxxx 1.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150153 Body
1 Rehák MatejRehák Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 5 125 ooooxoxxx 11.00
2 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 7 120 oooxoxxx 9.00
3 25 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 6 120 ooxxoxxoxxx 8.00
4 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 4 115 oooxxx 7.00
5 Takáč SimeonTakáč Simeon
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 1 110 oxxoxxx 6.00
6 Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 2 105 xoxxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120125130135140143 Body
1 50 Šebestová SáraŠebestová Sára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 11 125 -oooxoooxxx 11.00
2 1 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 4 125 oooxoxoxooxxx 9.00
3 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 125 oooxxoxoxxooxxx 8.00
4 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 120 o--oooxx- 7.00
5 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 8 110 ooooxxx 6.00
6 Šurinová AlenaŠurinová Alena
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 110 ooxooxxx 5.00
7 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 110 oooxo-xxx 4.00
8 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 10 110 ooxxoxoxxx 3.00
9 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 2 100 xooxxx 2.00
10 Otrubová LuciaOtrubová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 100 xoxoxxx 1.00
11 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 9 095 oxxx
12 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 095 xxo---xxx
Celkom 12 pretekárov