<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

60 m - Muži

(so, 10.3.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.52 0.187 706.00
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.70 0.218 650.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.84 0.279 607.00
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori

(so, 10.3.2018 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.27 0.196 789.00
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.50 0.196 713.00
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.58 0.169 687.00
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 10:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.57 0.174 690.00
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.63 0.238 671.00
3 24 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 07.68 0.190 656.00
4 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.49 0.222 426.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 07.68 0.215 656.00
2 6 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.85 0.380 604.00
3 13 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 07.89 0.217 592.00
4 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 07.98 0.218 565.00
5 25 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.13 0.199 523.00
6 34 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.45 0.290 436.00
7 33 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.52 0.224 418.00
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.41 0.224 447.00
2 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 08.87 0.152 333.00
3 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.91 0.232 324.00
4 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 08.91 0.175 324.00
5 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.14 0.365 274.00
6 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.21 0.603 259.00
7 32 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.23 0.199 255.00
8 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.30 0.183 241.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 12:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.65 0.479 386.00
2 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.31 0.546 239.00
3 15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 09.40 0.223 222.00
4 28 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.73 0.431 163.00
5 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.77 0.389 156.00
6 18 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.95 0.531 128.00
7 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.15 0.314 99.00
8 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.24 0.232 88.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.69 0.182 648.00
2 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 09.14 0.208 531.00
3 37 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.56 0.219 431.00
4 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.69 0.380 402.00
5 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.71 0.610 397.00
6 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 10.10 0.250 316.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 12:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.19 0.200 518.00
2 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.36 0.402 477.00
3 62 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.41 0.176 465.00
4 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.55 0.188 433.00
5 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.76 0.278 386.00
6 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 10.23 0.382 291.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.3.2018 - 12:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.24 0.183 776.00
2 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.43 0.203 721.00
3 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.65 0.374 659.00
4 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.86 0.196 603.00
5 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.90 0.159 592.00
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.91 0.219 589.00
7 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.28 0.187 496.00
8 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.60 0.377 422.00
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:51.34 644.00
2 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:52.03 632.00
3 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 1:53.35 611.00
4 35 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:54.09 599.00
5 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 1:58.56 530.00
6 32 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:59.85 511.00
7 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:05.82 426.00
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 15:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:01.77 483.00
2 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:04.12 450.00
3 15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 2:05.08 436.00
4 28 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:06.54 417.00
5 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:06.63 415.00
6 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:15.22 308.00
7 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:24.53 208.00
8 18 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:28.41 172.00
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 14:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 1:47.98 700.00
2 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:49.65 672.00
3 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 1:51.30 644.00
4 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:57.11 552.00
5 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.00 509.00
6 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:00.03 508.00
7 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:09.10 383.00
8 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:12.40 342.00
9 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:35.96 111.00
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 14:27) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 1:50.44 659.00
2 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 1:57.09 552.00
3 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:59.21 520.00
4 37 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:02.48 473.00
5 62 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:03.67 456.00
6 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:04.94 438.00
7 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.27 368.00
8 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:11.40 354.00
9 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:12.83 336.00
10 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:22.65 227.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy

(so, 10.3.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:24.23 767.00
2 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:27.00 731.00
3 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:30.80 683.00
4 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:40.76 564.00
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:06.08 311.00
Celkom 5 pretekárov

