<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 07:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 194 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 14:14.46 11.00
2 15 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 14:27.35 9.00
3 139 Škodáček DanielŠkodáček Daniel 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 15:23.11 8.00
4 140 Hartl DamiánHartl Damián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 16:49.34 7.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 07:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 259 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 1 12:07.83 11.00
2 232 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12:37.24 9.00
3 227 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 13:14.75 8.00
4 248 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 10 13:16.49 7.00
5 208 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13:17.02 6.00
6 218 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13:39.60 5.00
7 209 Kráľovičová NinaKráľovičová Nina 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 13:57.17 4.00
8 236 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 9 14:34.57 3.00
9 207 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 16:16.86 2.00
10 275 Mészárosová KarolínaMészárosová Karolína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 16:37.28 1.00
11 290 Čemanová LeaČemanová Lea 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 12 16:46.87
Celkom 11 pretekárov