<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva

Nové Mesto n.V. (3. 6. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Masaryk KristiánMasaryk Kristián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 524 +1.5 m/s 506  +1.8471  +1.2524  +1.5524506  +2.7491  +1.2518  +0.8 11.00
Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 622 +1.8 m/s x610  +1.4622  +1.8622x605  +1.8615  +1.0 11.00
2 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 609 +1.0 m/s 598  +1.1534  +2.0x598x609  +1.0x 9.00
3 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 589 +1.9 m/s 589  +1.9x584  +1.0589xxx 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 569 +1.3 m/s 536  +2.3540  +0.9531  +1.4540569  +1.3567  +2.2557  +1.2 7.00
5 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 568 +1.6 m/s 568  +1.6542  +2.4544  +2.1568548  +1.1556  +2.0429  +1.3 6.00
6 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 564 +1.4 m/s 522  +2.0491  +1.1545  +0.8545534  +1.1564  +1.4554  +0.0 5.00
7 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 562 +2.6 m/s 555 +1.5 m/s x555  +1.5562  +2.6562527  +1.4530  +2.1535  +0.0 4.00
8 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 555 +1.8 m/s 532  +3.0555  +1.8548  +1.4555527  +0.4-- 3.00
9 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 515 +1.6 m/s 495  +2.7515  +1.6498  +1.65150.00.00.0 2.00
10 Jarábek MarcoJarábek Marco
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 402 +1.3 m/s 402  +1.3389  +1.7393  +0.04020.00.00.0 1.00
Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 DNS 162107210.00.00.0
Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 462 +2.0 m/s x435  +0.0453  +2.1453459  +2.5462  +2.0429  +2.3 11.00
2 194 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 435 +2.2 m/s 424 +1.4 m/s 424  +1.4416  +1.7410  +1.8424435  +2.2435  +2.6423  +1.6 9.00
3 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 432 +1.7 m/s 374  +0.0410  +1.3384  +0.8410409  +1.9432  +1.7400  +2.1 8.00
4 217 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 422 +3.2 m/s 394 +1.9 m/s 392  +0.0394  +1.9422  +3.2422386xx 7.00
5 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 416 +2.3 m/s 400 +0.8 m/s 400  +0.8398  +1.5386  +1.8400416  +2.3388  +1.4394  +1.4 6.00
6 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 407 +0.5 m/s 407  +0.5406  +1.7387  +1.9407406  +2.0390  +1.8- 5.00
7 Beňuš MartinBeňuš Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 400 +1.3 m/s xx400  +1.3400382  +1.7387  +2.7x 4.00
8 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 390 +0.0 m/s 390  +0.0x345  +1.6390352  +1.3358  +2.6x 3.00
9 Varga RichardVarga Richard
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 388 +1.7 m/s 388  +1.7357  +0.8344  +1.33880.00.00.0 2.00
10 Bojda SamuelBojda Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 387 +0.8 m/s 387  +0.8370  +1.8368  +1.83870.00.00.0 1.00
11 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 382 +1.8 m/s 373  +2.0382  +1.8375  +1.53820.00.00.0
12 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 381 +2.4 m/s 360 +1.8 m/s 348  -0.2360  +1.8381  +2.43810.00.00.0
13 Haberern RichardHaberern Richard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 379 +1.6 m/s 379  +1.6xx3790.00.00.0
14 Galaba JakubGalaba Jakub
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 376 +0.0 m/s 376  +0.0330  +1.6360  +0.73760.00.00.0
15 235 Lichanec ŠimonLichanec Šimon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 376 +1.9 m/s 325  +1.2351  +0.7376  +1.93760.00.00.0
16 Cvik RomanCvik Roman
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 373 +1.9 m/s 365  +0.7373  +1.9x3730.00.00.0
17 Hindák MiroslavHindák Miroslav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 372 -0.2 m/s 372  -0.2354  +1.5368  +1.43720.00.00.0
18 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 361 +2.0 m/s 335  +1.8336  +1.2361  +2.03610.00.00.0
19 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 355 +1.5 m/s 355  +1.5352  +0.5345  +1.43550.00.00.0
20 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 354 +1.0 m/s 354  +1.0274  +0.4330  +0.03540.00.00.0
21 Stranovský ViktorStranovský Viktor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 348 +1.1 m/s 341  +1.6348  +1.1321  +2.43480.00.00.0
22 Lencsés SamuelLencsés Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 329 +1.2 m/s 281  +0.0329  +1.2x3290.00.00.0
23 Gazda GoranGazda Goran
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 327 +0.1 m/s x327  +0.1326  +0.23270.00.00.0
24 Takáč SimeonTakáč Simeon
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 324 +0.1 m/s x324  +0.1284  +1.33240.00.00.0
25 Gaj BrunoGaj Bruno
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 280 +1.8 m/s 239  +0.0280  +1.8259  +0.02800.00.00.0
26 Libich ŠimonLibich Šimon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 275 +0.0 m/s 275  +0.0267  +1.1269  +1.02750.00.00.0
Kubala MatúšKubala Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 27 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 523 +2.6 m/s 472 +1.8 m/s x472  +1.8504  +3.0504516  +2.1494  +2.4523  +2.6 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 559 +2.0 m/s 559  +2.0550  +1.6529  +2.7559543  +2.7530  +2.0x
2 100 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 555 +0.7 m/s 534  +1.5519  +1.3540  +2.8540543  +1.7x555  +0.7 11.00
3 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 512 +2.6 m/s 495 +2.0 m/s 484  +2.9482  +2.1512  +2.6512495  +2.0495  +2.2488  +1.7 9.00
4 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 507 +1.7 m/s 505  +2.8479  +2.1507  +1.7507xx488 8.00
5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 502 +1.6 m/s 481  +3.0494  +1.9480  +1.5494494  +1.4502  +1.6493  +1.8 7.00
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 478 +2.0 m/s 439  +1.4455  +2.7472  +1.7472460  +1.2478  +2.0466  +3.2 6.00
7 Forster ViktóriaForster Viktória
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 475 +3.0 m/s 474 +1.9 m/s 453  +2.2475  +3.0450  +2.1475470  +0.2474  +1.9- 5.00
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 467 +3.1 m/s 466 +0.8 m/s 454  +2.7460  +0.0x460459  +2.2466  +0.8467  +3.1 4.00
9 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 451 +1.1 m/s 429  +2.0451  +1.1432  +2.14510.00.00.0 3.00
10 Macháčková DianaMacháčková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 440 +1.3 m/s 436425440  +1.34400.00.00.0 2.00
11 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 437 +2.0 m/s 435  +3.3433  +1.1437  +2.04370.00.00.0 1.00
12 400 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 435 +2.7 m/s 384 +1.7 m/s 384  +1.7435  +2.7423  +2.94350.00.00.0
13 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 435 +2.3 m/s xx435  +2.34350.00.00.0
14 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 432 +2.3 m/s 395 +1.8 m/s 397  +2.4432  +2.3395  +1.84320.00.00.0
15 Šintalová NatáliaŠintalová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 431 +1.7 m/s x431  +1.7430  +1.64310.00.00.0
16 Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 431 +2.6 m/s 428 +0.7 m/s 431  +2.6404  +1.9428  +0.74310.00.00.0
17 Cellerová AgátaCellerová Agáta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 428 +2.4 m/s x428  +2.4x4280.0  +1.70.00.0
18 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 420 +1.1 m/s x420  +1.1x4200.00.00.0
19 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 418 +3.7 m/s 370 +0.9 m/s 370  +0.9418  +3.7x4180.00.00.0
20 100 Adámková JohanaAdámková Johana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 414 +2.6 m/s 403  +2.1414  +2.6x4140.00.00.0
21 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 409 +0.9 m/s 409  +0.9406  +1.5x4090.00.00.0
22 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 389 +3.4 m/s 376 +1.1 m/s 376  +1.1389  +3.4x3890.00.00.0
23 200 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 388 +1.4 m/s x388  +1.4362  +2.53880.00.00.0