800 m - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:28.54 711.00
2 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:41.15 560.00
3 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:41.89 551.00
4 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:43.10 538.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:46.52 500.00
2 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:46.99 495.00
3 89 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:49.42 470.00
4 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:51.03 453.00
5 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 2:52.33 440.00
6 44 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:55.39 409.00
7 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 2:56.20 401.00
71 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:33.60 648.00
2 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.57 637.00
3 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:41.39 557.00
4 94 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 2:42.36 546.00
5 79 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:50.97 454.00
6 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:51.98 443.00
7 80 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 3:12.04 261.00
8 64 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 3:34.66 111.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.3.2018 - 15:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:44.17 526.00
2 61 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:51.81 445.00
3 59 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:53.37 429.00
4 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:58.51 379.00
5 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 2:58.83 376.00
6 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 3:03.98 329.00
7 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 3:08.05 294.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 10.3.2018 - 15:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:36.14 618.00
2 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:52.76 435.00
3 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:54.00 423.00
4 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:57.50 389.00
5 42 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:00.77 358.00
6 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 3:07.84 296.00
7 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:21.02 195.00
Celkom 7 pretekárov

1000 m - Muži

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:57.06 693.00
2 27 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 3:35.26 361.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:52.56 243.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Juniori

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:54.75 717.00
2 5 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:20.83 475.00
3 16 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:28.80 410.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Dorastenci

(ne, 11.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:13.03 542.00
2 24 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 3:29.53 404.00
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 3:43.64 301.00
4 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 3:44.50 295.00
Celkom 4 pretekári

1000 m - Starší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 3:09.86 571.00
2 6 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:16.74 510.00
3 25 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 3:20.91 474.00
4 34 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:32.77 379.00
5 13 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 3:45.14 291.00
6 21 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 3:46.32 283.00
7 33 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:52.00 247.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži

(ne, 11.3.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 08.50 0.201 860.00
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.12 0.215 720.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.28 0.265 489.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(ne, 11.3.2018 - 10:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.28 0.191 685.00
2 31 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.43 0.213 463.00
3 16 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.78 0.190 403.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 11.3.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.47 0.169 646.00
2 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.84 0.358 572.00
3 24 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 10.21 0.195 502.00
4 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.85 0.230 392.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.79 0.180 793.00
2 25 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 09.08 0.204 728.00
3 6 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.21 0.227 700.00
4 13 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.32 0.286 677.00
5 21 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.44 0.200 652.00
6 33 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.50 0.202 450.00
7 34 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.64 0.185 427.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy

(so, 10.3.2018 - 09:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.83 0.200 946.00
2 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.41 0.192 826.00
3 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 09.58 0.215 792.00
4 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.05 0.264 703.00
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.41 0.315 328.00
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.60 0.399 789.00
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.77 0.252 756.00
3 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 10.03 0.247 706.00
4 63 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.62 0.215 439.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.73 0.223 593.00
2 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.46 0.229 457.00
3 32 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.10 0.216 352.00
4 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 11.61 0.189 278.00
5 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.67 0.250 270.00
6 28 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.10 0.256 110.00
7 18 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 13.45 0.452 81.00
8 15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 13.54 0.208 74.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 10:27) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.06 0.188 359.00
2 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 11.17 0.412 342.00
3 4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.50 0.470 169.00
4 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.90 0.535 128.00
5 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.92 0.518 126.00
6 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.17 0.389 104.00
7 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 13.86 0.423 53.00
