<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.00 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.44 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18.94 7.50
4 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.86 6.00
5 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 20.99 5.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 29.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.11 4.00
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.48 3.00
3 12 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.83 1.00
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.00
5 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.34
6 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 21.80 2.00
2 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.30
3 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.45
4 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.96
5 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.02
6 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.94 7.50
2 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 22.12
3 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.30
4 Jankových MichalJankových Michal 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 23.94
5 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.69
6 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 12:50) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bičan David DexterBičan David Dexter 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.04
2 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 23.92
3 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.63
4 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 27.48
5 Klásek FilipKlásek Filip 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 27.83
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.00 11.00
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.44 9.00
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 18.94 7.50
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.94 7.50
5 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.86 6.00
6 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 20.99 5.00
7 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.11 4.00
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.48 3.00
9 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 21.80 2.00
10 12 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.83 1.00
11 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.00
12 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 22.12
13 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.30
14 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.34
15 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.45
16 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.96
17 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.02
18 Bičan David DexterBičan David Dexter 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.04
19 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.05
20 Grujbár DušanGrujbár Dušan 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.06
21 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.30
22 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 23.92
23 Jankových MichalJankových Michal 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 23.94
24 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 25.63
25 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.69
26 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.31
27 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 27.48
28 Klásek FilipKlásek Filip 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 27.83
29 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 29.81

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.74 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.15 9.00
3 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 20.35 8.00
4 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 20.98 7.00
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.99 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.08 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.04 5.00
2 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.66 3.00
3 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.68 2.00
4 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.17
5 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.58
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.62
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.37
2 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.39
3 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.25
4 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.49
5 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.58
6 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.84
2 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.44
3 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.69
4 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.90
5 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.01
6 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.11
2 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 24.11
3 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.25
4 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.62
5 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.88
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.19
2 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.60
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.85
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.23
5 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.21
Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.64
2 Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.83
3 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.09
4 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.53
5 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.82
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.74
2 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.36
3 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.97
4 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.19
Pokorná PatríciaPokorná Patrícia 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 21.70 1.00
2 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 21.71
3 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.71
4 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.10
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 17.6.2018 - 13:05) official Vietor: +5.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.02
2 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 22.06
3 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.89
4 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.91
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.74 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.15 9.00
3 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 20.35 8.00
4 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 20.98 7.00
5 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.99 6.00
6 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 21.04 5.00
7 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.08 4.00
8 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.66 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.68 2.00
10 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 21.70 1.00
11 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 21.71
12 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.02
13 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 22.06
14 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.17
15 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.37
16 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.39
17 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.58
18 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.62
19 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.64
20 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 22.71
21 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.84
22 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.89
23 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.10
24 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 23.19
25 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.25
26 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.44
27 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.49
28 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.58
29 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.69
30 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.74
31 Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.83
32 Kaščáková NikoletaKaščáková Nikoleta 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.90
33 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.91
34 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.99
35 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.01
36 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.11
36 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 24.11
38 Bakaiová KristínaBakaiová Kristína 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.25
39 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.60
40 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.62
41 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.85
42 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.88
43 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.23
44 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.36
44 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.36
46 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.64
47 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.97
48 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.09
49 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.21
50 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.53
51 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 29.19
52 Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.82
53 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 31.20
Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Pokorná PatríciaPokorná Patrícia 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.20 11.00
MS 27 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 21.79
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.96 9.00
4 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.27 7.00
5 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 23.52 5.00
6 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 23.47 6.00
2 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.56 4.00
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.29
4 34 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.42
5 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.59
6 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.46
2 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.55
3 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.63
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.79
5 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.65
6 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.95 8.00
2 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.19 2.00
3 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.44
4 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.58
5 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.90
6 Babka MartinBabka Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.72 3.00
2 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.19
3 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.76
4 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.69
5 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 12:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.24 1.00
2 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.21
3 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 28.01
4 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.38
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.20 11.00
2 27 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 21.79
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 21.96 9.00
4 41 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.95 8.00
5 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 23.27 7.00
6 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 23.47 6.00
7 Kováč MatúšKováč Matúš 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 23.52 5.00
8 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.56 4.00
9 35 Handl RichardHandl Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.72 3.00
10 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.19 2.00
11 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.24 1.00
12 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.29
13 34 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.42
14 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.44
15 Šuba PeterŠuba Peter 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.46
16 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.58
17 Kovács SebastiánKovács Sebastián 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 26.19
18 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.21
19 Vontorčík Adam FrantišekVontorčík Adam František 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.55
20 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.59
21 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.63
22 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.79
23 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.88
24 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.90
25 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.65
26 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.76
27 Zuberec MilanZuberec Milan 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 28.01
28 Babka MartinBabka Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.21
29 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.06
30 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.69
31 Némethy SamuelNémethy Samuel 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.79
32 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.11
33 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32.38

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.35 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.16 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.30 8.00
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.31 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.41 3.00
6 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.04 4.00
2 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.71 1.00
3 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.01
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 24.34
Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.89
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 24.08
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.22
4 7 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.78
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.10
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.48
2 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.41
3 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 25.66
4 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.01
5 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.11
6 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.12
2 6 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 26.82
3 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.41
4 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.00
5 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.50
6 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.17
2 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.04
3 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.55
4 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.80
5 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.93
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.33
2 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.18
3 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.89
4 Ušiaková SáraUšiaková Sára 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 29.87
5 Priedhorská PetraPriedhorská Petra 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 31.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 22.66 6.00
2 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.99 5.00
3 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.66 2.00
4 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 26.05
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 17.6.2018 - 12:40) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 26.48
2 Talajková VanessaTalajková Vanessa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.61
3 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.11
4 Vassova ValentínaVassova Valentína 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 33.23
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.35 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.16 9.00
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.30 8.00
4 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.31 7.00
5 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 22.66 6.00
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 22.99 5.00
7 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.04 4.00
8 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.41 3.00
9 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.66 2.00
10 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 23.71 1.00
11 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.86
12 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.89
13 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.01
14 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 24.08
15 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.17
16 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.22
17 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 24.34
18 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.48
19 7 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.78
20 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.04
21 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.10
22 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.20
23 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.33
24 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.41
25 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 25.66
26 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.01
27 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 26.05
28 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.11
29 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.12
30 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 26.48
31 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.55
32 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.67
33 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.80
34 6 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 26.82
35 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.93
36 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.18
37 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.20
38 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.41
39 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.00
40 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 28.50
41 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 28.89
42 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.00
43 Ušiaková SáraUšiaková Sára 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 29.87
44 Talajková VanessaTalajková Vanessa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 30.61
45 Priedhorská PetraPriedhorská Petra 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 31.27
46 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 32.11
47 Vassova ValentínaVassova Valentína 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 33.23
Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS