<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel, Peregrín, Hayden, Dániel Samuel, Peregrín, Hayden, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.16 11.00
2 Molnár, Homola, Duchovič, Bojda Molnár, Homola, Duchovič, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.56 9.00
3 231 Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 37.05 8.00
4 15 Baláž, Lichanec, Batka, Hlaváč Baláž, Lichanec, Batka, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 37.45 7.00
5 Varga, Pomichal, Hrabovský, Erdélyi Varga, Pomichal, Hrabovský, Erdélyi TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 39.31 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindák, Takáč, Mészáros, Bičan Hindák, Takáč, Mészáros, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 37.55 6.00
2 Špaňo, Gaj, Stranovský, Aboudi Špaňo, Gaj, Stranovský, Aboudi ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.52 5.00
3 Kocian, Laczkó, Rozkoš, Beňuš Kocian, Laczkó, Rozkoš, Beňuš TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 39.89 3.00
4 Čaprda, Lencsés, Melo, Repa Čaprda, Lencsés, Melo, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 40.83 2.00
5 Sako, Marťák, Sládek, Škodáček Sako, Marťák, Sládek, Škodáček Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 41.08 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel, Peregrín, Hayden, Dániel Samuel, Peregrín, Hayden, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.16 11.00
2 Molnár, Homola, Duchovič, Bojda Molnár, Homola, Duchovič, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.56 9.00
3 231 Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 37.05 8.00
4 15 Baláž, Lichanec, Batka, Hlaváč Baláž, Lichanec, Batka, Hlaváč Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 37.45 7.00
5 Hindák, Takáč, Mészáros, Bičan Hindák, Takáč, Mészáros, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 37.55 6.00
6 Špaňo, Gaj, Stranovský, Aboudi Špaňo, Gaj, Stranovský, Aboudi ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.52 5.00
7 Varga, Pomichal, Hrabovský, Erdélyi Varga, Pomichal, Hrabovský, Erdélyi TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 39.31 4.00
8 Kocian, Laczkó, Rozkoš, Beňuš Kocian, Laczkó, Rozkoš, Beňuš TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 39.89 3.00
9 Čaprda, Lencsés, Melo, Repa Čaprda, Lencsés, Melo, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 40.83 2.00
10 Sako, Marťák, Sládek, Škodáček Sako, Marťák, Sládek, Škodáček Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 41.08 1.00

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Brezanová Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.69 11.00
2 Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.49 9.00
3 Šišáková, Šulterová, Duchoňová, Kováčová Šišáková, Šulterová, Duchoňová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.71 8.00
4 290 Hindáková, Petríková, Repová, Stranovská Hindáková, Petríková, Repová, Stranovská TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 34.99 7.00
5 137 Rolincová, Novosadová, Karabová, Slobodová Rolincová, Novosadová, Karabová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 36.34 5.00
6 Šimová, Orelová, Valachová, Czaková Šimová, Orelová, Valachová, Czaková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 36.41 4.00
7 Ursíny, Leváková, Strapeková, Dobi Ursíny, Leváková, Strapeková, Dobi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 37.74 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janovičová, Gučková, Danihelová, Vrablecová Janovičová, Gučková, Danihelová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.58 6.00
2 Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 37.42 3.00
3 Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.41
4 218 Adamovičová, Holková, Repková, Pastieriková Adamovičová, Holková, Repková, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 38.62
5 Czéreová, Ščúryová, Znamínková, Mészárosová Czéreová, Ščúryová, Znamínková, Mészárosová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 39.19
6 Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 39.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Zmeková, Čuvalová, Gbelcová, Jursová Zmeková, Čuvalová, Gbelcová, Jursová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 37.80 1.00
2 Lanczová, Králiková, Kráľovičová, Kĺocová Lanczová, Králiková, Kráľovičová, Kĺocová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 39.15
3 290 Mónosiová, Čemanová, Heltová, Benkovicsová Mónosiová, Čemanová, Heltová, Benkovicsová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 39.35
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Brezanová Ďurišková, Demitrová, Čudaiová, Brezanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.69 11.00
2 Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Chovancová, Flajžíková, Hanusová, Ravasová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.49 9.00
3 Šišáková, Šulterová, Duchoňová, Kováčová Šišáková, Šulterová, Duchoňová, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 34.71 8.00
4 290 Hindáková, Petríková, Repová, Stranovská Hindáková, Petríková, Repová, Stranovská TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 34.99 7.00
5 Janovičová, Gučková, Danihelová, Vrablecová Janovičová, Gučková, Danihelová, Vrablecová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.58 6.00
6 137 Rolincová, Novosadová, Karabová, Slobodová Rolincová, Novosadová, Karabová, Slobodová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 36.34 5.00
7 Šimová, Orelová, Valachová, Czaková Šimová, Orelová, Valachová, Czaková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 36.41 4.00
8 Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová Čudaiová, Vendžúrová, Bartošíková, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 37.42 3.00
9 Ursíny, Leváková, Strapeková, Dobi Ursíny, Leváková, Strapeková, Dobi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 37.74 2.00
10 48 Zmeková, Čuvalová, Gbelcová, Jursová Zmeková, Čuvalová, Gbelcová, Jursová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 37.80 1.00
11 Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.41
12 218 Adamovičová, Holková, Repková, Pastieriková Adamovičová, Holková, Repková, Pastieriková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 38.62
13 Lanczová, Králiková, Kráľovičová, Kĺocová Lanczová, Králiková, Kráľovičová, Kĺocová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 39.15
14 Czéreová, Ščúryová, Znamínková, Mészárosová Czéreová, Ščúryová, Znamínková, Mészárosová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 39.19
15 Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 39.31
16 290 Mónosiová, Čemanová, Heltová, Benkovicsová Mónosiová, Čemanová, Heltová, Benkovicsová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 39.35