<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

Skok do diaľky - Muži

(so, 10.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 660 6,60xx6,600.00.00.0 720.00
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 610 xx6,106,100.00.00.0 608.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 570 4,515,704,965,700.00.00.0 523.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 10.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 636 6,36xx6,360.00.00.0 666.00
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 563 5,49x5,635,630.00.00.0 508.00
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 512 5,105,125,105,120.00.00.0 405.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 619 6,186,19x6,190.00.00.0 628.00
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 584 5,845,814,385,840.00.00.0 552.00
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 531 5,165,305,315,310.00.00.0 443.00
4 24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
516 5,085,164,815,160.00.00.0 413.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 548 5,485,41x5,480.00.00.0 477.00
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 528 4,935,285,285,280.00.00.0 437.00
3 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 495 4,95x4,954,950.00.00.0 373.00
4 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 493 4,924,93x4,930.00.00.0 369.00
5 34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 487 x4,594,874,870.00.00.0 358.00
6 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 481 4,604,814,784,810.00.00.0 346.00
7 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 475 4,284,753,404,750.00.00.0 335.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 432 4,124,094,324,320.00.00.0 259.00
2 12 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 424 4,114,24x4,240.00.00.0 245.00
3 29 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 419 x4,154,194,190.00.00.0 237.00
4 35 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 411 3,174,113,924,110.00.00.0 224.00
5 32 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 408 x4,084,004,080.00.00.0 219.00
6 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 407 x3,604,074,070.00.00.0 217.00
7 15 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 402 4,024,003,924,020.00.00.0 209.00
8 2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 379 3,573,373,793,790.00.00.0 173.00
9 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 377 3,563,703,773,770.00.00.0 170.00
10 3 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 365 3,653,473,123,650.00.00.0 152.00
11 1 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 362 3,623,623,563,620.00.00.0 147.00
12 18 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 357 3,523,57x3,570.00.00.0 140.00
13 28 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 344 2,863,443,433,440.00.00.0 122.00
14 19 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 323 3,143,223,233,230.00.00.0 94.00
15 30 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 270 2,702,572,392,700.00.00.0 34.00
4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 10.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 568 5,685,52x5,680.00.00.0 753.00
2 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 522 5,165,224,965,220.00.00.0 620.00
3 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 515 5,155,074,975,150.00.00.0 601.00
4 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 500 5,004,72x5,000.00.00.0 559.00
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 432 4,28x4,324,320.00.00.0 384.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 537 xx5,375,370.00.00.0 663.00
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 518 4,814,905,185,180.00.00.0 609.00
3 63 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
00 00 500 4,334,715,005,000.00.00.0 559.00
4 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 479 4,624,794,744,790.00.00.0 503.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 493 4,93xx4,930.00.00.0 540.00
2 85 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 491 4,664,824,914,910.00.00.0 535.00
3 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 486 4,714,664,864,860.00.00.0 522.00
4 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 470 4,214,70x4,700.00.00.0 479.00
5 44 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 455 4,55xx4,550.00.00.0 441.00
6 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 454 4,544,454,164,540.00.00.0 438.00
7 89 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 453 4,304,534,414,530.00.00.0 436.00
71 Dudíková EmaDudíková Ema
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 DNS ---02,980.00.0 0.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 10.3.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 503 4,854,915,035,030.00.00.0 567.00
2 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 502 5,02x4,855,020.00.00.0 565.00
3 88 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 497 x4,804,974,970.00.00.0 551.00
4 64 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 496 x4,924,964,960.00.00.0 548.00
5 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 491 4,91x4,884,910.00.00.0 535.00
6 61 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 485 4,484,85x4,850.00.00.0 519.00
7 80 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 459 4,524,574,594,590.00.00.0 451.00
8 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 451 4,494,434,514,510.00.00.0 431.00
9 79 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 449 4,444,454,494,490.00.00.0 426.00
10 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 434 4,224,184,344,340.00.00.0 388.00
11 59 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 429 4,29xx4,290.00.00.0 376.00
12 94 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 429 4,144,194,294,290.00.00.0 376.00
13 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 426 4,264,133,884,260.00.00.0 369.00
14 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 423 4,234,064,184,230.00.00.0 362.00
15 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 413 4,054,134,124,130.00.00.0 338.00
16 42 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 408 x3,954,084,080.00.00.0 326.00
17 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 402 4,02x3,964,020.00.00.0 312.00
18 92 Cápayová MáriaCápayová Mária
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 401 3,353,424,014,010.00.00.0 310.00
19 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 399 3,713,963,993,990.00.00.0 306.00
20 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 389 3,803,893,663,890.00.00.0 283.00
21 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 352 3,52xx3,520.00.00.0 204.00
22 41 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 218 xx2,182,180.00.00.0 3.00
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 11.3.2018 - 10:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 482 4804354824820.00.00.0 511.00
2 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 473 4194734654730.00.00.0 487.00
3 87 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 461 4194614614610.00.00.0 456.00
4 49 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 439 4114074394390.00.00.0 401.00
5 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 417 404x4174170.00.00.0 347.00
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 415 4094154054150.00.00.0 343.00
7 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 413 4134124054130.00.00.0 338.00
8 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 409 x4,093,614,090.00.00.0 329.00
9 37 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 392 x3923543920.00.00.0 290.00
10 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 390 3,133,343,903,900.00.00.0 285.00
11 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 383 3,623,603,833,830.00.00.0 270.00
12 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 380 3403803783800.00.00.0 263.00
13 48 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 373 3,733,683,523,730.00.00.0 248.00
14 62 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 365 3,62x3,653,650.00.00.0 231.00
15 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 360 3,203,603,543,600.00.00.0 220.00
16 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 353 3,533,363,283,530.00.00.0 206.00
17 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
05 05 347 347x3393470.00.00.0 194.00
18 57 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 336 x3,263,363,360.00.00.0 172.00
19 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 335 3,153,353,213,350.00.00.0 170.00
20 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 327 3,253,213,273,270.00.00.0 155.00
Celkom 20 pretekárov