24 38 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 383 +1.4 m/s 383  +1.4--3830.00.00.0
25 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 355 +0.9 m/s 355  +0.9315  +2.8318  +1.73550.00.00.0
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 514 +1.3 m/s 498  +0.8499  +0.8485  +0.3499511  +1.2497  +1.4514  +1.3 11.00
2 286 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 444 +0.3 m/s 427  +0.3433  +0.5444  +0.3444425  +1.4425  +0.0434  +2.0 9.00
3 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 442 +0.0 m/s 442  +0.0377  +1.0428  +0.2442415  +1.2404  +1.4380  +1.1 8.00
4 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 440 +2.2 m/s 420 +0.9 m/s 369  +0.2408  +1.1420  +0.9420430420  +0.6440  +2.2 7.00
5 Polakovičová AdelaPolakovičová Adela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 433 +1.6 m/s 418  +0.2411  +0.0374  +1.4418x433  +1.6414  +1.1 6.00
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 429 +1.8 m/s 407  +0.2406  +0.9x407x410  +0.8429  +1.8 5.00
7 140 Tomanová LauraTomanová Laura
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 428 +1.4 m/s 370  +0.0396  +0.5410  +0.7410386  +0.1411  +1.3428  +1.4 4.00
8 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 408 +0.2 m/s 408  +0.2400  +1.0405  +0.5408407  +0.1403  +1.1254  -1.4 3.00
9 Šišáková VeronikaŠišáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 406 +0.0 m/s 406  +0.0392  +0.5393  +0.94060.00.00.0 2.00
10 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 405 +0.0 m/s 385  +0.3405  +0.0x4050.00.00.0 1.00
11 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 403 +0.9 m/s 400  +0.7386  +0.5403  +0.94030.00.00.0
12 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 400 +0.2 m/s 125  +1.0375  +0.6400  +0.24000.00.00.0
13 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 395 +1.3 m/s xx395  +1.33950.00.00.0
14 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 392 +0.7 m/s 392  +0.7x388  +0.93920.00.00.0
15 248 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 391 +1.4 m/s 390  +0.3374  +0.2391  +1.43910.00.00.0
16 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 391 +0.0 m/s 391  +0.0378  +0.8x3910.00.00.0
17 218 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 383 +0.0 m/s 383  +0.0375  +0.5372  +0.03830.00.00.0
18 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 381 +0.4 m/s 357  +1.1381  +0.4312  +1.53810.00.00.0
19 Juríková KarolínaJuríková Karolína
AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý...
06 06 373 +0.5 m/s x373  +0.5x3730.00.00.0
20 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 365 +1.7 m/s 350  +0.0355  +1.2365  +1.73650.00.00.0
21 Lanczová LuciaLanczová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 356 +1.4 m/s 331  +0.7x356  +1.43560.00.00.0
22 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 350 +0.0 m/s 350  +0.0295  +1.0341  +0.53500.00.00.0
23 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 349 +0.0 m/s 349  +0.0340  -0.2340  +0.93490.00.00.0
24 Hrotková NatáliaHrotková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 345 +0.0 m/s 316  +0.0326  +0.6345  +0.03450.00.00.0
25 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 343 +1.1 m/s 343  +1.1xx3430.00.00.0
26 Sedláčková NinaSedláčková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 334 +0.1 m/s 314  +0.7334  +0.1305  +1.13340.00.00.0
27 236 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 329 +0.0 m/s 296  +0.5320  +1.0329  +0.03290.00.00.0
28 Kĺocová EmaKĺocová Ema
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 327 +0.3 m/s 327  +0.3280  +0.7x3270.00.00.0
29 Burianová VivienBurianová Vivien
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 306 +0.5 m/s 274  +0.5306  +0.5x3060.0  +1.10.00.0
30 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 302 +1.6 m/s 286  +1.7270  +0.8302  +1.63020.00.00.0
31 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 279 +1.3 m/s 250  +1.2279  +1.3257  +0.82790.00.00.0
Celkom 31 pretekárov