<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 09.49 9,49 9,25 9,03 9.49 455.00
2 29 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 08.63 x 8,63 x 8.63 404.00
3 35 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 08.06 8,06 7,25 6,75 8.06 370.00
4 4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 07.36 6,70 7,28 7,36 7.36 328.00
5 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 07.17 6,79 7,17 6,05 7.17 317.00
6 28 Holý PeterHolý Peter
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 06.97 6,38 5,80 6,97 6.97 306.00
7 32 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 06.42 6,11 6,42 x 6.42 273.00
8 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 06.34 x 5,78 6,34 6.34 269.00
9 30 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 05.93 4,44 5,33 5,93 5.93 245.00
10 15 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 05.79 5,21 5,79 x 5.79 237.00
11 19 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 05.75 4,89 5,06 5,75 5.75 234.00
12 1 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 05.71 5,21 4,99 5,71 5.71 232.00
13 2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 05.51 5,51 4,79 5,19 5.51 220.00
14 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 05.44 x 5,44 4,89 5.44 216.00
15 3 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 05.42 5,42 5,18 5,14 5.42 215.00
16 18 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 05.12 4,72 5,12 5,00 5.12 198.00
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 10.73 9,35 10,73 x 10.73 577.00
2 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 10.40 9,96 9,87 10,40 10.40 556.00
3 89 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 10.01 7,92 10,01 7,78 10.01 530.00
4 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 09.46 8,75 9,42 9,46 9.46 494.00
5 44 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 08.66 8,62 8,66 7,32 8.66 442.00
6 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 07.29 7,29 6,97 7,15 7.29 354.00
7 85 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 06.65 x 6,65 5,71 6.65 313.00
71 Dudíková EmaDudíková Ema
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 DNS 0.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 10.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 09.53 9,53 9,15 x 9.53 499.00
2 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 09.27 9,27 9,09 8,41 9.27 482.00
3 41 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 08.91 8,37 7,81 8,91 8.91 458.00
4 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 08.07 7,79 8,07 8,07 8.07 404.00
5 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 08.05 7,81 7,40 8,05 8.05 403.00
6 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 08.02 7,45 7,56 8,02 8.02 401.00
7 79 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 08.01 7,41 8,01 7,22 8.01 400.00
8 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 07.94 7,94 7,51 7,70 7.94 395.00
9 80 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 07.70 7,70 6,56 7,58 7.70 380.00
10 42 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 07.55 6,81 7,55 7,54 7.55 370.00
11 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 07.45 7,25 7,45 7,39 7.45 364.00
12 59 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 07.30 7,19 6,87 7,30 7.30 354.00
13 88 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 07.25 7,25 x 6,05 7.25 351.00
14 64 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 07.23 6,95 7,18 7,23 7.23 350.00
15 94 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
03 03 06.96 6,93 6,02 6,96 6.96 332.00
16 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 06.87 6,87 6,69 6,18 6.87 327.00
17 92 Cápayová MáriaCápayová Mária
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 06.81 6,81 6,77 6,74 6.81 323.00
18 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 06.79 6,79 6,53 6,19 6.79 322.00
19 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 06.49 6,07 6,49 6,49 6.49 302.00
20 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 05.74 5,54 5,63 5,74 5.74 255.00
21 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 05.43 5,32 5,43 4,22 5.43 235.00
22 61 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 05.17 4,84 5,17 x 5.17 219.00
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 11.3.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 08.55 7,49 7,87 8,55 8.55 435.00
2 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 07.67 6,90 6,42 7,67 7.67 378.00
3 87 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 07.48 7,48 5,28 6,95 7.48 366.00
4 57 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 07.15 5,83 6,86 7,15 7.15 345.00
5 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 06.86 6,35 6,86 6,80 6.86 326.00
6 48 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 06.75 6,44 6,74 6,75 6.75 319.00
7 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 06.69 6,18 x 6,69 6.69 315.00
8 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 06.61 6,13 6,15 6,61 6.61 310.00
9 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 06.48 5,33 6,48 5,75 6.48 302.00
10 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 06.09 x 5,95 6,09 6.09 277.00
11 37 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 06.09 5,91 6,09 5,78 6.09 277.00
12 49 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 06.06 5,58 6,06 5,83 6.06 275.00
13 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 05.80 5,50 5,80 5,46 5.80 259.00
14 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 05.54 5,10 5,45 5,54 5.54 242.00
15 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 05.35 x 5,02 5,35 5.35 230.00
16 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 05.29 5,29 4,77 5,06 5.29 226.00
17 62 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 04.46 x 4,46 x 4.46 175.00
18 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 04.03 4,03 3,76 3,36 4.03 148.00
19 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 03.47 x 3,47 x 3.47 114.00
66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
05 05 DNS - - - 0.00
Celkom 20 pretekárov