8 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.87 0.235 52.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 09:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.25 0.220 858.00
2 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.44 0.220 820.00
3 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.54 0.112 800.00
4 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.61 0.207 787.00
5 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 09.62 0.210 785.00
6 89 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.63 0.104 783.00
7 44 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.65 0.206 779.00
8 85 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.64 0.113 597.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.3.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.16 0.238 682.00
2 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.48 0.202 460.00
3 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.94 0.425 392.00
4 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.96 0.351 389.00
5 59 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.17 0.390 360.00
6 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.66 0.204 296.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.3.2018 - 09:31) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 10.57 0.592 609.00
2 64 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.99 0.284 538.00
3 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.01 0.374 535.00
4 42 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.16 0.329 511.00
5 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.36 0.574 479.00
6 61 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 11.72 0.379 424.00
7 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.87 0.300 402.00
8 92 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.68 0.240 293.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 10.3.2018 - 09:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.41 0.156 826.00
2 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.47 0.123 814.00
3 79 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.52 0.188 804.00
4 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.53 0.209 802.00
5 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.12 0.230 690.00
6 80 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 10.32 0.166 653.00
7 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.38 0.213 643.00
8 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.39 0.220 474.00
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.34 0.174 840.00
2 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.40 0.411 639.00
3 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 10.44 0.189 632.00
4 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.60 0.175 604.00
5 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.91 0.191 551.00
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.08 0.388 523.00
7 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 11.66 0.213 433.00
8 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.10 0.177 370.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 09:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 11.55 0.162 450.00
2 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.21 0.357 355.00
3 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.55 0.199 310.00
4 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.70 0.440 291.00
5 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.92 0.351 264.00
6 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.65 0.391 184.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.3.2018 - 09:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.07 0.386 374.00
2 62 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 13.46 0.168 203.00
3 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.09 0.212 142.00
4 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 14.30 0.418 124.00
5 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.55 0.367 103.00
6 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.73 0.247 90.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 10.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 141144147150153156159162165168171174177180183186189192 Body
1 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 189 ----------ooxo-xxoxxoxoxxx 705.00
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 183 ----------oooooxxx 653.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 183 ------o---o-ox-xoxxx 653.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 10.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 141144147150153156159162165168171174 Body
1 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 171 ------ooooxoxxx 552.00
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 159 ---oooxoxxx 457.00
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 156 ---xooxxoxxx 434.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 141144147150153156159162165168171174177 Body
1 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 174 -----o-xxoooooxxx 577.00
2 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 165 ------o-oxxx 504.00
3 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 162 o-o-ooxooxxx 480.00
4 24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
159 -oxooxoxxooxxx 457.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135138141144147150153156159162 Body
1 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 159 ooooooxooxoxxx 457.00
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 159 ooooooxoxoxxoxxx 457.00
3 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 150 ooxooxxoxoxxx 389.00
4 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 147 oooooxxx 367.00
5 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 147 ooooxoxxx 367.00
6 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 141 oooxxx 324.00
7 34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 138 oxoxxx 303.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 10.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 128131134137140143146149152155158161164167170 Body
1 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 167 818.00
2 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 158 712.00
3 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 158 712.00
4 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 152 644.00
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 134 449.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 128131134137140143146149152155158161164 Body
1 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 161 -o-o-ooooxoxxoxxox- 747.00
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 158 -----oooooxoxxx 712.00
3 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 149 --ooooxooxxx 610.00
63 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
00 00 NM -xxxxxx 0.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 128131134137140143146149152155158161164 Body
1 85 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 161 -----oo-ooxooxxx 747.00
2= 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 146 ---ooxooxxx 577.00
2= 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 146 --ooxoooxxx 577.00
