<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)
Pätboj hala - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital Bratislava{8} 2233
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2066
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1913
4 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1694
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1632
6 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU Košice{8} 1610
7 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1547
8 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC Malacky{8} 1196
9 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica Zvolen{8} 1178
10 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1118
11 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC Malacky{8} 1110
12 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC Malacky{8} 1068
13 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior Prešov{8} 0895
14 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior Prešov{8} 0719
15 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 0627
Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové Zámky{8} DNF
Celkom 16 pretekárov
Pätboj hala - Ženy
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK Bratislava{8} 3517
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3370
3 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK Bratislava{8} 3314
4 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 3050
5 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG Nitra{8} 1867
Celkom 5 pretekárov
Pätboj hala - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG Nitra{8} 3191
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia Trnava{8} 3061
3 Víglaská KristínaVíglaská Kristína 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 2867
4 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2022
Celkom 4 pretekári
Pätboj hala - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika Bratislava{8} 2936
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2851
3 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU Košice{8} 2763
4 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub Šurany{8} 2702
5 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2692
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG Nitra{8} 2664
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár Nitra{8} 2552
Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika Bratislava{8} DNF
Celkom 8 pretekárov
Pätboj hala - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU Košice{8} 3045
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2969
3 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU Košice{8} 2888
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2628
5 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica{8} 2473
6 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2423
7 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC Malacky{8} 2413
8 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové Zámky{8} 2381
9 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2157
10 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC Bratislava{8} 2112
11 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior Prešov{8} 2060
12 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2056
13 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior Prešov{8} 2031
14 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC Malacky{8} 2021
15 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1946
16 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1934
17 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK Bratislava{8} 1933
18 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1667
19 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1615
20 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové Zámky{8} 1565
21 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1301
22 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové Zámky{8} 1248
Celkom 22 pretekárov
Pätboj hala - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 3071
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU Košice{8} 2766
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové Zámky{8} 2744
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2503
5 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK Skalica{8} 2338
6 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2167
7 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica Zvolen{8} 2115
8 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2031
9 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK Skalica{8} 1991
10 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 1845
11 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1556
12 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1550
13 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1535
14 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1530
15 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK Skalica{8} 1507
16 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK Skalica{8} 1468
17 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 1398
18 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1379
19 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1022
Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta Dudince{8} DNF
Celkom 20 pretekárov
Sedemboj hala - Muži
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika Bratislava{8} 4704
2 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár Nitra{8} 4430
3 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG Nitra{8} 3514
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár Nitra{8} 3866
2 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3318
3 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2990
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár Nitra{8} 4260
2 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU Košice{8} 3534
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 3076
4 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta Dudince{8} 2778
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica Zvolen{8} 3672
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár Nitra{8} 3511
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica Zvolen{8} 3153
4 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2981
5 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta Dudince{8} 2893
6 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU Košice{8} 2219
7 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU Košice{8} 2158
Celkom 7 pretekárov