<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 208 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 4:42.19 11.00
2 218 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:45.85 9.00
3 259 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 4:52.68 8.00
4 142 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 5:04.99 7.00
5 21 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 5:19.25 6.00
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 186 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:15.44 11.00
2 217 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 5:18.13 9.00
3 215 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 5:24.22 8.00
4 219 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:24.94 7.00
5 243 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 5:35.24 6.00
6 13 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 5:35.83 5.00
7 273 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 6:02.00 4.00
8 231 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 6:03.17 3.00
9 235 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 6:18.57 2.00
10 211 Batka ŠimonBatka Šimon 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 9 6:32.06 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 3.6.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 227 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 5:21.98 11.00
2 232 Šišková AndreaŠišková Andrea 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 5:24.01 9.00
3 194 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 6:20.38 8.00
4 209 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 6:31.14 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 286 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:23.20 11.00
2 195 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:23.82 9.00
3 6 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:25.92 8.00
4 42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 5:38.72 5.00
5 48 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 5:56.67 3.00
6 38 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:56.79 2.00
7 26 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 6:31.59
8 137 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 6:35.80
9 255 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:38.92
10 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:40.84
11 201 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 7:08.40
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 140 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 5:28.91 7.00
2 248 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 5:29.33 6.00
3 122 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 5:48.17 4.00
4 275 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22 6:10.20 1.00
5 66 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 6:18.50
6 236 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 6:25.68
7 246 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 6:29.76
8 222 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 6:32.74
9 139 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 6:37.01
10 145 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12 6:38.21
11 290 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 6:39.00
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 286 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:23.20 11.00
2 195 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:23.82 9.00
3 6 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:25.92 8.00
4 140 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 5:28.91 7.00
5 248 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 5:29.33 6.00
6 42 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 5:38.72 5.00
7 122 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 5:48.17 4.00
8 48 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 5:56.67 3.00
9 38 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:56.79 2.00
10 275 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22 6:10.20 1.00
11 66 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 6:18.50
12 236 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17 6:25.68
13 246 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 15 6:29.76
14 26 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 6:31.59
15 222 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 6:32.74
16 137 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 6:35.80
17 139 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19 6:37.01
18 145 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12 6:38.21
19 255 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 6:38.92
20 290 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20 6:39.00
21 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 6:40.84
22 201 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 7:08.40