4 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 146 oooxoxooxxoxxx 577.00
5 89 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 143 ooooxooxxx 544.00
6 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 137 oxooxoxxx 481.00
7 44 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 137 xooxxoxoxxx 481.00
71 Dudíková EmaDudíková Ema
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 NM xxx 0.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 10.3.2018 - 10:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 122125128131134137140143146149152155158161 Body
1 41 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 158 -oo-ooooooooxxoxxx 712.00
2 80 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 155 -----ooooxoxoxoxxx 678.00
3= 94 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 149 ------oooxoxxx 610.00
3= 64 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 149 ----oooooxoxxx 610.00
5 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 149 -ooooxxoooxxoxxoxxx 610.00
6 79 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 143 oooooooxxoxxx 544.00
7 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 143 -ooooxoxoxxoxxx 544.00
8 88 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 140 oooooxooxxx 512.00
9 59 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 140 -ooxxoxoxooxxx 512.00
10 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 137 -oooooxxx 481.00
11 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 137 ooooxooxxx 481.00
12 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 137 oooooxxoxxx 481.00
13 61 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 134 ooxxoxoxxoxxx 449.00
14 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 131 ooxooxxx 419.00
15= 92 Cápayová MáriaCápayová Mária
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 128 ooxoxxx 389.00
15= 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 128 ooxoxxx 389.00
17 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 128 oxoxoxxx 389.00
18 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 125 xxooxxx 359.00
42 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 NM xxx 0.00
81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 NM xxx 0.00
45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 NM xxx 0.00
40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 NM xxx 0.00
Celkom 22 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 11.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405 Body
1 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 425 -------------------xo 688.00
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 395 ------------xxo-oooooxxx 603.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 285 --o-oo-o-xxx 321.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 11.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405 Body
1 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 275 -ooooooxxx 298.00
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 265 --o-oxxoxxx 275.00
31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 NM -x- 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 11.3.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon ------------------xoo Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 415 x-- 659.00
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 395 x-- 603.00
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 255 x-- 253.00
24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
NM 0.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 185195205215225235245255265275295305315325335345 Body
1 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 335 --------ooooxooxoxxx 444.00
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 265 o-oooo-xooxxx 275.00
3 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 205 o-xoxxx 149.00
4 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 205 o-xxoxxx 149.00
5 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 185 o-xxx 112.00
6 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 185 xxo-xxx 112.00
34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 NM xxx 0.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 10.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 660 6,60xx6,600.00.00.0 720.00
2 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 610 xx6,106,100.00.00.0 608.00
3 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 570 4,515,704,965,700.00.00.0 523.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 10.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 636 6,36xx6,360.00.00.0 666.00
2 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 563 5,49x5,635,630.00.00.0 508.00
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 512 5,105,125,105,120.00.00.0 405.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 619 6,186,19x6,190.00.00.0 628.00
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 584 5,845,814,385,840.00.00.0 552.00
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 531 5,165,305,315,310.00.00.0 443.00
4 24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
516 5,085,164,815,160.00.00.0 413.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 548 5,485,41x5,480.00.00.0 477.00
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 528 4,935,285,285,280.00.00.0 437.00
3 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 495 4,95x4,954,950.00.00.0 373.00
4 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 493 4,924,93x4,930.00.00.0 369.00
5 34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 487 x4,594,874,870.00.00.0 358.00
6 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 481 4,604,814,784,810.00.00.0 346.00
7 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 475 4,284,753,404,750.00.00.0 335.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 432 4,124,094,324,320.00.00.0 259.00
2 12 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 424 4,114,24x4,240.00.00.0 245.00
3 29 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 419 x4,154,194,190.00.00.0 237.00
4 35 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 411 3,174,113,924,110.00.00.0 224.00
5 32 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 408 x4,084,004,080.00.00.0 219.00
6 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 407 x3,604,074,070.00.00.0 217.00
7 15 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 402 4,024,003,924,020.00.00.0 209.00
8 2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 379 3,573,373,793,790.00.00.0 173.00
9 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 377 3,563,703,773,770.00.00.0 170.00
10 3 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 365 3,653,473,123,650.00.00.0 152.00
11 1 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 362 3,623,623,563,620.00.00.0 147.00
12 18 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 357 3,523,57x3,570.00.00.0 140.00
13 28 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 344 2,863,443,433,440.00.00.0 122.00
14 19 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 323 3,143,223,233,230.00.00.0 94.00
15 30 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 270 2,702,572,392,700.00.00.0 34.00
