<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.27 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 18.80 9.00
3 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.77 8.00
4 215 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.30 7.00
5 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 21.14 3.00
6 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.36 2.00
7 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.60
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.59 1.00
2 217 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 21.72
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.95
4 219 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.25
5 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.43
Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 DNS
Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 22.01
2 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.30
3 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.48
4 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.61
5 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 27.64
6 Čaprda JakubČaprda Jakub 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 28.92
Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.66 6.00
2 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.98
3 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.14
4 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.45
5 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 24.13
6 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.33
7 Gazda GoranGazda Goran 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 24.34
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.89 5.00
2 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.73
3 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.45
4 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.79
5 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 12:05) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 21.09 4.00
2 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.28
3 Henček JánHenček Ján 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.01
4 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.39
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 18.27 11.00
2 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 18.80 9.00
3 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.77 8.00
4 215 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.30 7.00
5 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 20.66 6.00
6 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.89 5.00
7 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 21.09 4.00
8 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 21.14 3.00
9 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 21.36 2.00
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 21.59 1.00
11 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.60
12 217 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 21.72
13 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 21.95
14 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 22.01
15 219 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.25
16 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.43
17 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 22.98
18 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.14
19 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.28
20 Cvik RomanCvik Roman 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.30
21 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.45
22 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.48
23 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.73
24 Takáč SimeonTakáč Simeon 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 24.13
25 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.33
26 Gazda GoranGazda Goran 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 24.34
27 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.45
28 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 25.61
29 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.79
30 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.82
31 Henček JánHenček Ján 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.01
32 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 27.64
33 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.39
34 Čaprda JakubČaprda Jakub 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 28.92
Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 DNS
Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.80 11.00
2 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.64 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.98 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.32 7.00
5 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 21.47 5.00
6 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.69 2.00
7 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.99
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.64 3.00
2 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.04
3 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 22.86
4 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.87
5 48 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.14
6 255 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.29
7 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.03
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 21.61 4.00
2 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.14
3 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.43
4 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.54
5 42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 23.62
6 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.00
7 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.72
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.14
2 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.26
3 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.98
4 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.23
5 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.24
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 25.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.58
2 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.87
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.33
4 208 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.58
5 Burianová VivienBurianová Vivien 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 26.12
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.40
7 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.49
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.71 1.00
2 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74
3 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.38
4 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.74
5 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.56
6 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.31
7 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 31.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.70
2 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.74
3 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.06
4 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 25.16
5 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.27
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.35
7 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.31
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.33 6.00
2 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.24
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.69
4 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.52
Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.80 11.00
2 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.64 9.00
3 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20.98 8.00
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.32 7.00
5 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.33 6.00
6 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 21.47 5.00
7 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 21.61 4.00
8 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.64 3.00
9 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 21.69 2.00
10 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.71 1.00
11 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21.74
12 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 21.99
13 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.04
14 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.70
15 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 22.86
16 Šulterová PetraŠulterová Petra 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.87
17 48 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.14
17 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.14
17 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.14
20 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.24
21 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 23.26
22 255 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 23.29
23 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.38
24 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.43
25 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.54
26 42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 23.62
27 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.69
28 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.74
29 Madáková LauraMadáková Laura 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.98
30 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 24.00
31 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.03
32 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.06
33 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.23
34 Jančíková ValériaJančíková Valéria 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.24
35 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.58
36 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68
37 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.72
38 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.74
39 Valášková GrétaValášková Gréta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.87
40 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 25.16
41 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.27
42 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.33
43 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 25.35
44 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.52
45 208 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.58
46 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 25.80
47 Burianová VivienBurianová Vivien 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 26.12
48 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.31
49 Dobi OlíviaDobi Olívia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.40
50 Vreteničková PaulaVreteničková Paula 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.49
51 Vančová VanessaVančová Vanessa 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.56
52 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.31
53 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 31.91
Kudelová BibianaKudelová Bibiana 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 DNS