<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.79 10.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.79 10.00
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.24 8.00
4 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.52 7.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.61 6.00
6 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 08.72 4.00
7 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.79 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.90 1.00
2 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.95
3 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.04
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.12
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.22
6 231 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.30
Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.19
2 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.29
3 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.46
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.48
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.66
6 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
7 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.19
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.90 1.00
2 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.55
3 Varga RichardVarga Richard 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.62
4 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.91
5 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.05
6 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.10
7 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.33
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 09:15) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.67 5.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.90 1.00
3 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.66
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.79 10.00
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.79 10.00
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.24 8.00
4 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.52 7.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.61 6.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.67 5.00
7 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 08.72 4.00
8 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.79 3.00
9 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.90 1.00
9 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.90 1.00
9 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.90 1.00
12 Homola IvanHomola Ivan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.95
13 Sdurka AdamSdurka Adam 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.04
14 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.12
15 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.19
16 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.22
17 Galaba JakubGalaba Jakub 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.29
18 231 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.30
19 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.46
20 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.48
21 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.55
22 Varga RichardVarga Richard 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.62
23 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.66
24 Hindák MiroslavHindák Miroslav 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.80
25 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.91
26 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.05
27 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 10.19
28 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.66
29 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.10
30 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.33
Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.41 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.52 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.55 8.00
4 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.56 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.59 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.61 5.00
7 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.67 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.80 3.00
2 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.82 2.00
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88 1.00
4 66 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.94
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.96
6 137 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.98
7 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.10
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.20
3 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.24
4 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 09.28
5 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.29
6 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.43
7 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.65
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.16
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.19
3 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.24
4 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.25
5 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.41
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.44
7 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.27
2 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.41
3 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.54
4 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.56
5 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.60
6 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.66
7 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.52
2 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.68
3 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.94
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.98
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.11
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.15
7 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.72
2 275 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.78
3 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.99
4 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.24
5 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.31
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.38
7 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.56
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.13
2 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.21
3 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.60
4 139 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.81
5 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03
6 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.13
Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.13
2 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.77
3 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.84
4 Kĺocová EmaKĺocová Ema 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.29
5 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.47
6 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.27
2 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.55
3 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.89
4 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.97
5 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.09
6 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 3.6.2018 - 09:30) Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.24
2 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.02
3 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.52
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.41 11.00
2 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.52 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.55 8.00
4 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.56 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.59 6.00
6 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.61 5.00
7 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.67 4.00
8 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.80 3.00
9 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.82 2.00
10 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88 1.00
11 66 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.94
12 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.96
13 137 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.98
14 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.00
15 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.10
16 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.13
16 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.13
18 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.16
19 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.19
20 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.20
21 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.21
22 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.24
22 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.24
22 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.24
25 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.25
26 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.27
26 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.27
28 Juríková KarolínaJuríková Karolína 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5 09.28
29 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.29
30 Juríková TimeaJuríková Timea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 09.41
30 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.41
32 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.43
33 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.44
34 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.52
35 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.53
36 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.54
37 Kerestešová KarinKerestešová Karin 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.55
38 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.56
39 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.60
39 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.60
41 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.65
42 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.66
43 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.68
44 38 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.72
45 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.77
46 275 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.78
47 139 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.81
48 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.84
49 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.85
50 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.89
51 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.94
52 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.98
53 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.99
54 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.02
55 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.11
56 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.15
57 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.18
58 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.24
59 Kĺocová EmaKĺocová Ema 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.29
60 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.31
61 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.38
62 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.47
63 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.52
64 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.56
65 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.97
66 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.01
67 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03
68 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.09
69 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.13
70 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.14
Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DNS