<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:51.34 644.00
2 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:52.03 632.00
3 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 1:53.35 611.00
4 35 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:54.09 599.00
5 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 1:58.56 530.00
6 32 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:59.85 511.00
7 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:05.82 426.00
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 15:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:01.77 483.00
2 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:04.12 450.00
3 15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:05.08 436.00
4 28 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:06.54 417.00
5 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:06.63 415.00
6 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:15.22 308.00
7 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:24.53 208.00
8 18 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:28.41 172.00
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 14:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 1:47.98 700.00
2 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:49.65 672.00
3 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 1:51.30 644.00
4 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:57.11 552.00
5 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.00 509.00
6 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:00.03 508.00
7 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:09.10 383.00
8 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:12.40 342.00
9 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:35.96 111.00
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 14:27) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 1:50.44 659.00
2 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 1:57.09 552.00
3 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:59.21 520.00
4 37 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:02.48 473.00
5 62 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:03.67 456.00
6 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:04.94 438.00
7 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.27 368.00
8 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:11.40 354.00
9 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:12.83 336.00
10 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:22.65 227.00
Celkom 10 pretekárov