<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 150155160165170173 Body
1 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 170 oooxoxoxxx 11.00
2 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 165 oooxoxxx 9.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 165 ooxxoxoxxx 8.00
4 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 155 ooxxx 7.00
5 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 150 xxoxxx 6.00
Pifko ŠtefanPifko Štefan
ABC HumennéABC Humenné
03 03 NM xxx
Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 10:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135140148 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 140 ---oooxxx 11.00
2 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 135 oxoooxxoxxx 9.00
3= Erdélyi SamuelErdélyi Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 125 oooxxx 7.00
3= Homola IvanHomola Ivan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 125 oooxx 7.00
3= 194 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 125 oooxxxxxx 7.00
6 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 125 ooxoxxx 5.00
7= Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 120 ooxxx 3.50
7= Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 120 ooxxx 3.50
9 Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 115 oxxx 2.00
Dávid PeterDávid Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 NM xxx
Rozkoš LukášRozkoš Lukáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 NM xxx
Lencsés SamuelLencsés Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 08:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155160163166169172175 Body
1 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 150 --oxooxxx 11.00
2 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 150 ooooxxoxxx 9.00
3 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 145 ooooxxx 8.00
4= Šintalová NatáliaŠintalová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 140 ooxoxxx 6.50
4= Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 140 ooxoxxx 6.50
6= Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 140 ooxxoxxx 4.50
6= 400 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 140 ooxxoxxx 4.50
8 Bílá SandraBílá Sandra
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 135 oxxoxxx 3.00
10 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 NM xxx
200 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120125130135140145148151154157 Body
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 151 ---ooooooooxxx 11.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 148 oooooooxooxoxxx 9.00
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 148 -----xoxoooxoxxx 8.00
4 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 135 --oooxoxxoxxx 7.00
5 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 130 --ooooxxx 6.00
6 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 130 oooxooxxoxxx 5.00
7 Staníková EmmaStaníková Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 115 ooxxoxxx 4.00
8 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 110 oxoxxx 3.00
Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 NM xxx
Celkom 9 pretekárov