<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.27 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.31 9.00
3 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 12.30 8.00
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.46 7.00
5 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.10 3.00
6 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.59 6.00
2 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.61 5.00
3 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.62 4.00
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.24 2.00
5 8 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.61
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.48 1.00
2 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.73
3 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.11
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.27 11.00
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.31 9.00
3 Erdélyi SamuelErdélyi Samuel 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 12.30 8.00
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.46 7.00
5 2 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.59 6.00
6 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.61 5.00
7 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.62 4.00
8 Prodaj MárioProdaj Mário 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.10 3.00
9 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13.24 2.00
10 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.48 1.00
11 8 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.61
12 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.68
13 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.73
14 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.11

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.24 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.42 9.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.77 8.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.39 7.00
5 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.13 5.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.56 6.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.32 4.00
3 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.38 3.00
4 51 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.41 2.00
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.94 1.00
6 52 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.01
2 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.30
3 Miháliková NinaMiháliková Nina 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 13.33
4 61 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13.35
5 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.70
6 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.54
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.24 11.00
2 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.42 9.00
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.77 8.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.39 7.00
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.56 6.00
6 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.13 5.00
7 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 12.32 4.00
8 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.38 3.00
9 51 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.41 2.00
10 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 12.94 1.00
11 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.01
12 52 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28
13 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 13.30
14 Miháliková NinaMiháliková Nina 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 13.33
15 61 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 13.35
16 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39
17 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.70
18 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.54

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.37 11.00
2 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 13.15 9.00
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.39 8.00
4 39 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.66 7.00
5 Pelech MichalPelech Michal 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.09 6.00
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 10:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.89 11.00
2 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.39 9.00
3 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.45 8.00
4 46 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.53 7.00
5 5 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.40 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 14.25 6.00
2 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.80 4.00
3 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.81 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.89 11.00
2 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.39 9.00
3 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.45 8.00
4 46 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 13.53 7.00
5 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 14.25 6.00
6 5 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.40 5.00
7 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.80 4.00
8 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.81 3.00