<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 08:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.24 9.00
2 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.54 7.00
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.06 6.00
4 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.37 5.00
Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.79
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.81
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.02
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.29
5 400 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.35
6 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.65
7 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.95
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.49
2 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.74
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.99
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.34
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.91
6 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.02
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.95
2 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.03
3 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.17
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.49
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 12.74
6 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.15
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.70
2 300 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.82
3 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.84
4 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.32
5 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56
6 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.30
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.49
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.70
3 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.74
4 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.79
5 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.81
6 300 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.82
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.84
8 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.95
9 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.99
10 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.02
11 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.03
12 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.17
13 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.29
14 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.32
15 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.34
16 400 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.35
17 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.49
18 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.56
19 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.65
20 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 12.74
21 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.91
22 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.95
23 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 13.02
24 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.15
25 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.30

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.30 11.00
2 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.44 9.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.59 7.50
4 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 11.59 7.50
5 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.61 6.00
6 300 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.84 5.00
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.88 4.00
Celkom 7 pretekárov
Finále B (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.40
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.01 3.00
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.04 2.00
4 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.06 1.00
5 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.07
6 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 12.10
Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:00) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.25
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.47
4 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 14.16
5 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.50
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.50
Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:00) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.48
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.83
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.69
4 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.14
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.52
6 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.86
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:00) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.57
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.31
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.65
4 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.71
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.79
6 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.53
7 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.07
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 09:00) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.79
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.87
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12.94
4 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.93
5 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.22
6 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.79
7 100 Adámková JohanaAdámková Johana 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.86
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.48
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.57
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.79
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.83
5 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 12.87
6 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
7 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 12.94
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.25
9 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 13.31
10 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.47
11 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.65
12 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.69
13 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.71
14 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.79
15 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.93
16 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 14.14
17 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 14.16
18 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.22
19 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.50
19 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.50
21 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 14.52
22 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.53
23 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.79
24 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.86
24 100 Adámková JohanaAdámková Johana 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.86
26 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 15.07
Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Jezsová VeronikaJezsová Veronika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 3.6.2018 - 10:10) Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.25 11.00
2 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.40 9.00
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.68 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.72 7.00
5 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 12.76 6.00
6 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.80 5.00
7 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 12.86 4.00
Celkom 7 pretekárov
Finále B (ne, 3.6.2018 - 10:10) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.05 3.00
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.17 2.00
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.24 1.00
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.61
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.61
Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov