<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ 4. kolo mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Skalica (17. 6. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 150
2 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 145
3 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 130

Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 145
2 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 145
3 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140

Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 125
2 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 120
3 25 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 120

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 50 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 125
2 1 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 125
3 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 125

Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 550
2 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 474
3 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 451

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 499
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 465
3 Švrčková SandraŠvrčková Sandra 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 454

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 427
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 411
3 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 395

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 383
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 380
3 47 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 378

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Felber MarekFelber Marek 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.38
2 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.37
3 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.84

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.30
2 42 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.18
3 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 07.03

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.21
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.27
3 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.36

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čermáková NatáliaČermáková Natália 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.44
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.44
3 Vrbová SimonaVrbová Simona 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 08.38

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 56.20
2 9 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 42.08
3 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.01

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Rendvanská EmaRendvanská Ema 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 47.14
2 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 42.17
3 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.75

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.43
2 30 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 40.05
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35.68

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 17.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 35.81
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 33.00
3 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 30.76