<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 550 +1.1 m/s 523  +0.0550  +1.1x550509  +1.5-- 11.00
2 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 16 474 +1.0 m/s 458  +0.0471  +0.0461  +0.0471474  +1.0452  +1.0461  +0.5 9.00
3 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 15 451 +0.8 m/s 451  +0.8425  +0.1402  +0.0451431  +1.1433  +0.8449  +1.0 8.00
4 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 14 436 +0.7 m/s 429  +0.9403  +0.0416  +0.4429421  +0.1404  +1.7436  +0.7 7.00
5 16 Kubala MatúšKubala Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 2 416 +0.0 m/s x406  +0.0416  +0.0416 6.00
6 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 13 415 +0.4 m/s 415  +0.4398  +0.8406  +0.0415361  +0.0380  +1.4401  +1.0 5.00
7 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 401 +1.2 m/s 401  +1.2x-401x-- 4.00
8 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 4 400 +0.5 m/s 397  +0.7400  +0.5368  +0.0400379  +0.7378  +0.8355  +1.0 3.00
9 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 400 +0.0 m/s 354  +1.1400  +0.0378  +0.0400 2.00
10 Grujbár DušanGrujbár Dušan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 7 397 +1.4 m/s 393  +0.0397  +1.4x397 1.00
11 13 Lichanec ŠimonLichanec Šimon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 8 394 +0.2 m/s 383  +0.0394  +0.2361  +0.0394
12 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 393 +0.0 m/s 375  +0.6393  +0.0x393
13 Varga RichardVarga Richard
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 389 +0.4 m/s 389  +0.4329  +0.1353  +0.6389
14 Sabo SamuelSabo Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 382 +0.0 m/s 368  +0.0370  +1.0382  +0.0382
15 Semančík MiroslavSemančík Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 6 346 +1.7 m/s 319  +0.0346  +1.7-346
16 Baláž ArturBaláž Artur
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 301 +0.0 m/s 297  +0.9301  +0.0280  +0.0301
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 29 499 +1.3 m/s 331  +0.6499  +1.3-499--- 11.00
2 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 28 465 +1.9 m/s 436  +1.4438  +2.4429  +1.9438x450  +4.0465  +1.9 9.00
3 Švrčková SandraŠvrčková Sandra
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 9 454 +3.0 m/s 453 +1.2 m/s 422  +1.3428  -0.8452  +1.7452454  +3.0444  +1.5453  +1.2 8.00
4 Rendvanská EmaRendvanská Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 8 430 +1.1 m/s 418  +2.9401  +1.5405  +4.2418408  +2.6420  +2.8430  +1.1 7.00
5 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 27 424 +3.2 m/s 403 +0.6 m/s 403  +0.6424  +3.2411  +2.1424402  +0.7353  +3.0399  +0.0 6.00
6 Pilková SašaPilková Saša
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 7 423 +1.9 m/s 423  +1.9407  +1.6372  +1.7423x403  +2.2399  +1.4 5.00
7 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 422 +0.4 m/s 422  +0.4341  +0.1401  +2.2422391  +1.8384  +2.5387  +1.4 4.00
8 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 22 417 +2.9 m/s 404 +1.1 m/s 377  +1.9404  +1.1417  +2.9417x393  +2.0279  +1.8 3.00
9 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 26 410 +2.5 m/s 409 +1.2 m/s 409  +1.2x410  +2.5410 2.00
10 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 21 410 +3.2 m/s 404 +1.9 m/s 404  +1.9408  +3.0410  +3.2410 1.00
11 Lanczová LuciaLanczová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 15 405 +1.5 m/s 402  +3.5405  +1.5376  +3.1405
12 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 25 404 +1.6 m/s 391  +1.6x404  +1.6404
13 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 20 401 +0.8 m/s 401  +0.8348  +1.0389  +1.8401
14 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 23 400 +2.6 m/s xx400  +2.6400
15 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 24 396 +2.2 m/s x396  +2.2387  +2.2396
16 50 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 3 384 +0.0 m/s 384  +0.0-380  +2.4384
17 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16 380 +3.4 m/s 377  +2.8x380  +3.4380
18 55 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 14 371 +0.3 m/s 371  +0.3-352  +0.1371
19 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 17 367 +2.2 m/s 236  +2.1367  +2.2254  +2.5367
20 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 19 364 +0.8 m/s 364  +0.8359  +0.9355  +2.5364
21 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 18 354 +3.1 m/s 353 +0.6 m/s 353  +0.6354  +3.1345  +3.8354
22 Kĺocová EmaKĺocová Ema
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 11 354 +0.0 m/s 335  +0.2354  +0.0x354
23 Deáková RebekaDeáková Rebeka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 13 347 +1.9 m/s x295  +0.0347  +1.9347
24 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 341 +3.1 m/s 301 +0.0 m/s 301  +0.0x341  +3.1341
25 Miháliková NinaMiháliková Nina
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 12 331 +0.3 m/s 331  +0.3240  +0.7273  +1.4331
26 Ballová LinaBallová Lina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 325 +1.9 m/s 325  +1.9x311  +2.1325
27 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 308 +3.4 m/s 282 +1.4 m/s 282  +1.4273  +1.5308  +3.4308
28= 17 Čemanová LeaČemanová Lea
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 4 000 xxx0.0
28= Burianová VivienBurianová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 10 000 xxx0.0
Celkom 29 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 25 427 +0.0 m/s 412  +0.0427  +0.0427  +1.0427373  +0.5426  +0.9x 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 21 411 +0.0 m/s 276  +0.1408  +0.3409  +0.0409404  +1.4396  +2.2411  +0.0 9.00
3 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 19 395 +0.4 m/s x378  +0.4388  +0.0388395  +0.4x389  +1.3 8.00
4 30 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 23 393 +0.0 m/s 276  +0.4x374  -0.1374393  +0.0xx 7.00
5 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 24 383 +0.0 m/s 347  +0.1369  +0.3345  +0.4369373  +0.0378  +0.3383  +0.0 6.00
6 Fico AdriánFico Adrián
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 22 380 +1.0 m/s x355  +0.3355  -0.6355363  +1.2365  +0.5380  +1.0 5.00
7 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 20 377 +0.9 m/s 334  +0.7343  +0.4366  +0.0366377  +0.9348  +1.7349  +0.8 4.00
8 Holý DominikHolý Dominik
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 4 375 +0.0 m/s 365  +0.0310  +0.0375  +0.0375360  +0.0362  +0.0x 3.00
9 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 352 +0.0 m/s x328  +0.3352  +0.0352 2.00
10 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 17 351 +0.0 m/s 351  +0.0x340  +0.0351 1.00
11 Tóth TomášTóth Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 15 340 +0.0 m/s 320  +0.0340  +0.0323  +0.0340
12 41 Drábik FilipDrábik Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 3 338 +1.1 m/s 311  +0.2x338  +1.1338
13 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 328 +0.0 m/s 328  +0.0324  +0.0326  +0.0328
14 32 Petríček ŠimonPetríček Šimon
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 18 328 +0.0 m/s 328  +0.0xx328
15 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 5 323 +0.4 m/s 323  +0.4322  +0.0x323
16 Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 14 321 +0.1 m/s 255  +0.9321  +0.1286  +0.0321
17 Jurčák JakubJurčák Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 8 305 +0.0 m/s 235  +1.8305  +0.0x305
18 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 7 303 +0.2 m/s 303  +0.2289  +0.0276  +0.5303
19 Šuba PeterŠuba Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 13 300 +0.0 m/s 300  +0.0283  +0.0286  +0.4300
20 Kováč MatúšKováč Matúš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 16 299 +0.0 m/s 299  +0.0290  +0.4291  +0.0299
21 26 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 12 292 +0.0 m/s 292  +0.0251  +0.3255  +0.0292
22 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 10 289 +0.5 m/s x275  +0.0289  +0.5289
23 Komora AdamKomora Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 6 285 +0.0 m/s 238  +0.7266  +0.0285  +0.0285
24 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 9 271 +0.0 m/s x271  +0.0x271
25 Bočkay AdamBočkay Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 2 231 +0.0 m/s 231  +0.0x230  +0.0231
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 24 383 +1.2 m/s 370  +0.6339  +2.7356  +0.2370276  +0.5324  +0.0383  +1.2 11.00
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 27 380 +0.1 m/s 371  +2.2377  +1.3356  +1.4377357  +0.9360  +1.0380  +0.1 9.00
3 47 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 19 378 +1.5 m/s 334  +1.9350  +1.1373  +1.7373354  +0.0367  +0.0378  +1.5 8.00
4 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 23 377 +2.8 m/s 372 +0.7 m/s 345  +3.0x377  +2.8377x370  -1.2372  +0.7 7.00
5 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 22 377 +1.3 m/s 358  +2.0377  +1.3359  +2.0377360  +1.9366  +0.0366  +0.0 6.00
6 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 30 376 +1.9 m/s 329  +0.9350  +1.7376  +1.9376353  +1.6345  -0.1x 5.00
7 45 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 25 374 +0.1 m/s x369  +1.0353  +0.7369369  +0.0368  +1.2374  +0.1 4.00
8 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 4 371 +2.0 m/s 371  +2.0x339  +0.8371358  +0.8336  +1.1334  +1.1 3.00
9 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 366 +2.0 m/s 265  +3.0321  +1.1366  +2.0366 2.00
10 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 29 364 +2.5 m/s 312 +0.9 m/s 311  +0.1364  +2.5312  +0.9364 1.00
11 43 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 16 353 +1.6 m/s 353  +1.6351  +2.0310  +1.6353
12 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
08 08 6 351 +0.9 m/s 351  +0.9x320  +0.0351
13 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 26 347 +1.3 m/s xx347  +1.3347
14 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 28 343 +0.5 m/s 337  +0.0x343  +0.5343
15 Bojdová LuciaBojdová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 17 340 +1.6 m/s 339  +1.9324  +2.1340  +1.6340
16 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 20 338 +1.3 m/s 338  +1.3x308  +2.3338
17 Brežná DanielaBrežná Daniela
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 21 332 +2.4 m/s 332  +2.4xx332
18 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 14 325 +1.6 m/s x315  +1.3325  +1.6325
19 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 9 315 +0.2 m/s 243  +1.6312  +1.6315  +0.2315
20 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
09 09 13 311 +1.2 m/s 294  +1.8296  +1.5311  +1.2311
21 Pintérová SofiaPintérová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 18 309 +1.9 m/s 309  +1.9305  +0.5302  +1.7309
22 Lencsésová SofiaLencsésová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 15 306 +1.1 m/s 277  +1.8x306  +1.1306
23 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 7 291 +0.9 m/s 253  +2.1291  +0.9281  +0.0291
24 Koštalová TimeaKoštalová Timea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
09 09 5 286 +1.0 m/s x284  +2.3286  +1.0286
25 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 3 283 +0.6 m/s 272  +2.8275  +1.4283  +0.6283
26 Indrišková TimeaIndrišková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 11 237 +1.0 m/s x237  +1.0x237
Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 2 DNS 0.0
Talajková VanessaTalajková Vanessa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 DNS 0.0
Jakušová LuciaJakušová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 12 NM xxx0.0
Ölvecká AdelaÖlvecká Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 8 NM xxx0.0
Celkom 30 pretekárov