<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 23 56.20 0.0 11.00
2 9 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 19 42.08 0.0 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 22 41.01 0.0 8.00
4 Kocian MartinKocian Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 16 40.03 0.0 7.00
5 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 20 39.97 0.0 6.00
6 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 21 39.19 0.0 5.00
7 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 15 38.61 0.0 4.00
8 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 18 38.11 0.0 3.00
9 Sojka MartinSojka Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 6 35.05 0.0 2.00
10 17 Koleno JakubKoleno Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 34.53 0.0 1.00
11 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 3 33.65 0.0
12 Belica RóbertBelica Róbert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 1 33.51 0.0
13 Sládek FilipSládek Filip
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 14 33.06 0.0
14 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 17 32.28 0.0
15 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 12 31.77 0.0
16 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 11 30.80 0.0
17 Aboudi SamirAboudi Samir
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 13 29.01 0.0
18 Vadovič DanielVadovič Daniel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 8 28.88 0.0
19 5 Valent PeterValent Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 9 28.05 0.0
20 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 10 27.64 0.0
21 Kopunec RastislavKopunec Rastislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
08 08 2 27.16 0.0
22 Moravčík JakubMoravčík Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 27.06 0.0
23 6 Trokan MatúšTrokan Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 7 25.92 0.0
Minárčiný MatejMinárčiný Matej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 4 NM 0.0
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rendvanská EmaRendvanská Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 9 47.14 0.0 11.00
2 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 26 42.17 0.0 9.00
3 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 41.75 0.0 8.00
4 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 27 37.40 0.0 7.00
5 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 13 36.77 0.0 6.00
6 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 28 35.76 0.0 5.00
7 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 2 35.62 0.0 4.00
8 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 25 35.52 0.0 3.00
9 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 20 33.68 0.0 2.00
10 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 22 33.25 0.0 1.00
11 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 19 33.04 0.0
12 Janovičová SofiaJanovičová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 18 31.84 0.0
13 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 17 31.53 0.0
14 Poláková SofiaPoláková Sofia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 8 31.25 0.0
15 63 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 23 30.50 0.0
16 19 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 12 30.17 0.0
17 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 24 29.83 0.0
18 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 21 29.81 0.0
19 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 16 29.73 0.0
20 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 29.03 0.0
21 Petrušová EliškaPetrušová Eliška
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 6 28.87 0.0
22 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 11 27.93 0.0
23 Seidlová SimonaSeidlová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 10 26.77 0.0
24 Vreteničková PaulaVreteničková Paula
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 15 26.13 0.0
25 21 Cvečková KristínaCvečková Kristína
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
05 05 14 25.44 0.0
26 20 Gazárková MáriaGazárková Mária
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
05 05 3 22.52 0.0
27 Bagalová KristínaBagalová Kristína
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 1 08.39 0.0
Pokorná PatríciaPokorná Patrícia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 DNS 0.0
Celkom 28 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 48.43 0.0 11.00
2 30 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 40.05 0.0 9.00
3 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 35.68 0.0 8.00
4 28 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 35.52 0.0 7.00
5 24 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 32.49 0.0 6.00
6 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 29.88 0.0 5.00
7 Frimmer LukášFrimmer Lukáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 28.03 0.0 4.00
8 Šilhavý MichalŠilhavý Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 28.01 0.0 3.00
9 1 Rotter RichardRotter Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 27.54 0.0 2.00
10 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 26.88 0.0 1.00
11 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 26.50 0.0
12 Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 26.33 0.0
13 Jurčák JakubJurčák Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 21.89 0.0
14 38 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 20.47 0.0
15 36 Kňaško MarcelKňaško Marcel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 19.88 0.0
16 Brežný MichalBrežný Michal
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 13.95 0.0
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 28 35.81 0.0 11.00
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 27 33.00 0.0 9.00
3 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 25 30.76 0.0 8.00
4 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 23 28.10 0.0 7.00
5 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 24 28.09 0.0 6.00
6 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 21 24.14 0.0 5.00
7 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 6 24.04 0.0 4.00
8 Otrubová LuciaOtrubová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 22 23.71 0.0 3.00
9 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 18 22.87 0.0 2.00
10 Raymonds EllaRaymonds Ella
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 20 22.26 0.0 1.00
11 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 13 21.81 0.0
12 3 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 10 21.60 0.0
13 Dobošová KamilaDobošová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14 20.82 0.0
14 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 8 19.92 0.0
15 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 11 19.62 0.0
16 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 19.34 0.0
17 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 19 19.29 0.0
18 Huttová NatáliaHuttová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 19.23 0.0
19 Kollárová SimonaKollárová Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 17 19.22 0.0
20 Ballová VeronikaBallová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 15 19.10 0.0
21 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 9 17.99 0.0
22 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 1 17.87 0.0
23 Karnošová TamaraKarnošová Tamara
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 4 16.62 0.0
24 44 Koišová PetraKoišová Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 26 15.65 0.0
25 Komínková NikolKomínková Nikol
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 5 14.27 0.0
26 Navarová TeaNavarová Tea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 16 14.00 0.0
27 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 12 13.15 0.0
28 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 08.07 0.0
Celkom 28 pretekárov