<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

60 m - Muži

(so, 10.3.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.52 0.187 706.00
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.70 0.218 650.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.84 0.279 607.00
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori

(so, 10.3.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.27 0.196 789.00
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.50 0.196 713.00
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.58 0.169 687.00
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 10:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.57 0.174 690.00
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.63 0.238 671.00
3 24 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 07.68 0.190 656.00
4 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.49 0.222 426.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 07.68 0.215 656.00
2 6 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.85 0.380 604.00
3 13 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.89 0.217 592.00
4 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 07.98 0.218 565.00
5 25 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.13 0.199 523.00
6 34 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.45 0.290 436.00
7 33 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.52 0.224 418.00
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.41 0.224 447.00
2 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.87 0.152 333.00
3 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.91 0.232 324.00
4 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 08.91 0.175 324.00
5 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.14 0.365 274.00
6 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.21 0.603 259.00
7 32 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.23 0.199 255.00
8 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.30 0.183 241.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 12:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.65 0.479 386.00
2 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.31 0.546 239.00
3 15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 09.40 0.223 222.00
4 28 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.73 0.431 163.00
5 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.77 0.389 156.00
6 18 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.95 0.531 128.00
7 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.15 0.314 99.00
8 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.24 0.232 88.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.69 0.182 648.00
2 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 09.14 0.208 531.00
3 37 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.56 0.219 431.00
4 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.69 0.380 402.00
5 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.71 0.610 397.00
6 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 10.10 0.250 316.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 12:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.19 0.200 518.00
2 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.36 0.402 477.00
3 62 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.41 0.176 465.00
4 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.55 0.188 433.00
5 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.76 0.278 386.00
6 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.23 0.382 291.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.3.2018 - 12:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.24 0.183 776.00
2 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.43 0.203 721.00
3 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.65 0.374 659.00
4 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.86 0.196 603.00
5 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.90 0.159 592.00
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.91 0.219 589.00
7 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.28 0.187 496.00
8 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.60 0.377 422.00
Celkom 8 pretekárov