<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 08:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 08.50 08,500.00.008,500.00.00.0 11.00
2 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 08.00 08,000.00.008,000.00.00.0 9.00
3 Rozkoš LukášRozkoš Lukáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 07.86 07,860.00.007,860.00.00.0 8.00
4 Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 07.82 07,820.00.007,820.00.00.0 7.00
5 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 07.70 07,700.00.007,700.00.00.0 6.00
6 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 07.29 07,290.00.007,290.00.00.0 5.00
7 Čaprda JakubČaprda Jakub
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 06.55 06,550.00.006,550.00.00.0 4.00
8 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 06.48 06,480.00.006,480.00.00.0 3.00
9 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 06.35 06,350.00.006,350.00.00.0 2.00
10 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 06.31 06,310.00.006,310.00.00.0 1.00
11 Laczkó AdamLaczkó Adam
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 06.25 06,250.00.006,250.00.00.0
12 Henček JánHenček Ján
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 06.14 06,140.00.006,140.00.00.0
13 139 Škodáček DanielŠkodáček Daniel
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 05.85 05,850.00.005,850.00.00.0
14 Vanko MartinVanko Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 05.15 05,150.00.005,150.00.00.0
15 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 05.05 05,050.00.005,050.00.00.0
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 14.21 14,210.00.014,210.00.00.0 11.00
2 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 14.17 14,170.00.014,170.00.00.0 9.00
3 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 11.71 11,710.00.011,710.00.00.0 8.00
4 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 11.32 11,320.00.011,320.00.00.0 7.00
5 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 10.58 10,580.00.010,580.00.00.0 6.00
6 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 10.49 10,490.00.010,490.00.00.0 5.00
7= Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 10.12 10,120.00.010,120.00.00.0 3.50
7= Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 10.12 10,120.00.010,120.00.00.0 3.50
9 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 09.13 09,130.00.009,130.00.00.0 2.00
10 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 08.85 08,850.00.008,850.00.00.0 1.00
11 Weigertová VeronikaWeigertová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 08.66 08,660.00.008,660.00.00.0
12 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 08.51 08,510.00.008,510.00.00.0
13 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 08.41 08,410.00.008,410.00.00.0
14 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 08.02 08,020.00.008,020.00.00.0
15 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 08.01 08,010.00.008,010.00.00.0
16 300 Lacinová LuciaLacinová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 07.95 07,950.00.007,950.00.00.0
17 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 07.81 07,810.00.007,810.00.00.0
18 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 07.61 07,610.00.007,610.00.00.0
19 Blahová ChiaraBlahová Chiara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 07.54 07,540.00.007,540.00.00.0
20 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 07.46 07,460.00.007,460.00.00.0
Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 21 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 09:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 09.58 09,580.00.009,580.00.00.0 11.00
2 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 08.05 08,050.00.008,050.00.00.0 9.00
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 07.75 07,750.00.007,750.00.00.0 8.00
4 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 07.70 07,700.00.007,700.00.00.0 7.00
5 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 07.15 07,150.00.007,150.00.00.0 6.00
6 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 06.65 06,650.00.006,650.00.00.0 5.00
7 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 06.61 06,610.00.006,610.00.00.0 4.00
8 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 06.42 06,420.00.006,420.00.00.0 3.00
9 65 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 05.90 05,900.00.005,900.00.00.0 2.00
10 Brošová AnetaBrošová Aneta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 05.70 05,700.00.005,700.00.00.0 1.00
11 Sukičová KristínaSukičová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 05.65 05,650.00.005,650.00.00.0
12 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 05.55 05,550.00.005,550.00.00.0
13 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 05.49 05,490.00.005,490.00.00.0
14 Dušková KarolínaDušková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 05.47 05,470.00.005,470.00.00.0
15 201 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 05.31 05,310.00.005,310.00.00.0
Celkom 15 pretekárov