<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 08:10) Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.76 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.94 9.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.53 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.62 7.00
5 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.83 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 08:10) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.84 5.00
2 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.94 4.00
3 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.52 3.00
4 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.34 2.00
5 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.38 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 08:10) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.93
2 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18.59
3 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.09
4 10 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.17
5 38 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.76 11.00
2 Holešová NatáliaHolešová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.94 9.00
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.53 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 15.62 7.00
5 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.83 6.00
6 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.84 5.00
7 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.94 4.00
8 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.52 3.00
9 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 17.34 2.00
10 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.38 1.00
11 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 17.93
12 Bryndzová NinaBryndzová Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18.59
13 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.09
14 10 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.17
15 38 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.63