4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 10.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 568 5,685,52x5,680.00.00.0 753.00
2 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 522 5,165,224,965,220.00.00.0 620.00
3 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 515 5,155,074,975,150.00.00.0 601.00
4 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 500 5,004,72x5,000.00.00.0 559.00
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 432 4,28x4,324,320.00.00.0 384.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 537 xx5,375,370.00.00.0 663.00
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 518 4,814,905,185,180.00.00.0 609.00
3 63 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
00 00 500 4,334,715,005,000.00.00.0 559.00
4 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 479 4,624,794,744,790.00.00.0 503.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 14:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 493 4,93xx4,930.00.00.0 540.00
2 85 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 491 4,664,824,914,910.00.00.0 535.00
3 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 486 4,714,664,864,860.00.00.0 522.00
4 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 470 4,214,70x4,700.00.00.0 479.00
5 44 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 455 4,55xx4,550.00.00.0 441.00
6 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 454 4,544,454,164,540.00.00.0 438.00
7 89 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 453 4,304,534,414,530.00.00.0 436.00
71 Dudíková EmaDudíková Ema
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 DNS ---02,980.00.0 0.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 10.3.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 503 4,854,915,035,030.00.00.0 567.00
2 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 502 5,02x4,855,020.00.00.0 565.00
3 88 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 497 x4,804,974,970.00.00.0 551.00
4 64 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 496 x4,924,964,960.00.00.0 548.00
5 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 491 4,91x4,884,910.00.00.0 535.00
6 61 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 485 4,484,85x4,850.00.00.0 519.00
7 80 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 459 4,524,574,594,590.00.00.0 451.00
8 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 451 4,494,434,514,510.00.00.0 431.00
9 79 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 449 4,444,454,494,490.00.00.0 426.00
10 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 434 4,224,184,344,340.00.00.0 388.00
11 59 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 429 4,29xx4,290.00.00.0 376.00
12 94 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 429 4,144,194,294,290.00.00.0 376.00
13 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 426 4,264,133,884,260.00.00.0 369.00
14 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 423 4,234,064,184,230.00.00.0 362.00
15 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 413 4,054,134,124,130.00.00.0 338.00
16 42 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 408 x3,954,084,080.00.00.0 326.00
17 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 402 4,02x3,964,020.00.00.0 312.00
18 92 Cápayová MáriaCápayová Mária
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 401 3,353,424,014,010.00.00.0 310.00
19 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 399 3,713,963,993,990.00.00.0 306.00
20 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 389 3,803,893,663,890.00.00.0 283.00
21 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 352 3,52xx3,520.00.00.0 204.00
22 41 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 218 xx2,182,180.00.00.0 3.00
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 11.3.2018 - 10:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 482 4804354824820.00.00.0 511.00
2 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 473 4194734654730.00.00.0 487.00
3 87 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 461 4194614614610.00.00.0 456.00
4 49 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 439 4114074394390.00.00.0 401.00
5 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 417 404x4174170.00.00.0 347.00
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 415 4094154054150.00.00.0 343.00
7 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 413 4134124054130.00.00.0 338.00
8 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 409 x4,093,614,090.00.00.0 329.00
9 37 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 392 x3923543920.00.00.0 290.00
10 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 390 3,133,343,903,900.00.00.0 285.00
11 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 383 3,623,603,833,830.00.00.0 270.00
12 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 380 3403803783800.00.00.0 263.00
13 48 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 373 3,733,683,523,730.00.00.0 248.00
14 62 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 365 3,62x3,653,650.00.00.0 231.00
15 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 360 3,203,603,543,600.00.00.0 220.00
16 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 353 3,533,363,283,530.00.00.0 206.00
17 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
05 05 347 347x3393470.00.00.0 194.00
18 57 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 336 x3,263,363,360.00.00.0 172.00
19 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 335 3,153,353,213,350.00.00.0 170.00
20 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 327 3,253,213,273,270.00.00.0 155.00
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 11.3.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 09.49 9,499,259,039,490.00.00.0 455.00
2 29 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 08.63 x8,63x8,630.00.00.0 404.00
3 35 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 08.06 8,067,256,758,060.00.00.0 370.00
4 4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 07.36 6,707,287,367,360.00.00.0 328.00
5 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 07.17 6,797,176,057,170.00.00.0 317.00
6 28 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 06.97 6,385,806,976,970.00.00.0 306.00
7 32 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 06.42 6,116,42x6,420.00.00.0 273.00
8 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 06.34 x5,786,346,340.00.00.0 269.00
9 30 Mikušať JakubMikušať Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 05.93 4,445,335,935,930.00.00.0 245.00
10 15 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 05.79 5,215,79x5,790.00.00.0 237.00
11 19 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 05.75 4,895,065,755,750.00.00.0 234.00
12 1 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 05.71 5,214,995,715,710.00.00.0 232.00
13 2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 05.51 5,514,795,195,510.00.00.0 220.00
14 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 05.44 x5,444,895,440.00.00.0 216.00
