<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

1000 m - Muži

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:57.06 693.00
2 27 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 3:35.26 361.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:52.56 243.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Juniori

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:54.75 717.00
2 5 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:20.83 475.00
3 16 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:28.80 410.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Dorastenci

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:13.03 542.00
2 24 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 3:29.53 404.00
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 3:43.64 301.00
4 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 3:44.50 295.00
Celkom 4 pretekári

1000 m - Starší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 3:09.86 571.00
2 6 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:16.74 510.00
3 25 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 3:20.91 474.00
4 34 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:32.77 379.00
5 13 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 3:45.14 291.00
6 21 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 3:46.32 283.00
7 33 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:52.00 247.00
Celkom 7 pretekárov