<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 24.26 11.00
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 23.33 9.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.47 8.00
3 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.54 7.00
4 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.86 6.00
5 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.94 5.00
6 48 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.22 2.00
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.38 0.50
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.38 0.50
2 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.53
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.83
4 42 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.15
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.36
6 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.02
Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.71
2 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.84
3 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.39
4 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.44
5 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.57
6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.95
7 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 27.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.13 11.00
2 300 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.95 4.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 23.96 3.00
4 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.81
5 195 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.89
6 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.95
7 151 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.35
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 23.13 11.00
2 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 23.33 9.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.47 8.00
4 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.54 7.00
5 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.86 6.00
6 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.94 5.00
7 300 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.95 4.00
8 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 23.96 3.00
9 48 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.22 2.00
10 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.38 0.50
10 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.38 0.50
12 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.53
13 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.81
14 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.83
15 42 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.15
16 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.36
17 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 25.71
18 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.84
19 195 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.89
20 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.95
21 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.02
22 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 26.39
23 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.44
24 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.57
25 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 26.95
26 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 27.10
27 151 Dömeny DanielDömeny Daniel 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 30.35
Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.55 11.00
2 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 27.94 9.00
3 196 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 29.39 8.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.69 11.00
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.02 9.00
3 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.09 8.00
4 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.12 7.00
5 100 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.23 6.00
6 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 26.60 5.00
7 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 27.29 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 27.55 3.00
2 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.34 1.00
3 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 30.04
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.77
5 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.86
6 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.10 2.00
2 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.76
3 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.50
4 184 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 30.25
5 Pločeková NatáliaPločeková Natália 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 30.39
6 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 33.26
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.69 11.00
2 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.02 9.00
3 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.09 8.00
4 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.12 7.00
5 100 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.23 6.00
6 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 26.60 5.00
7 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 27.29 4.00
8 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 27.55 3.00
9 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.10 2.00
10 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.34 1.00
11 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.76
12 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.50
13 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 30.04
14 184 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 30.25
15 Pločeková NatáliaPločeková Natália 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 30.39
16 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.77
17 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.86
18 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.08
19 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 33.26