15 3 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 05.42 5,425,185,145,420.00.00.0 215.00
16 18 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 05.12 4,725,125,005,120.00.00.0 198.00
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 10.73 9,3510,73x9,350.00.00.0 577.00
2 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 10.40 9,969,8710,409,960.00.00.0 556.00
3 89 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 10.01 7,9210,017,787,920.00.00.0 530.00
4 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 09.46 8,759,429,469,460.00.00.0 494.00
5 44 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 08.66 8,628,667,328,660.00.00.0 442.00
6 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 07.29 7,296,977,157,290.00.00.0 354.00
7 85 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 06.65 x6,655,716,650.00.00.0 313.00
71 Dudíková EmaDudíková Ema
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 10.3.2018 - 11:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 09.53 9,539,15x9,530.00.00.0 499.00
2 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 09.27 9,279,098,419,270.00.00.0 482.00
3 41 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 08.91 8,377,818,918,910.00.00.0 458.00
4 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 08.07 7,798,078,078,070.00.00.0 404.00
5 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 08.05 7,817,408,058,050.00.00.0 403.00
6 45 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 08.02 7,457,568,028,020.00.00.0 401.00
7 79 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 08.01 7,418,017,228,010.00.00.0 400.00
8 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 07.94 7,947,517,707,940.00.00.0 395.00
9 80 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 07.70 7,706,567,587,700.00.00.0 380.00
10 42 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 07.55 6,817,557,547,550.00.00.0 370.00
11 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 07.45 7,257,457,397,450.00.00.0 364.00
12 59 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 07.30 7,196,877,307,300.00.00.0 354.00
13 88 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 07.25 7,25x6,057,250.00.00.0 351.00
14 64 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 07.23 6,957,187,237,230.00.00.0 350.00
15 94 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 06.96 6,936,026,966,960.00.00.0 332.00
16 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 06.87 6,876,696,186,870.00.00.0 327.00
17 92 Cápayová MáriaCápayová Mária
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 06.81 6,816,776,746,810.00.00.0 323.00
18 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 06.79 6,796,536,196,790.00.00.0 322.00
19 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 06.49 6,076,496,496,490.00.00.0 302.00
20 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 05.74 5,545,635,745,740.00.00.0 255.00
21 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 05.43 5,325,434,225,430.00.00.0 235.00
22 61 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 05.17 4,845,17x5,170.00.00.0 219.00
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 11.3.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 08.55 7,497,878,558,550.00.00.0 435.00
2 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 07.67 6,906,427,677,670.00.00.0 378.00
3 87 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 07.48 7,485,286,957,480.00.00.0 366.00
4 57 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 07.15 5,836,867,157,150.00.00.0 345.00
5 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 06.86 6,356,866,806,860.00.00.0 326.00
6 48 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 06.75 6,446,746,756,750.00.00.0 319.00
7 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 06.69 6,18x6,696,690.00.00.0 315.00
8 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 06.61 6,136,156,616,610.00.00.0 310.00
9 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 06.48 5,336,485,756,480.00.00.0 302.00
10 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 06.09 x5,956,096,090.00.00.0 277.00
11 37 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 06.09 5,916,095,786,090.00.00.0 277.00
12 49 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 06.06 5,586,065,836,060.00.00.0 275.00
13 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 05.80 5,505,805,465,800.00.00.0 259.00
14 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 05.54 5,105,455,545,540.00.00.0 242.00
15 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 05.35 x5,025,355,350.00.00.0 230.00
16 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 05.29 5,294,775,065,290.00.00.0 226.00
17 62 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 04.46 x4,46x4,460.00.00.0 175.00
18 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 04.03 4,033,763,364,030.00.00.0 148.00
19 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 03.47 x3,47x3,470.00.00.0 114.00
66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
05 05 DNS ---00.00.00.0 0.00
Celkom 20 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 12.13 xx12,1312,130.00.00.0 614.00
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 11.47 11,4711,3111,2011,470.00.00.0 574.00
3 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 10.16 10,169,629,979,970.00.00.0 495.00
4 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 08.52 7,738,528,178,520.00.00.0 397.00
5 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 08.51 8,518,108,408,510.00.00.0 397.00
6 34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 07.15 x5,307,157,150.00.00.0 316.00
7 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 05.46 x5,215,465,460.00.00.0 218.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 10.3.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 10.27 10,0010,2710,1910,270.00.00.0 547.00
2 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 09.62 9,629,379,499,620.00.00.0 505.00
3 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 08.37 8,338,018,378,370.00.00.0 423.00
4 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 07.93 7,937,91x7,930.00.00.0 395.00
5 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 07.15 x7,157,157,150.00.00.0 345.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 09.36 8,709,129,369,360.00.00.0 488.00
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 08.72 8,727,988,448,720.00.00.0 446.00
3 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 08.64 8,648,378,188,640.00.00.0 441.00
4 63 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
00 00 06.66 6,665,816,646,660.00.00.0 313.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 10.3.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 11.75 11,5611,75x11,750.00.00.0 591.00
2 10 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 10.92 10,6010,7010,9210,920.00.00.0 541.00
3 20 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 10.31 9,829,9610,319,960.00.00.0 504.00
4 24 Kajtor RichardKajtor Richard
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
07.66 7,667,347,447,660.00.00.0 346.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 10.3.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 11.10 11,1010,67x11,100.00.00.0 552.00
2 5 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 08.59 7,838,598,148,590.00.00.0 401.00
3 31 Cidorík MatejCidorík Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 06.61 6,616,585,996,610.00.00.0 284.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 10.3.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 13.18 12,22x13,1813,180.00.00.0 678.00
2 27 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 12.94 xx12,9412,940.00.00.0 664.00
3 7 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 10.29 x10,29x10,290.00.00.0 503.00
Celkom 3 pretekárov
Pätboj hala - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital Bratislava{8} 2233
2 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2066
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1913
4 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1694
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod Bradlom{8} 1632
6 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU Košice{8} 1610
7 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1547
8 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC Malacky{8} 1196
9 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica Zvolen{8} 1178
10 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1118
11 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC Malacky{8} 1110
12 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC Malacky{8} 1068
13 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior Prešov{8} 0895
14 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior Prešov{8} 0719
15 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 0627
Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové Zámky{8} DNF
Celkom 16 pretekárov
Pätboj hala - Ženy
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK Bratislava{8} 3517
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3370
3 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK Bratislava{8} 3314
4 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 3050
5 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG Nitra{8} 1867
Celkom 5 pretekárov
Pätboj hala - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG Nitra{8} 3191
2 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia Trnava{8} 3061
3 Víglaská KristínaVíglaská Kristína 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 2867
4 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2022
Celkom 4 pretekári
Pätboj hala - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika Bratislava{8} 2936
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2851
3 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU Košice{8} 2763
4 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub Šurany{8} 2702
5 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2692
6 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG Nitra{8} 2664
7 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár Nitra{8} 2552
Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika Bratislava{8} DNF
Celkom 8 pretekárov
Pätboj hala - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU Košice{8} 3045
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2969
3 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU Košice{8} 2888
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2628
5 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská Bystrica{8} 2473
6 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2423
7 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC Malacky{8} 2413
8 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové Zámky{8} 2381
9 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2157
10 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC Bratislava{8} 2112
11 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior Prešov{8} 2060
12 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2056
13 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior Prešov{8} 2031
14 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC Malacky{8} 2021
15 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1946
16 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1934
17 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK Bratislava{8} 1933
18 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1667
19 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1615
20 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové Zámky{8} 1565
21 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1301
22 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové Zámky{8} 1248
Celkom 22 pretekárov
Pätboj hala - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 3071
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU Košice{8} 2766
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové Zámky{8} 2744
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2503
5 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK Skalica{8} 2338
6 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2167
7 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica Zvolen{8} 2115
8 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 2031
9 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK Skalica{8} 1991
10 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 1845
11 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1556
12 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1550
13 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1535
14 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 1530
15 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK Skalica{8} 1507
16 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK Skalica{8} 1468
17 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 1398
18 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium Trenčín{8} 1379
19 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior Prešov{8} 1022
Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta Dudince{8} DNF
Celkom 20 pretekárov
Sedemboj hala - Muži
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika Bratislava{8} 4704
2 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár Nitra{8} 4430
3 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG Nitra{8} 3514
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár Nitra{8} 3866
2 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 3318
3 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2990
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár Nitra{8} 4260
2 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU Košice{8} 3534
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 3076
4 Kajtor RichardKajtor Richard ŠK mesta Dudince{8} 2778
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 AK Danica Zvolen{8} 3672
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár Nitra{8} 3511
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica Zvolen{8} 3153
4 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA Bratislava{8} 2981
5 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta Dudince{8} 2893
6 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU Košice{8} 2219
7 Dula TomášDula Tomáš 04 04 AK Slávia TU Košice{8} 2158
Celkom 7 pretekárov